Animonda

Animology

Evinizde beslediğiniz evcil hayvanlarınız, sizin için çok önemlidir ve başlarına kötü bir şey gelmemesini istersiniz. Onlarda evin bir parçası, bir üyesi olmuşlardır. Evde yaşayan diğer bireylerden hiçbir farkı yoktur. Bu yüzden de onların iyi beslenmesi, mutlu ve temiz olmaları her şeyden önemlidir. Bu yüzden de en kaliteli hayvan temizleme ürünlerine en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz. 

Hayvanların büyük bir çoğunluğunun su ile araları iyi değildir. En azından sokak hayvanları için bu durum böyledir. Hayvanlar, yıkanarak temizlenmek yerine kendilerini yalayarak temizlenmektedir. Evcil hayvanlar için de bu durum geçerli olsa da insanlar arasında durmak ve yeni doğduğu zamandan beri su ile banyo yapmak suretiyle temizlenmesi, suya karşı bir ilgi duyulmasını da sağlamıştır. 

Bu durumda da evcil hayvanları yıkamak için şampuanlar bulunmaktadır. Animology de kediler ve köpekleri yıkamak için hazırlanmış kedi ve köpek şampuanıdır. Animology sayesinde köpekler ve kediler daha temiz hale gelirken güzel bir şekilde kokmaktadırlar. Bu durumda kedi ve köpekleri hem rahat ettirirken hem de sahiplerine iyi hissettirmektedir.

Animology Neden Kullanılır?

Köpeklerin kendilerini yalayarak temizlemesi sonucunda hayvan severler tarafından yıkamaya ihtiyaç var mı ya da Animology neden kullanılır? Sorularını sorabilmektedir.

Köpeklerin çevresel etkiler nedeniyle deri ve tüylerinde kötü kokular oluşabilmektedir. Animology, köpeğiniz ve kedinizin bu kokulardan arınmasını sağlayarak, derinlemesine bir temizlik sağlayan özel bir formüle sahiptir. Köpek ve kedi şampuanın içinde buluna pH değerinin dengeli olmasın kedi ve köpeğinizin cildinin koruyarak, tahriş olmasını engellemektedir. Köpeğiniz ya da kedinizin tüylerinden oluşan dolaşmaları ve düğümlerini kolayca çözen Animology hayvanınızı sağlıklı bir şekilde temizlemektedir. Ayrıca düzenli kullanım sonucunda tüylerde dolaşıklık oluşmasını önlemektedir. Provitam'in B5 içeriği de tüyleri güçlendirerek, canlılık ve parlaklık kazandırır.

Animology, evcil hayvanınıza derinlemesine temizlik ve tüylerde bulunan kiri derinlemesine bir şekilde temizlerken tüylerde bulunan yararlı yağlara zarar vermez. Ayrıca kolay bir şekilde durulanma sağlayarak, yıkama süresini azaltır. Tüylerin daha dayanıklı olmasını da sağlamaktadır. Animology kedi ve köpek şampuanına kurye mama üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Animology Özellikleri

Kedi ve köpeklerin daha sağlam, parlak ve canlı tüy yapısı oluşmasını sağlayan Animology özellikleri;

  • Tüylerde ve ciltte oluşabilecek kurama ve tahrişi önler
  • Kremli yapısı sayesinde tüylerdeki dolaşık lığı kolayca çözer ve oluşmasını engeller
  • Tüylerdeki pis kokuları gidererek, daha güzel kokmasını sağlar
  • Tüylerdeki yararlı yağları yok etmez

Animology, köpekleri ve kedileri yıkarken bu etkileri göstermektedir. Ayrıca olarak da parfümsüz içeriği ile hassas ciltli hayvanlarda kullanımı sağlanır ve kolay bir şekilde durulanır. 

Animology Kullanımı

Hayvanınızı yıkanmaktan soğutmamak ya da korkutmamak için yıkama işlemi ve Animology kullanımı doğru bir şekilde yapılmalıdır. Animology köpek ve kedi şampuanı uygulanmadan önce hayvanın tüyleri ıslatılmalıdır. Daha sonra şampuanın uygulanacağı miktar beş katı bir suda çözündürüldükten sonra tüylerin ovularak şampuanın tüm vücuda yayılması sağlanmalıdır. Şampuan tüylere uygulandıktan sonra üç ila beş dakika arasında bekletilmelidir. Daha sonra da şampuan bol su ile durulanmalıdır. Bu işlemin bir kez yapılması yeterlidir. En son olarak da bir havlu yardımıyla hayvanınızı güzelce kurulayın.

Animology İçin Uyarılar

Animology kullanırken dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Animology için uyarılar;

  • Şampuan göz ile temas ettirilmemelidir
  • Şampuanın uygulandığı yerlerde irritasyon gözlemlenirse kullanım bırakılmalıdır
  • Direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir

Animology şampuanı kullanılırken evcil hayvanınızın sağlığı için bu durumlara dikkat edilmelidir. Animology, kurye mama üzerinden en uygun fiyatlar ile sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.