Catia

Catia

Evcil hayvanlarımız evimizin en önemli neşe kaynaklarıdır. Aile bireyleri olarak gördüğümüz bu canlıların beslenme ve tuvalet ihtiyaçları kadar temizlik, bakım ve eğlenme ihtiyaçları su götürmez bir gerçektir. Aradığımız mamaların besin değerlerinin yüksek olması, besleyici olması, kolay sindirilebilir olması evcil hayvanlar ve sahipleri için önemli bir tercih kaynağıdır. Mamaları ve tuvalet ihtiyaçları için gösterdiğimiz hijyen özeninin yanında temizliğinde ve bakımında da aynı özeni göstermekteyiz. Evcil hayvanlarımızın beslenme ihtiyaçları kadar eğlenceli vakit geçirmeleri bizler için önemlidir .Catia bize aradığımız en kullanışlı ve hijyenik ürünleri üretmektedir. Bu ürünlere en kolay şekilde ulaşmak için en büyük dağıtıcı kurye mama sitesini tercih etmeliyiz.

Catia Markasının Ürettiği Ürünler

Catia markasının ürettiği ürünler hem kullanışlı hem de ekonomiktir. Catia markasının ürettiği ürünler sadece kedi veya köpekler için değildir evcil hayvan olarak beslediğimiz birçok canlı için üretim yapmaktadır. Bu ürünlerin neler olduğuna bir bakalım:

 • Stres ipi
 • Kuş suluğu
 • Kuş merdiveni
 • Tasma
 • Kedi oyuncakları 
 • Köpek oyuncakları
 • Kedi kum küreği
 • Mama kapları

CatiaTüy Toplama Aparatı

Evcil hayvan besleyenler en büyük sorun her tarafa dağılan ve kıyafetlere yapışan hayvan tüyleridir. Catia tüy toplama aparatı ile tüm kedi köpek tüyü sorunundan kurtulabilirsiniz. Catia tüy toplama aparatı yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir yapısı ile ekonomik bir üründür. Catia tüy toplama aparatı minimal yapısı sayesinde kolayca her yere taşıma sağlayabilirsiniz.

Catia Kedi Maması

Zengin besin kaynakları ile Catia kedi maması kedileriniz için birinci tercihiniz olmalıdır. Catia kedi maması ile kedinizi ihtiyaç duyduğu günlük kalori ihtiyacını içinde bulundurduğu karbonhidratlar ve proteinler ile sağlamanız mümkündür. Aynı zamanda kedinizde yağlanma ve fazla kilo alım sorunları ile de karşılamamaktasınız. 

Mineral yönünden fazlaca zengin olan Catia kedi maması sayesinde kemik ve diş sağlığı gelişimini rahatça tamamlayabilirsiniz. 

İçerisinde bulundurduğu vitaminler sayesinde oluşabilecek deri hastalıklarını da önleyebilirsiniz. 

Catia Kedi Mamasının Günlük Kullanımı

Kedilere uygulanan günlük mama miktarı çok önemlidir. Her kedinin kilogram ağırlığına uygun olarak beslemek fazla kilo almasını önlemektedir.

 • 1-2 kg kedilere 35-45 gr,
 • 2-3 kg kedilere 45-60 gr, 
 • 3-4 kg kedilere 60-80gr, 
 • 4-5 kg kedilere 80-100gr, 
 • 5-6 kg kedilere100-120gr,
 • 6-7 kg kedilere 120-140gr
 • 7-8 kg kedilere 140-160gr

Catia Kedi Oyuncakları

Kedilerin gün içinde sürekli olarak yumuşak yapıdaki nesnelere sürtündüğünü görmekteyiz aynı zamanda tırnaklarını da sert cisimler üzerinde geliştirildiklerine de şahit olmaktayız. Bu işlemler için aslında çok ekonomik bazı oyuncaklar ve tırmalama tahtaları mevcuttur. 

Kedilerin ses çıkartan tüm nesnelere karşı bir zaafı vardır bu sebeple etrafında çıngırak sesi çıkaran her sese koşarlar eğitmek ve eğlenmek için Catia pelüş çıngırakları tercih edebilirsiniz. 

Bir diğer kedi oyuncağı ise CatiaEastland vantuzlu kedi oyuncağıdır. Ayakta durma özelliği ile kedilerinizin uzun süre oylanmasını sağlayabilirsiniz. Ucundaki pelüş faresi sayesinde avcılık yeteneğini de geliştirmektedir. Vantuz kısmı sayesinde ister zemine ister cama sabitleyebilirsiniz. 

Catia Kedi Tırmalama Tahtası

Kediler sürekli tırmalama yaparak yüksek yerlere tırmanmak ve avlanmak için ihtiyaç duydukları tırnaklarını sürekli keskin tutma ihtiyacı hissederler aynı zamanda bulunduk yere tırmalama yoluyla kokularını salarak kendilerini ortama ait hissederler. Tabi ki her şey gibi bu da dozunda olmalıdır. Eğer sahibini ve etrafındaki eşyaları agresifçe tırmalıyorsa strese girmiş demektir. 

Catia markası da en kaliteli tırmalama tahtalarından birini üretmiştir. Sağlam ve anti bakteriyel dokusu ile kedilerinize güvenli bir ortam sağlamaktadır.