Alice

Alice

Alice pet Shop evcil dostlarınızın daha mutlu olması, daha sağlıklı beslenebilmesi için birçok ürün sunar. Bunlar mamalardan kumlara, ödül mamalarından yataklara kadar değişir. Üretim süreçlerinde hijyene ve dostlarınızın fizyolojilerine dikkat ederek imalat yaptığı için onlara zararı olmayan seçenekler sunar.

Pakbak tarafından 1996 senesinde pazarlanmaya başlanan Alice markası, Türkiye’de çıkartılan bentonit, sepiyolit gibi minerallerin işlenmesi sonucu elde edilen maddelerden kedi kumu üretimi yapar. Bunun dışında mama ve ödüllerde onların sindirim sistemine, anatomisine uygun, yüksek teknolojili üretimler gerçekleştirir. 

En büyük dağıtıcı Kurye Mama ile dostlarınızın ihtiyaçlarını kısa sürede, en uygun şekilde karşılamanız mümkündür. Alice ürünlerini tek tek inceleyebilir, istediğinizi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Alice Kedi Ürünleri Nelerdir?

Alice pet Shop kedileriniz için çok sayıda seçenek sunar. Bunlar ana hatlarıyla şu şekildedir;

 1. Kedi maması
 2. Kedi sağlık ve bakım ürünleri
 3. Kedi oyuncakları
 4. Kedi kumu
 5. Kedi tasma ve aksesuarları
 6. Kedi tuvalet ve paspas
 7. Kedi ek besinleri
 8. Kedi mama ve su kapları
 9. Kedi yatakları

Bu seçenekleri tek tek incelerseniz, kedinize özel sunulan ürünleri bulabilirsiniz.

Alice Kedi Mamaları Nelerdir?

Alice pet Shop kuru mamaları farklı yaş gruplarına ait kediler için özel olarak üretilir. Dolayısıyla diğer mamalarda olduğu gibi burada da kedinizin yaşına göre tercih yapmanız gerekir. Eğer kediniz kısırlaştırılmışsa, ona özel seçenekler de sunulmaktadır. 

Bunun yanı sıra kediniz kısırlaştırılmamış, ancak çok kiloluysa da özel mamaları vardır. Bunları da inceleyerek size ve kedinize hitap edenleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kedinize ek besin alarak sağlığına katkıda bulunmak istiyorsanız, özel vitamin ürünlerini inceleyebilirsiniz. 

Eğer kedinizin bağışıklık sistemini korumak böylece hasta olmasını engellemek istiyorsanız, uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz. 

Alice Kedi Oyuncakları Nelerdir?

Kediler oldukça oyuncu canlılardır. Eğer hem onu mutlu etmek hem de stresinizi atmak istiyorsanız onların oyunlarına katılabilirsiniz. Alice pet Shop bunun için birbirinden eğlenceli oyuncaklar sunar. 

Toplar sayesinde kedinizin evin içinde nasıl koştuğunu inceleyebilir, kedi oltası ile onları istediğiniz gibi oynatabilirsiniz. Markanın tüm ürünleri dikkatli bir şekilde üretildiği için kedilerinize zarar da vermez. 

Alice Pet Shop Köpek Ürünleri

Alice pet Shop kedi haricinde köpeğiniz için de özel seçenekler sunar. Bunlar oldukça farklı kategorilerde olup temel olarak şöyledir;

 1. Köpek maması
 2. Köpek ödülleri
 3. Köpek tasma ve aksesuarları
 4. Köpek kıyafetleri
 5. Köpek oyuncakları
 6. Köpek mama ve su kapları
 7. Köpek sağlık ve bakım ürünleri

Alice ile hem köpeğinizin sağlığını düşünebilir, hem de diğer ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Alice Köpek Bakım Ürünleri

Kediler de köpekler gibi bakıma ihtiyaç duyar. Eğer köpeklerinizin tırnaklarını kesmek istiyorsanız, Alice pet Shop tarafından sunulan, onlara zarar vermeden tırnaklarını kesmenizi sağlayan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Eğer onların tüylerini toplamak istiyorsanız özel eldivenleri kullanabilir; böylece tüylerinin her tarafa dökülmesini engelleyebilirsiniz.

Alice Köpek Mamaları

Alice pet Shop tarafından sunulan köpek mamaları hem yavru hem de yetişkinler için sunulur. Firma üretimde kaliteye dikkat ederek hem sağlıklı hem de lezzetli besinler sunar. Her köpeğin damak zevkine uygun aromalar mevcuttur. Bu açıdan kuzu etli, dana etli, kuzu etli ve pirinçli, somon, tavuk ve daha birçok seçenek vardır.

Bunların hepsini incelerseniz, köpeğinizin en çok seveceği seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Köpeğinize ödül maması alarak onları sevindirmek istiyorsanız, bunun için özel imalatlar da vardır. Burada da farklı tatlar mevcut olup onların en çok sevdiklerini alabilir; böylece daha mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. 

Eğer onlar için özel su ya da mama kapları arıyorsanız Alice pet Shop tarafından sunulan seçenekleri değerlendirerek hem sizin beğendiğiniz hem de köpeklerinize uygun imkanları bulabilirsiniz. Kurye Mama evcil dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını anında karşılamayı amaçladığı için sipariş verdikten kısa süre sonra adresinizde bulabilirsiniz.