Cats White

Cats White

Cats White markası, en iyi kedi kumu çeşitlerinden birisi olup, aynı zamanda kedi sahiplerinin en çok kullanmayı tercih ettiği markalar arasında bulunmaktadır. Cats White kedi kumu çeşitleri özellikle doğal olması ile bilinmektedir. Cats White kedi kumları ile evcil hayvanların kaliteli ve sağlıklı tuvalet keyfi yaşamaları sağlanabilmektedir.

Cats White kedi kumu çeşitlerine en büyük dağıtıcı Kurye Mama sitesinden de haftanın 7 günü ve 24 saat olmak üzere ulaşılabilmekte ve online olarak çok ekonomik olan fiyatlarla satın alınabilmektedir. Kurye Mama internet sitesi üzerinden online olarak satın alınabilen Cats White kedi kumu çeşitleri en geç 3 gün içerisinde kargo yolu ile müşterilere ulaştırılmaktadır.

Cats White Kedi Kumu Özellikleri Nelerdir?

Cats White kedi kumlarının en başta gelen özellikleri % 100 doğal olmaları olmaktadır. Cats White kedi kumları doğada bulunan ve bentonit olarak adlandırılan özel kumlardan üretilmektedir. Bentonit kumları ile imal edilen Cats White kedi kumu çeşitleri her zaman yüksek bir emiş gücüne sahip olmaktadırlar.

Cats White doğal kedi kumu çeşitleri 0,5 mm ile 2,25 mm arasında granüllerden oluşmakta olup, bu granüller yardımı ile sıvı emme kapasiteleri çok yüksek olmaktadır. Cats White kedi kumu çeşitleri çok hızlı bir şekilde topaklanma özelliği sayesinde, evde beslenen kedilerin konforlu ve temiz bir tuvalet keyfi yaşamasına yardımcı olmaktadır.

Yüzde yüz doğal olan Cats White kedi kumları doğal olmasından dolayı pislendiği zaman tuvalete dökülebilmekte olup, aynı zamanda suda rahatlıkla çözünmesinden dolayı kesinlikle tuvaletlerde tıkanma yapmamaktadır. Cats White kedi kumları kötü kokuları hapsederek, mekanların temiz olmasına katkı sağlamaktadırlar.

En çok kullanımı terci edilen kedi kumu markalarından birisi olan Cats White kedi kumu çeşitleri 5 kg, 10 kg ya da 20 kg olarak satın alınabilmektedir. En büyük dağıtıcı Kurye Mama sitesinden Cats White kedi kumu çeşitlerinin hepsine kolaylıkla ulaşılabilmekte ve anında sipariş verilebilmektedir.

Doğada yer alan bentonit madeninden üretilen Cats White kedi kumları yüksek emici gücü sayesinde anında topaklaşma sağlamakta ve bu sayede kedi sahiplerinin rahat etmesine de yardımcı olmaktadır. Evcil hayvan sahipleri tarafından en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Cats White kedi kumu çeşitleri yüksek emiş gücü sayesinde 8 haftaya kadar kullanılabilmektedir.

Cats White kedi kumları özellikle uzun tüylü kedilerin en rahat kullanıdığı kedi kumu çeşitlerinden birisi olmaktadır. Cats White doğal kedi kumu çeşitleri genel olarak kokulu ya da kokusuz olarak imal edilmekte olup, isteğe göre satın alınabilmektedir.

Cats White kedi kumu çeşitleri yüzde yüz doğal olan yapısı ve suda çözünür olma özelliğinden dolayı doğa dostu olup, aynı zamanda bakteri oluşumunu da önleyerek kedilerin sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Cats White doğal kedi kumu çeşitleri kedilerin kullanımına uygun olmasının yanı sıra birçok kuş çeşidi ve hemstır'lar gibi hayvanlar içinde kullanılabilmektedir.

Cats White Kedi Kumu Nasıl Kullanılmaktadır?

Cats White kedi kumu çeşitleri yüksek emiş gücünden dolayı uzun süreli temiz kalabilen bir yapıya sahip bulunmaktadır. Buna bağlı olarak Cats White kedi kumları en az 8 haftaya kadar kullanılabilmektedir. Bu süre içerisinde kediler tuvaletlerini yaptıktan sonra hemen topaklaşma özelliğine sahip olmaktadırlar. 

Bu sayede kedi kumunda olan bu topaklar kolaylıkla üstten alınarak, kumun temiz kalması sağlanabilmektedir. Cats White kedi kumu kullanımında en iyi kum değişme süresi ise 1 ayda bir olmaktadır. Kumu değiştikten sonra ise kum kabının iyicene yıkandıktan sonra yeni kumun kaba koyulması en iyi yol olmaktadır.