Beeztees

Beeztees

Evlerimizde beslediğiniz, hayatınızda size eşlik eden ve bir nevi yol arkadaşınız ya da çocuğunuz olan evcil hayvanlarınız nasıl adlandırsanız adlandırın eviniz vazgeçilmez bireyleridir. Bu yüzden de onların sağlığı ve rahatı da her şeyden önemlidir. Evcil hayvanların sağlıklı ve düzenli beslenme ile barınma ihtiyaçlarının yanında bir eğlenmek, oyun oynamak istekleri bulunmaktadır. Bu yüzden de hayvanlar için üretilen oyuncak bulunmaktadır. Bu oyuncaklara en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Evcil hayvanların da insanlar gibi ihtiyaçları bulunmaktadır. Sağlıklı ve düzenli bir şekilde beslenmek ve güvenli bir yerde barınmak her canlının ihtiyacıdır. Hayvanları sahiplenerek; onlara sevginizi vermek, evinizi açmak ve onların bakımını üstlenerek onların karşılıksız ve sonsuz sevgisini de size göstermesine olanak vermiş olacaksınız.

Tüm bunların da sağlandığı koşullarda evcil hayvanlarınız sevgi dolu ortamlarında eğlence ve oyun arayışına girecektir. Onlarla oyun oynamak ve eğlenmesini sağlamak için de Beeztees markasının size sunduğu oyuncak ve beslenme, barınma ile güvenlik ürünlere kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Beeztees Nedir?

Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda araştırma yaparken Beeztees markası ile karşılaşabilirsiniz. Bunun sonucunda da Beeztees nedir? Araştırmalarına başlayabilirsiniz.

Beeztees markası 1969 yılında kurulmuştur. Beeztees bünyesinde kedi, köpek, kuş, balık, kemirgenler ve evcil hayvanların hepsi için aksesuarlar üretilmektedir. Beeztees için aksesuar markası demek yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda da Beeztees bünyesinde köpek yatakları, kemirgen oyuncakları ve kuş evlerinin de üretimi yapılmaktadır. Beeztees markası Hollanda merkezlidir. 

Beeztees markasının ürünleri arasında bandana, kedi evi ile köpek kulübesi, kedi ve köpek mama kabı, kedi oyuncağı, köpek tasması ve kedi ile köpek solüsyonları, kedi ve köpek oyuncakları gibi birçok ürün yer almaktadır. Aynı zamanda da Beeztees markası köpek maması da bulunmaktadır. 

Bu ürünler sayesinde de evcil hayvanınızın temel ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda da ona oyun alanı sunarsınız. Evcil hayvanınızın ne ile beslendiği kadar bu besini hangi kaptan yediği de önemlidir. Evcil hayvanlarınızın beslendiği kaplar paslanmaz çelikten olmalıdır. Paslanmaz çelikten üretilen kapların temizlenmesi ve kurulanması kolaydır. Bu şekilde de mama kapında bakteri oluşumu en az seviyeye düşürülür. Bu noktada da Beeztees mama kabı iyi bir seçenek olacaktır.  Mama kabını da kurye mama üzerinden güvenle sipariş edebilirsiniz. 

Evcil hayvanların da oyun istekleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden her evcil hayvan için alınabilecek oyuncak değişmektedir. Örneğin; köpekler, at getir oyunu oynamaya bayılırlar. Ve en çok da tercih edilen oyuncak toplardır. Kedilerle oynamak ise daha kolaydır. Ancak kediler çabuk sıkıldığından oyuncakları daha çeşitlidir. Sopalı oyuncaklar, ses çıkaran oyuncaklar, ip yumakları gibi çeşitleri bulunmaktadır. Beeztees markası da kediler ve köpekler için oyuncak çeşitleri sunmaktadır. 

Ayrıca da kedi ve köpeklerinizi dışarı çıkardığınızda güvenliğini sağlamak ve kaçıp, giderek kaybolmasını önlemek için de Beeztees markasının kediler ve köpekler için ürettiği tasmalar bulunmaktadır.

Beeztees Ürünlerinin Özellikleri

Beeztees markasının birçok ürünü bulunmaktadır. Ancak hepsi de evcil hayvanlar için gereklidir. Bu yüzden de Beeztees ürünlerinin özellikleri hayvan severler tarafından araştırılmaktadır. Köpekler için tenis topu, kemik, stres ipi gibi köpeklerin zarar görmeyeceğiz oyuncaklar bulanmaktadır. Kediler için de aynı şey geçerlidir. Ayrıca kedi ve köpekler için bandana ürünlerinde evcil hayvanın derisine ya da cildine zarar verecek meteryal kullanılmaktadır. 

Beeztees ürünlerini kurye mama üzerinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Beeztees ürünleri ile evcil hayvanlarınızın hem eğlenmesini hem de şık görünmesini sağlarsınız.