Bonnie

Bonnie

Evlerimizin en sevimli üyeleri haline gelen kedi ve köpek gibi patili dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için beslenmelerine dikkat etmek oldukça önemlidir. Zengin içeriklere sahip olan, çeşitliliği bol mamalara en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için en büyük dağıtıcı kurye mama en güvenilir tercihlerden biridir.

Bonnie markası, ülkemizde evcil hayvan beslenmesi için en kaliteli ürünleri sunan isimlerin başında gelmektedir. Özellikle uygun fiyatlı seçenekler sunması sayesinde patili dostlarımız yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmektedir. Tercih edilen mamanın içeriğine dikkat eden ve kaliteye önem veren kişiler tarafından rahatlıkla önerilebilmektedir. Üretimi konusunda titizlikle çalışılan ve hijyene de oldukça dikkat edilen Bonnie markası ürünleri sayesinde evcil hayvan sahipleri güvende hissetmektedir. Ayrıca uygun fiyat imkanları ile de tasarruf sağlayabilmeyi olanaklı hale getirmektedir.

Bonnie Mama Nasıl Üretilir?

“Bonnie mama nasıl üretilir?” sorusu bağlamında öncelikle hangi içeriklerin bulunduğu konusu dikkat çekmektedir. Kalite kontrol aşamasında ürünlerin niteliği de önem kazanmaktadır. Dolayısıyla protein, vitamin açısından dengeli ve besleyici ürünleri tercih etmek, sevimli dostlarımızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Besin değerleri açısından tatmin edici olmasının yanı sıra evcil hayvanların damak tadına uygun bir üretim gerçekleştirmek de önemlidir. Hayvanların kendilerine has bir zevki bulunmaktadır. Özellikle içeriğin besleyiciliğine dikkat edilse de lezzete de önem gösterilmesi bu açıdan önemlidir. Bonnie mamalar hem lezzet hem besleyicilik açısından tam not almaktadır.

Bonnie köpek maması, tahıllı içeriği olan ve çok sık tercih edilen bir markadır. Özellikle üretim aşamasında öteki markalardan farklı olarak ırk ve yaş faktörüne dikkat ederek severek tüketilebilecek bir mama üretmeye özen gösterilmektedir.  Bonnie kedi maması ise pek çok farklı çeşidi sayesinde herkes için uygun bir kategori bulundurmaktadır. Ayrıca ürünlerin hem üretimi hem de paketlenmesi aşamasında el değmeyen, titiz bir yöntem benimsenmektedir. Fabrikalar buna uygun hijyenik koşullarda hazırlanmış durumdadır.

Bonnie Mama İçeriğinde Neler Var?

“Bonnie mama içeriğinde neler var?” noktasında öncelikle mamaların bol vitaminli olmasına özen gösterildiğini vurgulamak gerekmektedir. Hem kedi hem de köpek mamalarında cinse ve ırka bağlı olarak farklı içerikler kullanılabilmektedir. Bunların ortak noktası ise hayvan sağlığına uygun içerik üretimi gerçekleştirmektir. Kedilerin köpeklere oranla daha fazla protein ihtiyacı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle içerik açısından da kedi mamalarında protein oranının daha yüksek olduğu görülmektedir. Tamamen ihtiyaca ve sağlık koşullarına uygun ürünler söz konusu olmaktadır. Bonnie köpek maması dana etli, pirinç ve kuzu etli, tavuklu olmak üzere iki çeşitlidir. Bunlar ırka bağlı olarak da çeşitlenmektedir. Omega 3 ve Omega 6 açısından besleyici olan bu ürünler, veteriner hekimler tarafından da onay alınarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bonnie kedi maması söz konusu olduğunda özellikle pek çok farklı vitamin ve mineral bulunduğunu söylemek mümkündür. Köpek mamalarında da besleyici içeriğe dikkat edilmiştir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Vitamin A
 • Vitamin D
 • Vitamin C
 • Vitamin B1, B2, B3, B6, B7, B9, B12
 • Vitamin K
 • Kalsiyum
 • Sodyum
 • İyot
 • Fosfor
 • Çinko
 • Bakır
 • Demir

Kedi ve köpek ağırlığına bağlı olarak günlük beslenme miktarını ayarlamak önemlidir. Bu konuda yetersiz bilgiye sahip olunması halinde veterinerden destek alınmalıdır. Bonnie kedi ve köpek maması uygun fiyatın yanı sıra besleyiciliği açısından da tercih sebebi olmaktadır. Dengeli ve düzenli kullanımda, hayvanın ek ihtiyaçları bulunmaması halinde sağlık üzerinde olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir. Kullanan pek çok kişinin yakınlarına önermekte olduğu Bonnie mamalar, hayvan severlerin desteklediği ve kolay ulaşılabilir bulduğu seçeneklerin başında gelmektedir.