Best Bone

Best Bone

Evlerinizde sizinle birlikte yaşayan kedi, köpek, kuş ya da başka bir hayvan ya da hayvanlar zaman geçtikçe ailenizin bir ferdi haline dönüşür. Hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olur. Bir evlat bir anne için ne ise evcil hayvanlar da sahipleri için aynı anlama gelmektedir. Evlada gösterilen özen, titizlik aynı şekilde evcil hayvanlara da gösterilir. Çünkü evcil hayvan da sahibi için artık bir evlattır. Bu yüzden de en iyi mamalar, en iyi kumları ve en iyi vitamin takviyeleriyle evcil hayvanınızın bir sağlık sonunun oluşmaması için elden gelen yapılır. Bu durum da evcil hayvanlarınız ve sokak hayvanları için en güvenilir ve en sağlıklı ürünler uygun fiyatlarla en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden ulaşılır.

Evcil hayvanlar ya da sokak hayvanlarının ihtiyacı deyince akla ilk olarak beslenme gelse de hayvanların başka ihtiyaçları da bulunmaktadır. Tuvaletlerini yapabilmeleri için kum, rahat bir şekilde uyuyabilmeleri için yatak, eğlenmeleri için oyuncaklar, sağlıklı olabilmeleri için düzenli beslenmeleri dışında vitamin takviyesi ve köpeklerin yılda iki kez oldukları regl için köpek külodu ya da bezi ihtiyaçları da bulunmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak da sahiplerine düşmektedir.

Burada köpek reglini ilk kez duyanlar olabilmektedir. Köpeklerin kızgınlığa girdiğinin bir işareti, regl olmalarıdır. Ayrıca köpeğin regl olması da onun çiftleşmeye ve üremeye hazır olduğunun da bir işaretidir. Bu dönemlerde de köpeklere bez takılır ya da külot giydirilir. Best Bone tarafından üretilen bez ve külotlara kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu bezler ya da külot köpek reglleri yanında çiş eğitimi için de kullanılmaktadır. 

Best Bone Nasıl Kullanılır?

Tüm memeli canlılar gibi köpeklerde türlerini devam ettirmek için üremektedirler. Bu ürümenin gerçekleşebilmesi için de dişi köpeğin regl olması gerekmektedir. Cinslerine, yaşam türlerine,  beslenmelerine ve bazı belli özelliklerine göre her köpeğin regl zamanı değişse de genel olarak doğduklarından altı ay sonra regl olurlar. Hayvan sahipleri de bu dönemlerde köpeklerine bez ya da külot giydirmektedirler. Bu yüzden de Best Bone nasıl kullanılır? Sorusunun cevabını araştırmaktadırlar. 

Ayrıca regl döneminde olan köpeklerde tıpkı insanlarda olduğu gibi bu dönemde etkilenmektedirler. Regl süreci boyunca karınları ağrıyabilir ve ağrı da psikolojilerini etkileyebilmektedir. Bu dönemde köpeğiniz tahammülsüz olabilir ve depresif davranabilir. Köpeğiniz regl boyunca üzgün bir şekilde yatıp, dinlenmek istiyorsa köpeğinizin üstüne gitmemeniz gerekir. Her gün yaptığınız yürüyüş ya da oyun oynamayı istemiyorsa veya yemeğini yemek istemiyorsa köpeğinizi zorlamayın ve normal bir şekilde sevgi ve ilgi verin. 

Ayrıca da bu dönemi titiz ve temiz bir şekilde atlaması için Best Bone köpek bezi ya da köpek külodu kullanın. Bu bezleri kurye mama üzerinden sipariş vererek, güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Beze ya da küloda ulaşıldıktan sonra köpeğinize çiş eğitimi vermek için ya da regl döneminde Best Bone nasıl kullanılır? Sorusuna cevap olarak;

  • Bez ya da külodu sık sık değiştirilmelidir
  • Bez ya da külodu köpeğinizin boyutuna göre sipariş verin
  • Bez ya da külot değişimi sırasında köpeğinizi ıslak mendil ile temizleyin
  • Bezi ya da külodu değiştirirken eldiven kullanmalısınız
  • Bez ya da külotlarda kuyruk için bir delik bulunur. Köpeğiniz kuyruğu yoksa ya da kısaysa bu deliği kapatın

Köpek bezi ya da külodu kullanılırken bunlara dikkat edilmelidir. Best Bone köpek bezi ya da küloduna kurye mama üzerinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.