Advance

Advance

Advance Türkiye içerisinde en çok kullanılan kedi ve köpek mamalarından biridir. Eğer kedi ve köpek gibi canlıları besliyorsanız, sağlıklı beslendiklerinden emin olmanızı gerektirir. Böylece onları birçok hastalıktan korumanız da mümkündür. Besin değerleri yüksek mamalar bu bakımdan oldukça önemlidir.

Advance tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bulunan pet maması markalarından biridir. Fiyatları oldukça uygun olup, sevdiğiniz evcil hayvanlarınıza sağlıklı seçenekler sunar. Bu nedenle düşünebileceğiniz seçeneklerden biridir. 

Mars Petcare tarafından üretilmekte olan marka, yaklaşık 45 yılı aşkın bir üretim tecrübesine sahiptir. Avustralya’da üretilen mamanın tüm süreçleri büyük bir hassasiyet ve hijyenle yönetilir. En büyük dağıtıcı Kurye Mama ile Advance pet ürünlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Advance Köpek Mamaları

Advance köpek maması ile dostlarınızı daha iyi beslenmeniz mümkündür. İçerisinde bulunan zengin besin değerleri sayesinde yavru köpekler için oldukça avantajlıdır. Böylece onun gerek duyduğu tüm besin değerlerini almalarını sağlayabilir, gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. 

Ancak köpeğiniz yetişkinse, Advance bunun için özel seçenekler sunar. Zira yavru köpekler, yetişkinler için olan mamalardan istenen besin değerlerini alamaz. Bunun en önemli nedeni her yaşta farklı proteinlerin, vitaminlerin, minerallerin alınması gerektiğidir. Advance de üretimi buna göre yapar. 

Advance bunun yanı sıra köpek ırklarına özel seçenekler de sunar. Örneğin bir retriever cinsiniz bulunuyorsa, onlar için özel sunulan ürünleri deneyebilirsiniz. Eğer Puppy Small Breed varsa buna uygun seçeneklere bakabilirsiniz. 

Firma üretimlerinde kaliteye dikkat ettiği kadar lezzete de önem verir. Bu açıdan tavuk ve balıklı, hindili, kuzulu seçenekler sunar. Hem yaş hem de kuru maması vardır. Eğer dostunuzu ödüllendirmek istiyorsanız, Advance Türkiye ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Advance Kedi Mamaları

Bir Avustralya markası olan Advance, köpeklerin yanı sıra kedilere de özel seçenekler sunar. Dostunuzun hem sağlıklı hem de lezzetli bir şekilde beslenmesini istiyorsanız, Advance kedi mamaları ürünlerini inceleyebilirsiniz. 

Marka her kedi için özel seçenekler sunar. Bu bakımdan yavru, yetişkin ve yaşlı olmak üzere üç farklı yaş grubu vardır. Bunların her birinde besin değerleri farklılaşır. Onlara kendileri için üretilmeyen bir mama vermek onlara lazım olan besin değerlerini alamamalarına neden olur.

Advance kedi mamalarını onların sağlığı için kaliteli bir şekilde üretir. Bu bakımdan her üründe farklı bir artı görülebilir. Ancak ana hatlarıyla bunlar şu şekilde özetlenebilir;

  1. Hassas ciltlere özel
  2. Diş sağlığı
  3. Tüy yumağı
  4. Sağlıklı sindirim
  5. Sağlıklı kilo
  6. Sağlıklı yaşlanma

Örneğin kediniz tüy yumağı sorunları yaşıyorsa, buna özel olarak üretilen seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bunun dışında Advance Türkiye her kedinin damak zevkine de dikkat eder. Bu bakımdan tavuklu, kuzulu, karışık, tavuk ve balıklı, okyanus balığı seçenekleri vardır.

Advance Maması Özellikleri Nelerdir?

Advance Türkiye değil tüm dünyada kullanılan bir mamadır. Hem kediler hem de köpekler için özel üretimler yapar. Tüm süreçler dikkatli ve hijyenik bir şekilde yürütülür. Böylece evcil dostlarınızın bünyelerine, fizyolojilerine uygun seçenekler sunulur.

Markanın farklı ürünleri olduğu için gösterdiği etkiler de her birinde farklılaşır. Ancak ürünleri birer birer incelerseniz, daha detaylı bilgi almanız mümkündür. Buna rağmen tüm Advance Dry ürünleri, cilt ve tüy sağlığı üzerinde yararlı etkileri olan Omega 3, Omega 6 ve Çinko içerir. Bunun yanı sıra laboratuvar analizleri, sindirile bilirlik ve lezzetli testleri de uygulanır.

Bu sayede dostunuzun hem daha sağlıklı bir cilde kavuşmasına hem de tüylerinin daha parlak olmasına yardımcı olur. Evcil dostlarınıza Advance alarak onları ödüllendirmek istiyorsanız, markanın güvencesi kapsamında, Kurye Mama kalitesi ve hızıyla anında sipariş verebilirsiniz.