Kedi Kafesleri Çiti Modelleri Fiyatları

Sırala
Filtrele
Tükenmek Üzere
M-Pets - M-Pets Sixties Clock Taşıma Çantası 40x44x26cm
0
M-Pets
2.185,46 TL
Tükenmek Üzere
M-Pets - M-Pets Sixties Tv Taşıma Çantası 44x26x38cm
0
M-Pets
1.841,33 TL
Tükenmek Üzere
M-Pets - M-Pets Sixties Classic Taşıma Çantası 48x29x30cm
0
M-Pets
2.154,18 TL
0
M-Pets
738,92 TL
0
M-Pets
1.924,76 TL
0
M-Pets
656,98 TL
0
M-Pets
1.232,02 TL
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kuryemama, kedinizi seyahat sırasında rahat ettirecek çok çeşitli kafesler, kasalar ve kedi kulübeleri sunuyoruz. Seyahat etmek kedi dostunuz için travmatik bir deneyim olmamalıdır, bu nedenle mevcut kafeslerimiz ve köpek kulübelerimiz seyahat eden yavru kediniz için geniş ve rahatlatıcıdır.

Kedi kafesleri ve kedi kulübeleri çeşitli malzeme, şekil ve boyutlarda gelir. Kediniz, meraklı kediniz için yeterli alana sahip dayanıklı bir kafes seyahat ederken güvende kalacaktır. Ek olarak, kafesler havalandırmalı hava sirkülasyonu ve kolay temizlik için suya dayanıklılık ile üretilmiştir. Kafeslerimizin, kasalarımızın ve kedi kulübelerimizin çoğu katlanabilir olup, kullanılmadıkları zaman depoya yerleştirilmelerini kolaylaştırır.

Kedi kafesleri çiti ihtiyaçlarınızı bu sayfamızdan karşılayabilir, kedinizi için güzel bir alan inşa edebilirsiiniz, aynı zamanda bu ürün grubuna ufak taşıma kafesleri de girmektedir.

Kedinize hem içeride hem dışarıda oynayabileceği güvenli bir yer verin. Seyahat ederken, kedinizi veterinere götürüyorsanız veya kalıcı bir koruma çözümüne ihtiyacınız varsa, Kuryemama sizin için doğru seçeneğe sahibiz. Dış mekan kedi evleri, kedi kulübeleri, oyun parkları ve kedi kafesleri ile portatif taşıyıcılar taşıyoruz. En yeni kedi muhafazaları ve evcil hayvan kasaları koleksiyonumuzu satın alın ve sizin ve kediniz için mükemmel çözümü bulun. Kedi maması, oyuncaklar, çöp kutuları ve daha fazlası dahil olmak üzere kedi için gerekli malzemeleri çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Kedi Kafesleri Nedir?

Kedi kafesleri, kediler için hareket sağlamak için yapılmış olmaları dışında diğer evcil hayvan kafeslerine benzer. Kedi dostlarımız doğal olarak meraklı ve oyuncu olduklarından, kedi kafeslerinin hareket etmeleri ve oynamaları için yeterince geniş olması gerekir.
Bu kafeslere kasa veya oyun parkı da denir ve genellikle metal telden yapılırlar, bu nedenle uzun ömürlü, dayanıklı, temizlenmesi kolaydır ve kedi yavrularının çevrelerini hala görünür şekilde görmelerine izin verir. Piyasada birçok kedi kafesi, kasa, muhafaza veya oyun parkı bulunmaktadır. Evcil kediniz için hangisinin en uygun olduğunu bilmek için, ilk etapta neden bir tane almak istediğinizi belirlemelisiniz.

Neden Bir Kedi Kafesine İhtiyacınız Olabilir?

Hiç kimse, pençeleri sonsuzca bir kafese kapatılmış dost canlısı bir kürk yumağı düşünmek istemezken, bir kedinin geçici olarak hapsedilmesine ihtiyaç duymasının birçok nedeni vardır.

Yabani Evcilleştirme

Kedi kafesi kullanan insanların en yaygın nedenlerinden biri, vahşi yavru kedilerle karşılaşmalarıdır. Evcilleştirilmeleri gerekecek, ancak düzgün bir şekilde sosyalleştirilmezlerse yavru kediler bile aceleyle oldukça dağınık ve oldukça fazla hasara neden olabilir.
Onlar size alışırken bir kafes kullanarak onları yavaş yavaş insanlara alıştırabilir ve hepimizin sevdiği sosyal tüy yumağına dönüştürebilirsiniz.

Lazımlık Eğitimi

Tüm kediler, bir tuvalet kutusu kullanmak için doğal bir eğilime sahip değildir. Tuvalet kutusu olan bir kafeste birkaç gün ve ipucunu nispeten hızlı almaları gerekir. Yüksek bir kafesten düşme onlara zarar verebileceğinden, yeni yavru kediler için tek seviyeli bir kafes muhtemelen en iyi seçeneğinizdir.

Bu bölgede görgü kurallarını kaybetmiş gibi görünen kediler için de iyi bir fikirdir. Bir kedicik molasındayken tuvalet kutusunu kullanmaya çok daha meyilli olacaklar ve bu uzun vadede ikiniz için de işe yarayacak.

Yeni Bir Aile Üyesi Tanıtmak

Birden fazla kediye sahip olan herkes, kedilerin ilk tanıştıklarında geçme eğiliminde oldukları kavga döneminden geçmiştir. Yeni yavru kedinizi veya kedinizi birbirlerine alışana kadar kapalı tutarak geçişi kolaylaştırabilirsiniz. Bu durumda, kafesi diğer kedinin sıkça kullandığı bir odaya getirerek onları tanıştırmak isteyeceksiniz.

Koruma Dış Mekan

Açık hava kedilerinin daha kısa hayat yaşadığı kanıtlanmıştır. Bu sadece bir gerçek, hastalık, yırtıcı hayvanlar veya zehirler olsun, dışarıda kontrol edemediğiniz birçok şey var. İyi bir dış mekan kafesi kullanarak onları tehlikeden koruyabilir ve yine de güneşte boğuşmanın keyfini çıkarmalarına izin verebilirsiniz.

Tabii ki, bu koruma her iki yönde de geçerlidir. Sevimli kedilerimiz insanlarına karşı nazik olsa da, aynı zamanda vahşi yaşamın üretken katilleridir ve bu, kedigilleri olan hassas insanların kafasında ağır bir yük bırakabilir.

Hareketli

İnsanlar, bir kedinin ömrü boyunca her zaman aynı noktada yaşamazlar. Kediler genellikle değişiklikten nefret eder ve sık sık yeni evinize vardığınızda birçok saklanma ve kaçma girişimiyle uğraşmak zorunda kalırsınız. Kafesi yanınızda getirerek bunun önüne geçebilirsiniz. Önerdiğimiz kafeslerin çoğu, açık bırakıldıklarında harika küçük alternatiftir.

Bir Kedi Kafesinde Nelere Bakmalı?

Kedinizi neye hapsetmeniz gerektiğini biliyorsanız, o zaman zaten doğru yoldasınız. Neye ihtiyacınız olduğunu bulmak oldukça basit bir iştir, ancak ilk denemede her şeyi doğru yaptığınızdan emin olmak için sizin için bir kontrol listesi hazırladık.

Kafes Malzemesi

Kediler bazı daha ucuz malzemeleri parçalayabilir, ancak çoğunlukla metal olduğu sürece gitmeye hazırsınız. Tabii ki, bu henüz sudan çıktığınız anlamına gelmez, kedi dışarıda olacaksa sağlam bir çatı şarttır ve kaplamalar zamanla paslanmayı önlemeye yardımcı olabilir. Metal neredeyse her zaman her halükarda daha uzun süre dayanır.

Erişim Kolaylığı

Etkinlikte hayvanınıza hızlı bir şekilde ulaşabilmek isteyeceksiniz. Bu, büyük kapılar ve genellikle çoklu kapılar anlamına gelir, böylece ihtiyacınız olduğunda kafesteki herhangi bir yere ulaşabilirsiniz.

Boy

Amacınızın ne olduğuna bağlı olarak, daha büyük veya daha küçük bir kafes isteyebilirsiniz. Kedinizin veteriner ziyaretinden önceki gece sessizce boşluğa kayma eğilimi varsa, muhtemelen kolayca taşınabilen bir kafesle veteriner ziyareti için onları tuttuğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Risksiz dış mekan oyun süresi için daha büyük bir şey muhtemelen daha iyidir.

Temizlemesi Kolay

Temiz bir kafes, içinde oturan kim olursa olsun mutlu bir kafestir. Bu, pislikleri yapıldıkça temizlemek için zemine veya zeminlere kolayca erişebileceğiniz bir şey isteyeceğiniz anlamına gelir. Sonuçta ortalığı karıştırmaya gerek yok.

Farklı Seviyeler

Kedilerin doğuştan tırmanma ihtiyacı vardır ve onlara birden fazla katman sağlayarak çok daha mutlu olurlar. Bazı üst düzey kafesler, normal platformlara ek olarak hamaklara ve benzerlerine bile sahip olacaktır. Aynı anda birden fazla kedi barındırıyorsanız bunlar hayati önem taşır.

Bütçe

Evcil hayvan ürünleri fiyatları oldukça yüksek olabilir. Ne de olsa bir kediyi ameliyat iyileşmesi için sınırlamanız gerekiyorsa savurganlık yapmak istemeyebilirsiniz, ancak onları sürekli olarak sınırlamak zorunda kalıyorsanız, bir kedi hükümdarı için rahat ve uygun bir şey almaktan daha iyi olursunuz.

Kedi arkadaşınızı bir kafeste tutmaya çalışmak tam bir aptallık gibi görünebilir, ancak bu çok yönlü cihazların birkaç kullanım alanı vardır. Kediniz çıldırıyorsa veya tuvalet için yeniden eğitilmesi gerekiyorsa veya bir ameliyattan sonra iyileşiyorsa, doğru yerdesiniz. Köpekler kadar sandıkla eğitilebilir olmasalar da, kediler aslında geçici karantinadan yararlanabilirler ve eğer bu durumdaysanız, seçim yapmak zor olabilir. Sayfamızda birbirinden farklı kedi kafesleri yer almaktadır. Uygun fiyatlara bu ürünleri satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize üye olmak ve beğendiğiniz ürünleri sepete eklemek. Eklediğiniz ürünleri satın aldıktan sonra hemen kargoya verilir ve birkaç gün içerisinde sizlere teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.