Apex

Apex

Günlük hayatta yaşarken kendi bakım, barınma ve beslenme ihtiyaçları karşılanırken yalnız değiliz. Evde ya da sokakta hayvanlarla beraber yaşamaktayız. Evde beslediğiniz hayvanlar, sahipleri için çok önemli bir konumdadır. Bu yüzden de onun beslenmesi ve bakımının iyi koşullarda sağlamak ve en iyi en kaliteli ürünleri kullanmaktadırlar. Kaliteli ve sağlıklı hayvan ürünlerinizi en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden sipariş vererek, can dostlarımız için istediğiniz her ürüne güvenle ulaşabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınız için en iyisini en kalitelisini isterken sokak hayvanları da unutulmamalıdır. Aşırı soğuk ve sıcak havalarda yemek, su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için de mama ve su alımı için kurye mama tercih edilebilir

Yirmi yıldan daha fazla veteriner ilaç üretimine devam eden Apex, aynı zamanda pet grubunu da eklemiştir. Kadrosunda uzman kişiler olan Apex markası, hayvan sağlığına yönelik ürettikleri ilaç ve ürünleri hayvan severlere sunmaktadır. Apex markasının amacı yirmi yıldır hayvan dostlarımız için üretimlerine her zaman güvenli bir şekilde devam etmektir.

Apex Vizyonu

Evcil ve büyükbaş hayvanlar için üretim yapan Apex vizyonu, üretilen ürünlerin kaliteli, çağdaş ve yenilikçi olarak sektöre sunmaktır. Ayrıca Apex, üretmiş olduğu ürünleri hayvan severlere sunarak kalıcı dostluklar kurmayı amaçlamaktadır.

Apex markasının çoğu ürünü uluslararası pazarda da kendine yer bulmuştur. Üretim yaptıkları ürün skalası da oldukça geniştir. 2013 yılında üretilmeye başlayan Apex, MMC Dış Ticaret Ltd. Şti. ile birlikte uluslararası pazara sunmuştur. İhracat yaptığı ülkelere her yıl yenisini ekleyerek, uluslararası pazarda güven kazanmıştır. Sizlerde Apex markası ürünlerine kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Ürettikleri ürünü kullanıcılarına sunarak, ürünleri kullanacak olanların memnun kalması amaçlanmaktadır. Ürettik ürünleri bu amaçla piyasaya sunmaktadırlar. 

Apex Ürünleri

Apex ürünlerinin skalası oldukça geniştir. Apex ürünleri; pet ürünleri içinde kedi, köpek, kuş, balık, tavşan, hamster ve kaplumbağa; büyükbaş ürünleri inek ve at için ürünler üretirken ayrıca da ICE beşeri ürünleri olarak da üretim yapmaktadırlar.

Ürettikleri ürünlerin hayvan dostlarımız için kaliteli ve sağlıklı olması sağlanmaya çalışılmaktadır. Apex ürünleri sayesinde evcil hayvanlar ve büyükbaş hayvanlar daha kaliteli, daha sağlıklı hayatlar sürmektedir. Apex ürünleri ile de ömürleri boyunca ihtiyaç duydukları birçok ürüne ulaşabilmektedirler. 

Ürünler üretilirken en steril ortamlarda, işlerinde uzman kişiler tarafından çeşitli kontrollerden geçerek üretilmektedir. Bu yüzden de hayvanınız için Apex ürünlerini kullanırken içiniz rahat edebilir. Geniş ürün skalası ile de ihtiyacınız olan her şeyi size sunmaktadır. 

Apex markası sayesinde hayvanınızın ihtiyaçlarını çeşitli içerikler içinden seçerken, ürünlerin paketlenmesi ve satışa hazır hale getirilmesi de hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. 

Dikkat edilmesi bir husus vardır ki her evcil ve büyükbaş hayvanın da insan vücudu gibi çeşitli hassasiyetleri bulunmaktadır. Bu yüzden de doğal ürünlerle ve hijyenik ortamlarda üretilmesine rağmen verdiğiniz mamaya ya da ihtiyaç dahilinde aldığınız bir ürünün içinde bulunan maddeye alerjisi olabilir, irrite gösterebilir. Böyle durumlarda ürün ya da mama kullanımı durdurulmalı ve evcil ya da büyükbaş hayvanınız için bir veterinere müracaat etmelisiniz.

Apex Ürünleri ve Fiyatları

Apex ürünleri evcil hayvanlar ve büyükbaş hayvanları için göz damlasından tuvalet eğitimi damlası, kediler için köpek uzaklaştırıcısından köpekler için kedi uzaklaştırıcısına ve akvaryum su berraklaştırıcısından kaplumbağa kabuk sertleştiricisine kadar birçok ürünü bulunmaktadır. Ürünler bu kadar fazla olunca Apex ürünleri ve fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Apex ürünlerine de kurye mama üzerinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.