Kedi Sakinleştirici

Sırala
Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kedilerde tıpkı diğer canlılar gibi tepkileri olan ve bazı durumlarda sinirli olan canlılardır. Buna istinaden İnsanlar gibi   hayvanlarda sinirli ve saldırgan özelliklere sahip olabilir. Bununla birlikte  sakinleşmediğinde kediler etraflarına ve kendilerine zarar verebilir. Ayrıca önlem alınmadığı durumlarda kediler de sinirli ve saldırgan halleri ile hem kendisine hem etrafa zarar verebilir.

Kedi sakinleştirici ihtiyacınızı karşılamanız için çok sayıda markanın kabul görmüş ürünlerini bir araya topladık.

Kedi Sakinleştirici Hangi Durumlarda Kullanılır?

Kedilerin sakin olmaması çevresel veya kendi yapılarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Özellikle bazı kediler diğer canlılar ve insanlar gibi birçok durumdan etkilenen canlılar olup farklı davranışlar gösterebilir. Aynı zamanda beslenmeleri de kedilerin saldırganlaşmasına neden olabilir. Bununla birlikte kedilerin kendilerine özel olarak  bir büyüme ve gelişme evresi vardır. Buna bağlı olarak her dönemde tepkileri farklı olup değişik tepkiler verebilir.

Kedi Sakinleştirici Ürünler Ve Özellikleri Nelerdir? 

Kedi sakinleştirici ürünler kullanılmadığında özellikle sinirli veya saldırgan olan kedilerde   tüy yapılarında dağınıklık gerçekleşebilir. Bununla birlikte  kedilerde görülen saldırganlık ve sinirlilik etrafında olan eşyaları veya insanları ısırmasına veya tırmalamasına neden olabilir. Kedilere özel olarak üretilen ve kedileri sakinleştirmek için kullanılan ve farklı formda üretilen birçok jel, ilaç, sprey ürünleri vardır.

Kedi sakinleştirici ürünler içerisindeki sakinleştirici özelliklere sahip içerikler ile işlem sağlayan ürünlerdir. Bununla birlikte kedilerin davranışlarına etki eden onların saldırganlığını önleyen ürünlerdir.  Aynı zamanda  pati jeli gibi çeşitli kedi sakinleştirici ürünler vardır. Özellikle ürünler  kedilerin kızgınlık zamanlarında etkili olan ve tercih edilen ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler   kedilerin gergin ya da huysuz hissettiği zamanlarda da sakinleştirici özelliklere sahip ürünlerdir.

Kedi Sakinleştirici Ürünlerden Uyku İlaçları Özellikleri 

Kedi uyku ilacı sakinleştirici olan en etkili ürünlerdir. Bu ürünler kedilerin stresli olduklarında  etrafı tırmalama durumları için en etkili ürünlerdendir. Bazı sağlık problemlerinde kedilerin acılarını dindirmek için kullanılırlar. Uyku ilaçları sakinleştirmede her ne kadar etkili olsa da her zaman kullanılması tavsiye edilmez. Buna istinaden daha etkili olan jel, sprey gibi farklı kedi sakinleştirici ürünleri kediler için daha uygun ürünler olacaktır. 

Kedi uyutma ilaçları kedileri sakinleştirmek için üretilen ve buna uygun içerikleri olan  ürünlerdir. Bu ürünler kedilerin  sinirli veya saldırgan olduğunda kullanılır. Aynı zamanda kediler belirli sebeplerden dolayı kızgın, saldırgan olabilir veya sağlık durumlarından dolayı acı çektiğinden sakinleşmesi gerekebilir. Bu durumda kedilerin acı çekmemesi için uygun ürünlerdir. Özellikle kediler etraflarına ve eşyalara patisiyle  tırmalama gibi zararlar verebilir. Kedilerin bu gibi saldırgan olduğu durumlarda kedi sakinleştirici olarak  kedi uyutma ilaçları kullanılır. Ayrıca bu sakinleştiriciler özellikleri bakımında  kedilerin kızgın veya saldırgan olduğunu dönemlerde kedi sakinleştirici içeriklere sahiptir.

Kedi Sakinleştirici Spreyler Kullanım Amaçları Nelerdir?

Kediler de tüm insanlar ve  hayvanlar gibi stresli olabilir. Özellikle bu stres çevre, besin gibi nedenlere bağlı olarak oluşabilen durumlardır.  Ayrıca kediler bazı durumlarda anlaşılmayan şekilde huysuzlaşabilir ve saldırgan davranışlarda bulunabilir. Buna istinaden kedi sahipleri  evlerinde besledikleri  kedilerde bu durumu kontrol altına almak için kedi sakinleştirici ürünleri tercih ederler.

Bazı kedilerde genetik hastalıklar veya  strese bağlı davranış bozuklukları vardır. Tüm  durumların  düzeltilmesi ve kedilerin sakinleşmesi içinde kullanılan ve buna uygun olarak üretilen ürünler vardır. Bu ürünlerden en etkili olan ürünler arasında kedi sakinleştirici spreyler vardır.  Kedi sakinleştirici ürünlerin kullanım şekilleri yaşadıkları veya bulunduğu çevreye göre farklı şekillerde uygulanır.

Kedi Sakinleştirici Ürünlerin Uygulama Şekilleri Nelerdir?

Kedi sakinleştirici ürünler kedilerin genellikle  bulunduğu ortama, yattığı alana uygulanan ürünlerdir. Bununla birlikte   kedi sakinleştirici sprey alana veya eşyaya püskürtülerek uygulanır. Kedi sakinleştirici ürünler duruma göre tekrar uygulanan etkili olması için düzenli kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler ayrıca uygulama olarak kesinlikle direkt olarak kedilere temas etmemelidir.  Bununla birlikte kedi sakinleştirici içerikli sprey ürünleri  kedilerin yaşına uygun şekilde kullanılmalıdır. Buna istinaden 2 veya  3 aydan küçük yavrular için kullanmaları uygun değildir ve tavsiye edilmez.

Kedi Sakinleştirici Ürünlerden Tasmalar Ve Özellikleri 

Kedileri sakinleştirmek için birçok ürün vardır. Bu ürünlerden biri  sakinleştirici kedi boyun tasma ürünleridir. Bu ürünlerde kedilerin aşırı sinirli, stresli ve agresif davranışlar sergilediğinde kullanır Bunun yanında  kedilerin aşırı şekilde ses çıkarması durumunda etkili olan ve tercih edilen ürünlerdir. Tasmaların en büyük avantajı   ev içerisinde ve  dışarıda  tüm alanlarda olan kediler için kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca  sakinleştirici kedi boyun tasmaları   kedi sakinleştirici içerikli ürünler olup    yavru kedilerde kullanabilir. Özellikle sakinleştirici tasmalar   agresifleşen, aşırı miyavlama görülen kedilerde uygundur. Bunun yanında, saldırgan tavırlar sergileyen kediler içinde kullanımı uygundur. Bununla birlikte kedilerin istenmeye bölgelere tırmanması önlemek içinde kullanılır. Kedi sakinleştirici tasmalar   davranış bozuklukları olan kediler için bu durumu önlemeye uygun tasarlanmışlardır.   Kedi sakinleştirici  tasmalar  tamamen doğal malzemeler ile tasarlanır.

Kedi Sakinleştirici Tabletler Ve Özellikleri

Kedi   sakinleştirici tabletlerde kedilerin sakinleşmesi de özellikle ilaç kullanmak isteyenler içinde uygun ürünlerdir. Kediler genellikle bazı durumlarda  hırçınlık,  kaygı, kızgınlık ve depresyon gibi tepkiler yaşayabilir. Tıpkı insanların yaşadıkları bu durumlar gibi onlara özel sakinleştirici ilaçlar vardır. Bu tabletler ile kedilerin yaşadıkların olumsuz duygu ve durumlar  sakinleşmelerini sağlar.

İçeriğinde sakinleştirici özler, bitkiler veya kimyasallar bulunan bu ürünler genellikle karışım şekildedir. Bu ürünler aynı zamanda kedi   kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar. Bazı kedi sakinleştirici tabletlerde Vitamin B1  bulunur. Bazı sakinleştirici ürünler kedilerin ağırlıklarına uygun şekilde kullanılırlar. Genellikle   evciller için günlük 1 tablet şeklinde verilir. Kedilerin yaşadıkları durumlara ve  stres seviyesine göre  doz sayıları arttırılabilir.

Sakinleştirici Kedi Ödül Tableti

Sakinleştirici kedi ödül tableti sakinleştiricilerde kedilerin sakinleşmesinde önemli ürünlerdir. Genellikle kedi ödülleri şekilde   tamamlayıcı gıda şeklinde olan ürünlerdir. Aynı zamanda sakinleştirici kedi sakinleştirici ürünler  kedileri rahatlatmak ve stresini azaltmak için özel içerikler ile üretilmiştir. Bununla birlikte kedilerin olağan dışı yaralanmalarını veya kendilerine zara vermemesi için sakinleştirici olarak formüle edilmiştir. Kediler özellikle  hassastırlar ve  insanlara ve sahiplerine karşı davranış bozuklukları gösterebilir. Buna istinaden kedilerde bazı  sağlık komplikasyonları için sakinleştiriciler  sakinleştirici özelliği olan otlar içerir.

Özellikle bu ürünler kedilerin endişeli ve stresli  oldukları durumda kusma aşırı stres gibi ürünlerde etkilidir. Aynı zamanda  çok stresli kedilerde kullanılan veya    ani durum değişikliği gösteren kediler için tercih edilir.  Bu ürünlerin içeriklerinde  tahıllar ve sebze  gibi bitkisel içerikler vardır. Özellikle bu ürünlerin içerisinde sakinleştiren içeriklerden çeşitli yağlar vardır.

Bazı kedi sakinleştiriciler gıda ürünleri şeklinde içeriklere ve kullanımlara sahiptir.  Buna istinaden sakinleştiriciler de kullanılan süt  ve  et veya  sebze ürünleri vardır. Bazı sakinleştirici ilaçlarda sakinleştiren melisa otu, şerbetçi otu gibi içerikler vardır. Ürünler ayrıca besleyici olarak  protein, kalsiyum, fosfor, sodyum, magnezyum  potasyum ve gibi bileşenlere sahiptir.

 Sakinleştirici olarak kullanılan ürünlerde  kedi otu özleri vardır. Bu ürünler   otların filtre edilerek  ve tamamen bitkisel olmasından önemlidir. Kedi sakinleştirici ürünler sprey içerikli olup   kedilerin hareketlenme duygusunu sağlar. Bununla birlikte  kedilerin sakin olmasını sağlayan  spreylerdir. 

Kedi sakinleştirici ürünler kullanım olarak kedilerin olduğu alanlara oyuncak veya eşyalarına  püskürtülerek uygulanır. Özellikle kedilerin olduğu alana sıkılmasının nedeni kedilerin temas ettiği alanlar olmasıdır. Sizlerde kedilerinizin sakinleşmesi ve daha huzurlu olması için  sitemizden güvenle kedi sakinleştirici ürünleri alabilirsiniz 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.