Auro

Auro

Evlerde sizlerle beraber yaşayan evcil hayvanlarınız, bir müddet sonra ailenizin bir ferdi olur. Hayatınızın vazgeçilmez unsurları haline gelir. Çocuğunuzun bakımı için nasıl bir özen gösteriyorsanız onların bakımı için de öyle bir özen gösterirsiniz. Çünkü, o da artık sizin bir evladınızdır. Bu yüzden de en iyi mamaları, en iyi kumları ve en iyi oyuncakları onlar için alırsınız ki sağlığına bir zarar gelmesin. Bu nokta da hayvanlarınız için en güvenilir ve en sağlıklı ürünleri en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evcil hayvanların ihtiyacı deyince ilk akla gelen beslenme olsa da hayvanlarımızın başka ihtiyaçları da bulunmaktadır. Tuvaletlerini yapabilmeleri için kum, uyuyabilmeleri için yatak, eğlenmeleri ve oyun oynamaları için oyuncaklar, beslenmelerinde mama dışında yaş mama, ödül maması ve yıkandıktan sonra kurulanmak için havlu gibi birçok ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak siz sahiplerine düşmektedir.

Auro da hayvanlarınız için örtü, borneo ve havlu üretimi yapmaktadır. İlk başlarda bunlar hayvanlarınız için gereksiz gibi görünse de aslında oldukça önemlidir. Hayvanlarınızın tüyleri, insanların cildi kadar önemlidir. Bu yüzden de tüylerin bakımı oldukça önemlidir. Hayvanlarınızın yıkanmalarını yaparken onlar için üretilmiş şampuanlar ile yapılmalıdır ve sonra tüylerinin güzel bir kurulanması gerekir. Bu şekilde hem evcil hayvanınızın hasta olmasını engellemiş hem de tüylerinde oluşabilecek dolaşmalar, düğümler ve karışmaların oluşmasına engel olarak, hayvanlarınızın rahat günler geçirmesini sağlayın. 

Auro Ürünleri

Auro ürünleri; köpekler için peştamal, örtü, borneo ve havlu malzemelerini içermektedir. Köpeğinizin yıkanmasından sonra lazım olacak ürünler üretilmektedir. Bu ürünlere de kurye mama üzerinden güvenli ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Köpeklerde ter bezleri bulunmamaktadır. Bu yüzden de sık aralıklarla yıkamak gerekmez. Hatta sık aralıklarla yıkamak köpeğiniz için tehlikeli olabilir. Köpeğinizi sık aralıklarla yıkamak onu temizlerken, bir süre sonra tüylerinde bulunan yağları yok edebileceğinizden daha çok ve çabuk bir şekilde kokmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden de köpeğinize belli aralıklarla ve düzenli olarak banyo yaptırmak daha doğru olacaktır.

Köpekler genel olarak suyu sevmektedir. Ancak onu yıkarken sabırlı olmak gerekmektedir. Fevri hareketlerle sudan ve banyodan korkmasına neden olabilirsiniz. Öncelikle yıkacağınız bölgeye çağırın ve geldiğinde ödül maması verin. Daha sonra ılık su dökmeye ayaklarından başlayın. Böylece köpeğiniz suya alışsın. Daha sonra da ona özel şampuanlarla yıkamaya başlayın. Köpek şampuanları köpürmez, bu yüzden de köpürmesini beklemeyin. Yıkarken tüylerine çok sert davranmayın, çekiştirmeyin.  Kulaklarına su kaçırmamaya özen gösterin, eğer kaçırırsanız bir pamuk yardımıyla kurulayın. Daha sonra da köpeğinizi bol su ile durulayın. Banyo yaptırırken köpeğinizin sevdiği oyunları oynayarak yıkanmayı köpeğiniz için eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Banyo işlemi bittikten sonra köpeğiniz silkelenerek, sulardan kurtulmak isteyecektir. Buna fırsat vermeden auro ürünleri içinde bulunan yüksek emiciliğe sahip havlu ile köpeğinizi sarıp, iyice kurulayın. Daha sonra saç kurutma makinesi kullanarak da kupkuru olunması sağlanabilir. Düşük sıcak ayarından olmasına dikkat edin. Yıkama işlemi bittikten sonra köpeğinizin hasta olmaması ve tüylerinin tekrar kirlenmemesi için dört ila altı saat aralığında dışarı çıkmaması gerekir.

Auro Ürünleri Fiyatı

Auro ürünlerinin ne kadar önemli olduğu durumu benimsendikten sonra bu ürünlerden birini ya da birkaçının almak isteyen hayvan sever, auro ürünleri fiyatı araştırmasına girecektir. Piyasa da çok fazla site tarafından satışı olan auro ürünlerinin fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Auro ürünlerini kurye mama üzerinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.