Catlife

Catlife

Catlife kedi mamaları ve ürünleri, özellikle kedi severlerin en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. En çok tercih edilen kedi maması markalarından birisi olan Catlife markası, aynı zamanda aynı marka altında kedi aksesuarları, kedi oyuncakları ve kedi şampuanları gibi benzeri pek çok üründe satışa sunulmaktadır.

Catlife markasına ait olan bütün ürünlere Catlife kedi maması çeşitlerine Türkiye’nin en büyük online Pet Shop platformlarından birisi olan en büyük dağıtıcı Kurye Mama sitesinden ulaşabilir ve online olarak istediğiniz her ürünü anında sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda en büyük dağıtıcı kurye mama sitesinden evcil dostlarımızın ihtiyacı olan her ürüne en ekonomik olan fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Catlife Markası Ürünleri Nelerdir?

En sevilen kedi maması markalarından birisi olan Catlife, aynı zamanda kedi dostlarımızın pek çok ihtiyacını karşılayacak olan ürün çeşitlerini de üretmektedir. Catlife kedi mamaları kuru ve yaş olarak satışa sunulmaktadır. Bütün Catlife ürünleri ve kedi maması çeşitlerine ise en büyük dağıtıcı Kurye Mama sitesinde ulaşılabilmektedir. Bunlara bağlı olarak en çok tercih edilen Catlife markası ürün çeşitleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Catlife Kuru Kedi Maması Çeşitleri
  • Catlife Yaş Kedi Maması Çeşitleri
  • Catlife Bal Özlü Kedi Şampuanı 250 ml
  • Catlife Multivitamin Tabs 150 Tabs
  • Catlife Malt Paste
  • Catlife Göz Temizleme Solüsyonu 50 ml
  • Catlife Aloe Vera Özlü Kedi Şampuanı 250 ml
  • Catlife Brewers Yeast Ve Sarımsak Tablet 150 Tabs
  • Catlife Milk Replacer Kedi Süt Tozu 200 gr

Catlife Mama Nasıl Üretilir?

Catlife mamaları günümüz teknolojilerine uygun olarak ve sağlıklı koşullarda modern yöntemlerle üretilmektedir. Catlife kedi yaş mamaları ile kedi kuru mamaları üretimleri farklılık göstermektedir. Catlife yaş kedi maması üretiminde genel olarak kedilerin sevdiği tahıllar, sebzeler, et yan ürünleri, yağlar, mineraller, vitaminler, su ve jelimsi maddeler kullanılmaktadır.

Catlife yaş kedi maması üretim aşamasında ise bütün bu maddeler özenle karıştırıldıktan sonra püre haline getirilmekte ve daha sonra öğütülmektedir. Daha sonra bu hazırlanan karışımlar özel buhar kazanlarında pişirilerek kutulanmaktadır. Catlife kuru mama üretiminde ise yine aynı malzemeler karıştırılarak kurutulmakta ve ambalajlanmaktadır. 

En sağlıklı ve en çok tercih edilen kedi maması Catlife çeşitlerine ise Kurye Mama sitesi üzerinden haftanın yedi günü ve 24 saat olmak üzere erişilebilmekte ve online olarak güvenli ödeme yöntemleri tercih edilerek anında satın alınabilmektedir.

Catlife Kedi Maması Özellikleri Nelerdir?

Kurye Mama sitesinde üzerinde online olarak satışa sunulan Catlife kedi maması özellikleri, can dostlarımızın bütün besin, vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip bulunmaktadır. Genel olarak Catlife kedi maması içerikleri işlenmiş hayvansal proteinler, proteinler, ciğer aroması, keten tohumu, hayvansal yağlar, mısır gluteni ve benzeri pek çok yararlı besinlerle üretilmektedir.

Catlife kedi maması özellikleri içerisinde en başta geleni ise kedilerin günlük bütün vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılaması gelmektedir. Buna bağlı olarak Catlife kedi maması içeriğinde yer alan başlıca vitaminler ise A vitamini, D vitamini, E vitamini, C vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B3 vitamini, B6 vitamini, B7 vitamini, B9 vitamini ve B12 vitamini bulunmaktadır.

Catlife kedi maması içeriğinde yer alan mineraller ise sodyum, kalsiyum, fosfor, çinko, iyot, bakır, demir, selenyum ve potasyum olmaktadır. Kedilerin günlük ihtiyaçlarına göre her gün verilen bu mamalar ile kedilerin günlük olan bütün besin ihtiyaçları sağlıklı ve yeterli bir şekilde karşılanabilmektedir.