Kedi Köpek Eldiveni

Kedi eldiveni hayvanların temizliği için gereken ürünlerin başında geliyor. Köpek eldiveni özellikle sürekli tüy döken hayvanlar için özel formüle edilen bu ürünler özellikle gelişen teknoloji ile beraber tüm hayvan sahiplerinin ihtiyaçları arasında bulunuyor.

Sırala
Filtrele
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kedi Köpek Eldiveni - Kedi Tüy Toplayıcı Eldiveni

Kedi köpek eldivenleri kedi ve köpekleri rahatsız etmeden dökülen tüyleri toplamayı sağlıyor. Üstelik tüyleri alınırken bakımı da sağlayan bu eldivenlerin 5 parmaklı yapısıyla beraber gizli ve ulaşılması zor alanlara ulaşmaktadır. Kedi ve köpeklerin dök dökülmesini azaltarak evlerin daha temiz kalmasına yardımcı olur, hayvanların tüy dökülmesini azaltarak evlerin temiz kalmasına da yardımcı olur.

Kedi köpek eldiveni olarak kullanılan eldivenler yuvarlak tarak ucu ile kesinlikle hayvanların derisine zarar vermez ve toplama işlemi bittiği zaman toplanan tüyler toplu şekilde sıyrılarak atılabilmektedir. Kedi ve köpek tüy toplama için kolaylık sağlayan önemli bir materyal olan bu ürünler son derece kullanışlıdır. Gerek kısa tüylü gerekse uzun tüylü olan kedilerin ve köpeklerin tüyleri ile başa çıkmak zor olabilmektedir. Senede iki kez tüy döken kedi ve köpeklerin daha hijyenik şekilde tüy dökmesi ve hem kıyafetlere hem de koltuk gibi ev eşyaların sık sık tüylenmemesi için kedi köpek eldiveni kullanılabilir. Bu sayede tüyler toplanır ve daha az tüy dökülür.

Kedi Köpek Eldiveni Nasıl Kullanılır?

Kedi köpek eldiveni nasıl kullanılır konusunda, hayvanların daha az tüy dökmesi için sık sık taranabilir. Özellikle diğer tüy toplama materyallerinden daha uygun olan eldivenler, hayvanların taranmaktan hoşlanmadığı zamanlarda eldiven ile severek taranabilmektedir. Kedi ve köpeklerin daha az tüy dökmesine ve tüylerinin daha parlak görünmesini sağlayan bu eldivenler aynı zamanda mevsimsel geçişlerde sık sık taramayı kolaylaştırarak kedi ve köpek tüyü derdinden büyük oranda kurtarmaktadır.

Kedi eldiveni nasıl kullanılır konusunda,

 • Kedi köpek eldiveninde yapılması gereken tek şey eldiveni ele geçirmek ve her zamanki gibi hayvanları severken kedi ve köpeklerin tüylerini okşamaktır. Bu yumuşak hareketlerle beraber tüyler kolay şekilde toplanır.

 • Tüy dökme sorunu hayvanların her dönem yaşadığı bir durumdur ve ömür boyu devam edecek olan bu durum için uzun kullanıma olanak sağlayan pratik ve hızlı çözüm olarak kedi köpek eldivenleri kullanılıyor.

 • Özellikle mevsim geçişlerinde tüy dökülmesi aşırı derecede fazla olur ve hatta topak topak tüylerin evin her köşesinden toplamak olasıdır bu sebeple tüy toplama eldiveni sayesinde bu işlem daha zevkli ve daha sağlıklı bir yol olarak kullanılabilir.

 • Eldivenlerin kullanımında tüylerini tarar gibi yaparak ve el ile severken tüyler toplanabilir ve tüylerin evin köşelerine dökülmeden daha kullanışlı ve kolay şekilde toplanabilmektedir.

Kedi Köpek Eldiveni Avantajları

Günümüzde kedi ve köpeklerin tüylerini toplamak için çeşitli yol ve ürünler bulunur bu ürünlerden bazıları kedi ve köpeklerin seveceği şekilde değildir ve bazı ürünler sert uçları sayesinde canlarını yakarken bazı ürünler de yeteri derecede tüyü toplayamamaktadırlar. Bu sebeple tüy toplama işlemi hem insanlar hem de hayvanlar için zorludur. İşte bu noktada son derece hassasiyetlerle üretilen kedi köpek eldiveni daha yumuşak, daha kolay ve daha hassasiyetle üretilmiş bir eldiven olarak kullanıma uygun şekilde üretilmiştir.

Geliştirilen tüy toplama eldiveni sayesinde tüy toplama işlemleri eziyetten çıkarak daha eğlenceli bir hale gelmektedir. Eldivenlerin yumuşak dokusu ve hafif yüzeyli olan dişli kısmı sayesinde tarama yaparak tüy ve tozları kolay şekilde toplar. Kedi köpek eldivenison derece etkili çözümleri ile beraber hem kedi ve köpek sahipleri için hem de hayvanlar için daha eğlenceli ve etkili bir çözüm olarak destek verir. Bir yandan eğlenerek bir yandan da tüyleri ve postun üzerindeki tozları toplayabilmeyi sağlar. Bu sayede tüm kedi ve köpekler daha sağlıklı tüy yapısına kavuşur.

Eldivenlerin kullanımı ve aynı zamanda taşınması da kolaydır. Gittiğiniz her yerde eldivenleri taşıyabilir ve kedi, köpeklerin tüy bakımı daha rahat şekilde yapılabilir. Eldiven olarak giyilen ve kedi, köpeklerin canını yakmadan tüyleri toplayan bu ürünler tüm kedi ve köpek sahipleri için avantaj yaratır bu sebeple her an kullanıma uygun bir üründür.

Neden Kedi Köpek Eldiveni?

Neden kedi köpek eldiveni konusunda özellikle günlük hayatta hayvanların tüy bakımının yapılması gerekmektedir bu sebeple bakımlarda en önemli materyallerden olan eldivenler ile daha sağlıklı bakım sağlanır. Genel olarak çoğu kedi ve köpek sahibi günlük olarak tüy bakımı yapmamaktadır ve bu sebeple ölü tüyler etrafa dağılarak hem kötü bir görüntü hem de hijyenik olmayan görüntü oluşturur. Bu sebeple üretilen köpek eldiveni hem uygun fiyatları hem de kullanış açısından uygun olması avantaj sağlar.

Neden kedi ve köpek eldiveni bakıldığında,

 • Hem kedi, köpeklerin hem de ona masaj etkisi yapan bu eldiven aynı zamanda halı ve koltukların üzerinde tüyleri toplanmasında kullanılabilir.

 • Kullanımı çok basittir ve %100 memnuniyet oranı sağarken son senelerin en iyi pet sektörü ürünüdür ve tararken ölü tüyleri kolay şekilde toplar ve özelliğini kolayca yitirmez.

 • Yapışkan rulolardan daha pratik ve uzun ömürlü olan bu eldivenler diğer malzemelere göre daha uygun fiyatlıdır ve uzun süreli olarak kullanılabilir.

 • Kedi ve köpek eldiven tasarımı insanların kullanımı açısından işlevseldir ve her ele rahat şekilde oturmasıyla beraber kolay şekilde kullanımıyla hem kıyafet üzerindeki hem hayvan üzerindeki hem de mobilyalar üzerindeki tüyleri toplamaya yarar.

 • Kedi ve köpek eldiveni aynı zamanda hayvanlara masaj yaparken kan dolaşımlarını hızlandırır ve bu sırada dökülen ve dökülmek üzere olan tüylere toplamaya yardımcı olur.

  Sitemizde mama fiyatlarına bakarsanız piyasanın en uygun fiyatla kedi maması ve köpek maması çeşitlerini online mağazamızın kategorilerinden alabilirsiniz.

Doğru Kedi Köpek Eldiveni Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Doğru kedi köpek eldiveni tercihi nasıl olmalıdır konusunda en popüler markaların tercihi olan kedi tarama eldiveni modellerinden yararlanılabilir. Kedi ve köpek eldivenleri alınırken her zaman en iyi ve sağlıklı ürün almak istenir ve bununla beraber hayvan sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiş tasarımları tercih etmek gerekir. Eldiven tasarımının kedi sahiplerinin eline en iyi şekilde oturması da masaj ve tüy toplamaya yarayan dişlerin yumuşak olması ve kediyi rahatsız etmemesi de önemlidir.

Doğru kedi köpek eldiveni malzemelerinin kullanımında eldivenlerin temizliği de oldukça kolaydır ve eldivenlerin tüyleri kolayca toplayacağı malzemelerden üretilmiştir. Belirli aralıklarla beraber eldivenlerin yıkanması daha hijyenik bir kullanım sağlar ve aynı zamanda kedi ve köpekler için uygun olan anti bakteriyel solüsyonlar ile temizlenen tüy toplayıcı eldivenler derisinde açık veya kabuk turmuş arası olan kedilere masaj yapmak için kullanılabilir.

Günlük olarak kedi ve köpeklerin tüy bakımının yapılması gerekir bununla birlikte kedi köpek eldiveniolarak giyilen ve kedi, köpeklerin canını yakmayan bir malzeme olarak kullanıma uygundur. Toplanması gereken tüm tüyleri eldivenden toplaması da son derece kolay bir işlemdir. Bir bütün olarak tüyleri eldivenden alarak eldiveni kısa sürede temizlemeye olanak sağlayarak uzun süre kalitesini bozmadan ekonomik yönden kullanıcıları rahatladır. Sürekli olarak yeni bir ürün almak zorunda kalınmaz. Hem eğlence hem de temizlik sağlayan mamalardan rahatlıkla verim alınabilir.


Türkiye'nin en kaliteli pet shop sitesi olma yolunda emin adımlarla devam ediyoruz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.