Alpha Spirit

Alpha Spirit

Evlerinizde beslediğiniz kediniz, köpeğiniz, kuşunuz ya da beslediğiniz başka hayvanlar evinizde yaşayan bir aile ferdi haline gelmektedir. Onlarda bir evlat olarak görülmekte ve evlada nasıl çok iyi bakmak için elden ne geliyorsa yapılıyor ise aynı özveri evcil hayvanlar için de gösterilmektedir. En önemli konuda onların iyi bir şekilde beslenmesidir. Bu yüzden de en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden köpekleriniz için Alpha Spirit mama sipariş edebilirsiniz.

Evde beslediğiniz hayvanlar kadar sokakta yaşayan hayvanların da sevgiye ve bakıma ihtiyaçları vardır. Hatta belki de sokak hayvanlarının evcil hayvanlardan daha çok sevgi ve bakıma ihtiyacı vardır. Aşırı soğuk ve sıcak havalarda yemek bulamayan köpekler için de Alpha Spirit maması sipariş edilerek, onlarında beslenmesini, karınlarının doymasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de önde gelen köpek mama markası olan Alpha Spirit, uygun fiyatıyla tüm can dostlarımızın sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlamaktadır. Alpha Spirit köpek maması, taze et ve balık içermesiyle soğuk bir şekilde servis edilmektedir. 

Alpha Spirit Nedir?

Yeni köpek sahiplenmiş, köpeği için mama değişikliğinde bulunmak isteyenler ya da sokak köpeklerini beslemek isteyen hayvan severler köpekler için mama arayışına girmektedirler. Bu durumda da karşılarına en sık tercih edilen Alpha Spirit markasına ait köpek mamaları çıkmaktadır. Hayvan severler de doğal olarak Alpha Spirit nedir? Sorusunun cevabını araştırmaktadırlar.

Alpha Spirit köpek maması, her türde ve her yaşta köpek için özel üretilmiş bir kuru mamadır. Köpeklerin günlük olarak alması gereken proteini rahatlıkla karşılamaktadır. Yüzde yüz doğal ürünlerden üretilen Alpha Spirit kuru köpek mamasının içinde kullanılan bütün malzemeler de yüzde yüz doğaldır.

Alpha Spirit İçeriği

Can dostlarımız köpekler için alınan mama, hangi marka olursa olsun içeriği ve nasıl üretildiği merak edilmektedir. Bu yüzden de Alpha Spirit içeriği de merak edilmektedir. Evcil hayvan sahipleri köpeklerine ne yedirdiğini bilmek isterken sokak hayvanlarını da ne ile beslediğini bilmek istemektedirler. Patili dostların beslenmesi için en güzel, en taze ve en doğal içerikleri bulunan mamaları kullanmak istemektedirler. 

İspanya’da üretilen mamanın bir kilogramı için İspanya kesimhanelerinde 2.6 kilogram taze et ve taze satılan balık pazarlarından alınan balık ile üretilmektedir. Alpha Spirit köpek mamasının içinde bulunan diğer bütün içeriklerde kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir. 

Alpha Spirit köpek mamasının içinde bulunanlar;

  • Taze balık ve taze et
  • Baklagil filizi
  • Mercimek lens culinaris
  • Gliserol

İçeriklerinin yanı sıra Alha Spirit; kurutulmuş deniz yosunu, saccharomyces cerevisiae olan bir maya türü, glukozamin ve kondroitin sülfat içeriklerini de içermektedir.

Alpha Spirit köpek mamasını kurye mama üzerinden güvenle alabilirsiniz. 

Alpha Spirit Özellikleri

Köpeklerin beslenmesini sağlayan Alpha Spirit köpek mamasını kullanan hayvan severler, Alpha Spirit özellikleri nelerdir, merak etmektedir. 

Alpha Spirit yüzde yüz doğal malzemeleri sayesinde köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve aynı zamanda eklem kıkırdağının da yenilenmesine yardımcı olur. Ayrıca olarak da içerdiği Omega 3 ve Omega 6 ile Kondroitin Sülfat içerikleri bakımında zengindir. Alpha Spirit, köpeğinize ciğerli, balıklı, ördekli, hindili ve tavuklu gibi farklı tatlarda ödül maması sunarak; köpeğinizin fiziksel gelişimi desteklenmektedir. Ayrıca olarak Alpha Spirit özellikleri;

  • Glüten içermez
  • Sindirilmesi kolaydır
  • Tüylerin parlaklığını ve gücünü artırır
  • Tartar oluşumunu önler

Durumları dü Alpha Spirit özellikleri arasındadır. Alpha Spirit köpek maması sayesinde köpekleriniz sağlıklı bir şekilde beslenerek, daha mutlu bir hale gelecektir. Alpha Spirit köpek mamalarına kurye mama üzerinden en uygun fiyatlar ile sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.