Acana

Acana

Acana Türkiye dahil tüm dünyaya pet maması satan bir firmadır. Eğer kedi ve köpek gibi canlıların sorumluluklarını üstlenmişseniz, bunun anlamı sağlıklarından beslenmelerine kadar her şeyiyle sizin ilgilenmeniz gerektiğidir. Onların doğru, sağlıklı beslenmesini, hasta olmamasını istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi tercih kurye mama ürünlerini inceleyerek sipariş vermek olacaktır.

Acana’nın tarihi, 1970’li yıllara kadar geri gider. Almanya doğumlu Kanadalı olan, ticaretle uğraşan Reinhard Muhlenfeld Kanada’ya pet mamalarının ABD’den ithal edildiğini fark etmiş; bu nedenle Champion Feed Services LTD’yi kurmuştur.

Taze yöresel malzemelerden, kedi ve köpek biyolojilerine uygun üretim yapan firma, başından sonuna kadar bunu kendi mutfaklarında yapmaktadır. Hijyene bu safhalarda büyük bir özen gösterilir. En büyük dağıtıcı Kurye Mama üzerinden Acana ürünlerini sipariş etmeniz mümkündür.

Acana Hangi Petler İçin Mama Üretir?

Acana Türkiye hem kediler hem de köpekler için üretilir. Firma kaliteden ödün vermeden, hijyenik üretimler yapar. Bu açıdan mamalar onların biyolojilerine uygun şekilde hazırlanır. Dolayısıyla yavru ve yetişkin dostlarınız için ayrı seçenekler sunulur.

Bunun yanı sıra özellikle köpeklerde belirli bir ırka yönelik mamalar da vardır. Örneğin Acana Puppy Small Breed, bu ırka sahip olanlar tarafından düşünülebilir. 

Acana Köpek Mamaları Nelerdir?

Acana Türkiye içinde köpek mamaları kapsamında birçok seçenek sunar. Bu nedenle evcil dost besleyenler tarafından sık sık tercih edilir. Eğer bu mamaları kullanmak istiyorsanız, hangi aromaya sahip olduğuna bakmanız gerekir.

Balıklı köpek maması istiyorsanız, Pasifica yapabileceğiniz tercihlerden sadece biridir. Tahılsız et içeriğine sahip olmasıyla rahat bir şekilde kullanılabilir. İçinde,

 1. Ringa balığı,
 2. Dil Balığı,
 3. Pasifik Somunu,

Olması nedeniyle hem Omega 3 hem de Omega 6 açısından zengindir. İçeriğinin yüzde 60 oranı, balıkla meydana gelir. Kalan yüzde 40 oran ise,

 1. Bezelye,
 2. Mercimek,
 3. Rezene,
 4. Hindiba,
 5. Patates,
 6. Kabak,
 7. Bal Kabağı,
 8. Bakla,
 9. Bezelye,
 10. Elma,
 11. Nane,
 12. Lavanta,
 13. Havuç
 14. Ispanak
 15. Armut gibi sebze ve meyveler oluşturur.

Bunun yanı sıra sığır eti ve sebze içeriğine sahip olanlar da vardır. Bunlar özellikle hassas bir sindirim sistemine sahip olan dostlarınız için uygundur. İçerisinde,

 1. Omega 3,
 2. Omega 6,
 3. Magnezyum,
 4. Fosfor,
 5. Çinko,
 6. Kalsiyum oldukça zengindir.

Bu nedenle dostunuza daha iyi bir beslenme sunar. Eğer dostunuz kuzu etini seviyorsa Acana Türkiye buna da seçenek sunar. Bu üründe sebze ve meyvelerin yanı sıra kuzu eti ve yüksek lifli içerikler vardır. Bu da hassas bir sindirim sistemine uygun olan dostlarınız için uygundur.

Eğer petinize mama alacaksanız yaş aralığı ve dostunuzun zevklerine göre tercih yapabilirsiniz.

Acana Kedi Mamaları

Acana Türkiye köpek haricinde kedi mamaları da sunar. Bu kapsamda yapabileceğiniz tercihler oldukça fazladır. Bunlardan biri olan Heritage, içerisinde tavuk ve balıketi bulundurur. Bunun yanı sıra,

 1. Kızıl Patates,
 2. Levrek,
 3. Alabalık,
 4. Yonca,
 5. Yumurta,
 6. Taze Nane
 7. Hindiba,
 8. Lavanta,
 9. Papatya,
 10. Kekik,
 11. Biberiye,
 12. Domates,
 13. Havuç,
 14. Elma,
 15. Kabak,
 16. Bal Kabağı,
 17. Kuş Üzümü,
 18. Meyan Kökü içeriği de vardır.

Bunun yanı sıra balıklı bir mama almak istiyorsanız Pasifica da düşünülebilir. İçerisinde Kanada ve Pasifik okyanuslarının lezzetli balıkları yer alır.

Bu kapsamda Acana Türkiye kedi ve köpek dostlarınıza birçok seçenek sunar. Bunların hepsi onların damak tatlarına, biyolojilerine ve yaşlarına uygun şekilde üretilir. Eğer dostunuza almak istiyorsanız, markanın güvencesi ile Kurye Mama kalitesiyle sipariş verebilirsiniz.