Bobo

Bobo

Yaşamımıza renk katan, evimizin en sevilen üyelerinden biri haline gelen evcil hayvanların sağlığına ve hijyenine dikkat etmek titizlik gerektirmektedir. Sağlıklı besinler sunulması, temizliğine özen gösterilmesi açısından tercih edilen ürünlerin önemi büyüktür. Bu noktada mama, hijyen ürünleri ve ek ihtiyaçlar için en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden siparişler güvenilir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bobo markası, ülkemizde alanında hizmet eden pek çok marka içerisinde en sık tercih edilen isimlerden biri olmuştur. Özellikle uygun fiyat seçeneği sunması, tüketiciler tarafından daha cazip görülmektedir. Hem kalite hem de uygun fiyatı bir arada sunan Bobo ürünleriyle evcil hayvan sahiplerini mutlu edebilmek mümkün olmaktadır. Ev yaşamına daha kolay adapte edebilmek için patili dostlarımıza belli ürünlerle yardımcı olabilmek olanaklı hale gelmektedir. Üretimi ve paketlemesi açısından da hijyenik koşullara özen gösterildiğinden Bobo ürünleri en güvenilir markalardan biridir.

Bobo Ne İşe Yarar?

“Bobo ne işe yarar?” noktasında ifade edilebilecek pek çok farklı unsur bulunmaktadır. Öncelikle Bobo markasının geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğunu belirtmek gerekir. Genel itibariyle bu ürünler hijyen ve sağlık açısından önemlidir. Tarama fırçaları, tırnak makası gibi ürünler evcil hayvanların bakımında kullanılması gereken önemli araçlardır. Bobo, bu araçların sağlığa en uyumlu halde sunulabilmesi, hijyen koşullarına uygun olması yönünde üretim gerçekleştirmektedir. 

Evcil hayvanların tırnak yapısı gereği ev eşyalarına ve birlikte yaşadığı insanlara zarar verebilme potansiyeli bulunmaktadır. Aynı zamanda fazla uzun pençeler, kum taşımaya da sebep olabileceğinden evde hijyen sorunlarını beraberinde getirebilmektedir. Bobo kedi köpek tırnak makası sayesinde sevimli dostlarımızın tırnaklarını kısaltabilmek mümkün olmaktadır. Tırnak yapısına uygun olarak geliştirilen tasarımı sayesinde zarar vermeden çözüm sunabilmektedir. Yaklaşık 15.8 x 5.2 cm boyutlarında olan ürünler, rahat kullanıma en uygun şekilde tasarlanmıştır. Tırnak bakımı böylece pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Aynı zamanda tarak ve fırçalar ile evde tüy dökümünü en aza indirmek olanaklı hale gelmektedir. 

Bobo Faydaları Nelerdir?

“Bobo faydaları nelerdir?” hususunda markanın tercih edilmesini gerektirecek pek çok farklı özellik sayılabilmektedir. Öncelikli olarak fırça, tırnak makası gibi ürünler aynı evde yaşanan evcil hayvanlar için ihtiyaç haline gelen ürünlerdir. Kedi ve köpeklerin pek çok cinsi çok fazla tüy dökmektedir. Doğalarında olan bu durumu önlemek ya da bozmak mümkün değildir. Bu sebeple onları düzenli olarak taramak, tüy dökümü ve bulaşmasını minimuma indirmenin tek yoldur. Bobo tarak ile kıl yapısına uygun bir şekilde temizlik sağlanabilmektir. Böylece hem evcil hayvan sahipleri hem de patili dostlar için en uygun koşulların sağlanabilmesi mümkün hale gelmektedir.

Bobo ürünleri içerisinde bulunan tırnak makası ile de tırmalama, hijyen gibi konularda büyük avantaj sağlanabilmektedir. Pençeleriyle istemsizce ya da oyun amaçlı mobilyalara ve genel ev eşyalarına zarar verebilen evcil hayvanlar için en iyi çözüm yolu tırnakları düzenli olarak kısaltmaktır. Bobo tırnak bakım ürünleri ile bu durum rahatlıkla çözülmektedir. Kavisli kesim ucuyla tırnaklara zarar vermeden kısaltma imkanı sunulmaktadır. Dolayısıyla Bobo ürünleri faydaları genel olarak şöyle sıralanabilir:

  • Evcil hayvanların tırnak bakımını en rahat şekilde yapabilmeyi sağlar.
  • Evcil hayvanların tüy dökme sorununu minimuma indirebilme fırsatı sunar.
  • Bakımlar esnasında zarar vermez.
  • Paslanma ve çizilmelere dayanıklı özel yapısı sayesinde uzun süre boyunca kullanılabilir.
  • Hayvan anatomisine en uygun şekilde geliştirilmiş tasarımı sayesinde zararsız çözümler sunar.
  • Hızlı ve pratik işlem yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Bobo tırnak makası ve tarağı gibi pek çok farklı ürünle evcil hayvanların sağlıklı ve hijyenik ortamını sağlamak mümkündür.