Akkum

Akkum

Akkum kedi kumu kedileriniz için özel bir şekilde üretilerek size sunulur. Tuvaletlerini yapmaları esnasında rahatsız olmamaları için özel şekilde tasarlandığı için sevdiğiniz dostlarınıza zarar vermez.

Kedi kumları, her kedi sahibi için düzenli alması gereken ürünler arasındadır. Ancak kedi dostlarımızın da bir takım tercihleri vardır. Kumun kalitesi yeteri kadar iyi değilse, oraya tuvaletini yapmamayı bile tercih etmeyebilir. Ayrıca kumun, kokunun yayılmasını da önlemesi gerekir.

15 yıldır sektördeki hayatına devam eden Ak Cat tarafından sunulan bu ürün, Türkiye’nin ilk kedi kumu olma özelliğini taşır. Ürünlerinde doğal beyaz bentonit’ten yararlanır. Hem ince hem de kalın kumları olduğu için istediğiniz gibi seçmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra akvaryum balıklarına özel, dekoratif malzemeler de yer alır. 

En büyük dağıtıcı Kurye Mama üzerinden sipariş verebileceğiniz bu ürün sayesinde hem kedinize aradığı kaliteyi sunabilir, hem de evinizi kötü kokulardan koruyabilirsiniz. Akvaryumunuzu dekore etmek istiyorsanız, siparişinizi anında verebilirsiniz. 

Akkum Kedi Kumu Özellikleri Nelerdir?

Akkum kedi kumu topaklaşan bir yapıdadır. Eğer aldığınız kumların topaklaşmadığını, bu yüzden temizleme esnasında sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız bu tarz sorunlar Akkum ile yaşanmaz. Kediniz tuvaletini kullandıktan kısa süre sonra sıvılar topak haline gelir.

Bunun yanı sıra kum partiküller nesnelere ve sıvılara yapışarak, kötü koku yaymasını önler. Böylece evinizi de korumuş olur. Ürünler ekstra kokulu olduğu için bölgenin daha iyi kokmasını da sağlayabilir. Marka bu açıdan birçok seçenek sunar. Bunlar,

  1. Bebek pudra kokusu,
  2. Lavanta kokusu,
  3. Sabun kokusu,
  4. Marsilya sabun kokulu şeklindedir.

Bunları hepsini inceleyebilir, sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Akkum Kedi Kumlarının Yapıları Nasıldır?

Akkum kedi kumu kategorisinde hem ince hem de kalın taneli kumlar sunar. Bunlar arasında çok fazla fark bulunmaz. İnce yapılı olanlar Bentonit'ten yapılmakta olup yüksek bir emiş gücüne sahiptir. Bu sayede hemen topaklanarak, sıvının ya da dışkının yayılmasını önler. Böylece size kolay temizleme olanağı sunduğu gibi kedinizi de rahatlatır. 

Akkum kedi kumlarını dikkati bir süreçle ürettiği için kedinizin ayağına yapışıp, buradan evin içine taşımaz. Kalın kumlar ise daha kalın tanelerle aynı sonuçları almanızı sağlar. Ancak tek dikkat etmeniz gereken kedinizin hangisini tercih ettiğidir. 

Zira kediniz ince kumu sevmemişse kullanmama kararı alabilir. Eğer her ikisini de alırsanız hangisini tercih ettiğini görebilir, böylece daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Firma iki seçeneği de dikkatli bir şekilde ürettiği için sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. 

Akkum Akvaryum Ürünleri Nelerdir?

Akkum kedi kumu dışında akvaryum dekorasyonları da üretir. Bu kapsamda birçok akvaryum kumu yer alır. Bu sayede hem  taban bölümünü renklendirebilir, hem de boş gözükmesini engelleyebilirsiniz. 

Eğer akvaryumun daha doğal gözükmesini istiyorsanız, marka tarafından sunulan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Silis dere çakılı ile balıklarınıza da uygun bir ortam sunabilirsiniz. 

Akkum Kedi Kumları Her Kediye Uygun Mu?

Evcil kedi besleyenler, dostlarının mamalarını yaşlarına göre tercih eder. Bu nedenle kedi kumu alırken bile Akkum kedi kumu yaşlı kedilere uygun mu gibi sorular sorulabilir. Ancak bu ürünler firma tarafından standart olarak üretilir.

Dolayısıyla her yaştan kedinizin kullanması için uygundur. Kedilerde kuma gitmek içgüdüsel bir davranış olduğu için herhangi bir sorun yaşanmaz. Eğer Akkum ürünlerini hızlı bir şekilde incelemek, bunların arasından kedinize en uygun olanları sipariş etmek istiyorsanız Kurye Mama tercih edebilirsiniz. Markanın güvencesi ve hızımızla kedinizin ihtiyaçlarını çok geçmeden karşılayabilirsiniz.