Acana Yavru Köpek Maması

Acana Yavru Köpek Maması Çeşitleri

Şirinliğiyle bilinen yavru köpekler, özel bir bakıma gereksinim duyar. Çünkü her canlının yavrusu, hassastır ve hastalıklara karşı güçsüzdür. Ancak iyi bir beslenme Acana yavru köpek maması tamamlayabilirsiniz.

Acana Yavru Köpek Maması Nedir?

Bu noktada, iyi besinin değeri ise yadsınamazdır. İşte tam bu nedenden dolayı Acana yavru köpek maması ile tanışmanızı istiyoruz, Eğer daha önce hakkında bilgi edinmediyseniz, gelin Acana yavru köpek maması ürünleri hakkında bilgiler verelim. Bu sayede nedir, ne değildir ve neden tercih edilmelidir gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kanada merkezli Champions Pet Foods şirketine ait olan Acana markası, kedi ve köpekler için özel mamalar üretmektedir. Bu ürünler, özel bir üretim tesisinde tüm kalite standartlarına uyum sağlanarak üretilmektedir. Büyük tesisler, üretimin tüm aşamasında kalite kontrollerinden geçmektedir. Bu sayede, kedi ve köpeklerinizin tüm besin ihtiyaçları da tek bir paketin içerisinde güvenli bir şekilde girmektedir. Peki Acana yavru köpek maması ürünlerinin genel özellikleri hakkında bilginiz var mı? Eğer yoksa, gelin biraz da bu ürünlerin özelliklerine göz atalım. Bu sayede, neden Acana yavru köpek maması ürünlerini tercih etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Acana yavru köpek mamasının Türkiye distribütörü ise Şadanlar şirketidir. Şadanlar, yıllardan beri süregelen deneyimleri ile sektörde öncü olan bir firmadır. Bu nedenle en kaliteli petshop ürünleri temini konusunda da tecrübesi tartışılmazdır.

Acana Yavru Köpek Maması Çeşitleri

Acana yavru köpek maması ürünleri, özellikle 12 aydan küçük köpekler için özel olarak üretilmektedir. Çünkü yavru ve yetişkin köpeklerin sindirim sistemleri ve çene yapıları aynı değildir. Gelişme faktörü ile birlikte, yetişkin köpekler daha rahat beslenebilirken, yavru köpeklerin beslenmesi ise daha hassastır.

Acana yavru köpek maması ürünlerinin genel özellikleri ise şunlardır:

 • Yüksek et ve yüksek protein değerine sahiptir. Bu sayede yavru köpeklerin daha hızlı gelişimi desteklenir.
 • İçerisinde tahıl bulunmaz. Bu sayede köpekleriniz için gerek duyulmayan besinler ortadan kaldırılmıştır.
 • Anti-influamatuar özelliğe sahiptir. Bu sayede bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi iltihap engelleyici özelliğe sahiptir.

Acana markasına ait yavru köpek maması çeşitleri ise şunlardır:

 • Acana Puppy Tahılsız Tavuk ve Balıklı Yavru Köpek Maması
 • Acana Puppy Large Tahılsız Tavuklu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması
 • Acana Puppy Small Breed Küçük Irk Yavru Köpek Maması
 • Acana Puppy Small Tahılsız Tavuklu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması

Acana Yavru Köpek Maması Özellikleri

Acana yavru köpek maması ürünlerinin ortak özelliklerini aşağıdaki başlıklar halinde inceleyebilirsiniz:

 • Acana yavru köpek maması, yüksek protein değerine sahiptir. %60 et oranı ile en yüksek et oranlarından birine sahip olan Acana yavru köpek mamaları, özellikle de gelişimi için besine ihtiyaç duyan köpekler için büyük bir avantajdır.
   
 • Acana yavru köpek maması, sindirim sistemini kolaylaştıran sebze ve meyveler içermektedir. Bu sayede köpeğinizin dışkılaması kolaydır ve dışkı kokusunda azalma sağlar.
   
 • Acana yavru köpek maması ürünleri, ekonomik seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler, özellikle de diğer markalar ile kıyasladığımızda gözle görülür bir hal almaktadır. Eşdeğer farklı bir markanın ürünü kıyaslandığında, Acana yavru köpek maması ürünleri birkaç gün uzun dayanmaktadır.

Acana Yavru Köpek Maması Nasıl Kullanılır?

Acana yavru köpek maması ürünleri, özellikle 12 aydan küçük olan köpekler için uygundur. Gelişimini henüz tamamlamayan köpekler, özel bir bakım isterler. İçerisinde yer alan besin değerleri ise bu ihtiyacı tamamen karşılamaktadır. Farklı Acana köpek maması çeşitleri, içerisindeki zengin besin değerleri ile köpekleriniz için biçilmiş kaftandır. Elbette fiyat noktasına ve özel durumlara göre herhangi bir çeşidi tercih edebilirsiniz.

Eğer köpeğinizde beslenme hassasiyeti varsa ya da zor yemek yiyen bir köpekse, Acana yavru köpek maması ürünlerini tavsiye ederiz. Çünkü Acana marka köpek maması ürünleri, zengin ve taze et ham maddesinden oluşmaktadır. Zengin protein değerine sahip ürün, içerisinde yüksek oranda vitaminleri de içermektedir. Bu sayede köpeğiniz sadece doymaz, aynı zamanda dengeli bir şekilde de beslenmiş olur. Eğer sizler de köpeğinizin doymasından ziyade “sağlıklı beslenmesini” ön plana alıyorsanız, Acana’yı tercih edebilirsiniz.

Elbette Acana marka yavru köpek maması ürünlerini yavru köpeklere verirken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Mesela, ani besin değişikliklerinden kaçınmak önemlidir. Diğer durumda, köpeğinizde ani tüy dökmeleri ya da sindirim sisteminde dengesizlikler meydana gelebilir. Mevcutta kullandığınız mama ile yer değiştirerek mamaları kademeli olarak dengelemeniz oldukça önemlidir.

Neden Acana Yavru Köpek Maması Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

Çünkü Acana yavru köpek maması ürünleri, tahıl içermemektedir. Tahılsız olan ürünlerde aynı zamanda soya ya da patates veyahut da katkı maddesi yoktur. Bu durum, köpeğin sağlığını etkileyecek hiçbir şeyin Acana markasında yer almadığını kanıtlamaktadır. Eğer evcil hayvanlarınızın dengeli ve bir o kadar da sağlıklı beslenmesi sizler için değerliyse, o halde içerisinde zengin bileşenler olan köpek maması ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. İşte Acana markasına ait yavru köpek maması ürünleri de bu noktada oldukça zengin besin değerlerine sahiptir.

Acana Yavru Köpek Maması Fiyatları

Acana yavru köpek maması fiyatları, geniş bir skalada değişiklik göstermektedir. Elbette fiyatlar, zamana ve mama çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak diğer yavru köpek mamaları iler karşılaştırılınca, paketin bittiği süre arasında ciddi farklar söz konusudur. Zira Acana köpek maması tüketen köpekler, daha küçük porsiyonla doyarlar. Bu sayede paketin bitme süresi diğer paketlere göre daha uzundur. Bu durum, fiyatlara da yansımaktadır. Her ay yeni bir paket almak yerine, Acana markasını seçerek 2 ayda bir yeni paket alabilirsiniz. Böylece maliyet yarı yarıya inerken, evcil hayvanlarınız da daha zengin içeriklerle beslenir.

Acana markasına ait yavru köpek maması ürünlerini tercih etmek isteyenler, farklı çeşitlere göz atabilir. Zira güncel olarak yayınlanan kampanyalar sayesinde farklı türde köpek maması ürünlerini daha uygun fiyatlara bulmak mümkündür. Özellikle de %25’lere varan indirimler sayesinde, birinci sınıf kalitede köpek maması ürününü sıradan kalitedeki ürünlerle aynı fiyata satın alabilirsiniz. Eğer köpeklerinizin özellikle de yavru haldeyken daha iyi beslenmesini istiyorsanız, şimdi ürünlere göz atabilirsiniz. Bu sayede evcil hayvanınız için en uygun köpek mamasını ürünleri inceleyerek bulabilirsiniz.

Acana Yavru Köpek Maması Kullanıcı Yorumları

Acana yavru köpek maması kullanıcı yorumlarına göz attığımızda, markanın kalite açısından hangi noktalara dikkat çektiğini de görürüz. Örneğin kullanılan ham maddelerin kaliteli olduğunu yorumlarda görebiliyoruz. Ek olarak ürün içerisinde yer alan et ve sebze gibi besinlerin oranları da oldukça ideal durumdadır. Acana yavru köpek maması ürünlerine yapılan yorumların genel özeti şöyledir:

 • Acana köpek maması, özellikle de yavru köpekler için zengin besin değerlerine sahiptir. Bu durum, yüksek bir protein oranına dikkat çekmektedir.
   
 • Acana yavru köpek maması çeşitleri, taze ve dondurulmuş et ürünlerinden oluşmaktadır. Bu sayede farklı tür mamaların olduğunu söylemek mümkündür.
   
 • Acana yavru köpek maması ürünleri içerisinde yer alan vitaminler, dengeli beslenmenin temel bileşenleri arasında yer almaktadır. Özellikle de yavru köpekler, vitamin açısından mutlaka dengeli olarak beslenmelidir.