Catty Kedi Maması

Catty Kedi Maması

Catty kedi maması en çok kullanımı tercih edilen kedi maması çeşitlerinden birisi olup, aynı zamanda lezzet ve tat olarak kedilerinden en sevdiği mamalar arasında en üst sıralarda bulunmaktadır. Catty kedi maması çeşitleri kuru ve yaş olarak satın alınabilmektedir. Catty kedi mamaları içeriğinde yer alan yüksek besin, vitamin ve mineral değerleri ile kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını en sağlıklı bir şekilde karşılayan markalardan birisi olmaktadır.

Catty kedi maması çeşitlerine, en büyük dağıtıcı Kurye Mama sitesi üzerinden haftanın yedi günü ve 24 saat olmak üzere anında erişilebilmekte ve online olarak en ekonomik olan fiyatlarla sipariş verilebilmektedir. Catty kedi maması çeşitleri taşıdığı yüksek besin değerleri ile her kedinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde imal edilmektedir.

Catty Kedi Maması Özellikleri Nelerdir?

Catty kedi maması çeşitleri içeriğinde yer alan proteinler, vitaminler ve mineraller sayesinde, sevimli dostlarımızın her zaman sağlıklı olmasına yardımcı olan ürünler olmaktadır. Catty kedi mamaları her kedinin günlük besin ihtiyacını sağlıklı yollardan karşılamaktadır. Sindirimi kolay bir yapıda olan Catty kedi maması çeşitleri özellikle kedilerin hassas olan sindirim sistemleri ve böbreklerini yormadan beslenmelerine katkı sağlamaktadır.

Catty kedi maması çeşitlerine, Kurye Mama sitesi üzerinden her zaman ulaşılabilmekte ve istenilen türde olan kedi maması online olarak sipariş edilebilmektedir. Catty kedi maması çeşitleri içeriğinde yer alan kaliteli gıdalar sayesinde her kedinin günlük besin ihtiyacını karşılayacak özelliklerin tümüne sahip bulunmaktadır. Catty kedi maması çeşitleri içeriklerinde ise genel olarak kedilerin beslenmesine yardımcı olan bütün protein çeşitleri, yağlar, Omega 3 ve Omega 6 bileşenleri yer almaktadır.

Catty kedi maması çeşitleri içeriğinde yer alan başlıca vitaminler ve mineraller ise A vitamini, E vitamini, C vitamini, B1 vitamin, B2 vitamini, B12 vitamini, Çinko, Demir, Bakır, Taurin, Magnezyum ve Selenyum olmaktadır. Kediler için tüm besin maddelerini içeriğinde bulunduran Catty kedi mamaları ile kedilerin mutlu olması ve sağlıklı bir şekilde beslenmesi her zaman pratik bir şekilde sağlanabilmektedir.

Catty Kedi Maması Çeşitleri Nelerdir?

Catty kedi maması çeşitleri her kedinin bünyesine uygun olacak şekilde üretilen ürünler olmaktadır. Catty kedi maması çeşitleri kedilerin yaşadığı ortama, yaşına ve taşıdıkları özelliklere göre satın alınabilecek bir çeşitlilikten oluşmaktadır. Bunlara bağlı olarak Catty kedi maması çeşitleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Catty Kuru Kedi Maması Çeşitleri
 • Catty Yaş Kedi Maması Çeşitleri
 • Catty Yetişkin Kuru Kedi Maması Çeşitleri
 • Catty Yavru Kuru Kedi Maması Çeşitleri
 • Catty Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri
 • Catty Diyet Kuru Kedi Maması Çeşitleri
 • Catty Yetişkin Kedi Konserve Çeşitleri
 • Catty Yavru Kedi Konserve Çeşitleri
 • Catty Kedi Ödülü Çeşitleri
 • Catty tahılsız Kuru Kedi Mama Çeşitleri
 • Catty Yaşlı Kuru Kedi Mama Çeşitleri

Catty Kedi Maması Kullanımında Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Catty kedi maması çeşitlerini kullanırken, kedi sahiplerinin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kedi beslenmesinde her zaman için kedilerin sağlıklarına uygun olacak şekilde kedilerin beslenmelerinin sağlanması önemli bir husus olmaktadır. Bu nedenle kedilerin beslenme sürecinde daima genel sağlık durumları, yaşı ve genel durumları önemsenerek yemeklerinin verilmesi gerekmektedir.

Catty kedi mamaları, kedilere verilirken kedilerin kilosu, yaşları ve sağlık durumları göz önüne alınmalıdır. Aynı zamanda özellikle kedilerinin mama kaplarının yanında daima bir kase taze içme suyunun da olması gerekmektedir. Catty yaş kedi mamalarının ise açıldıktan sonra en fazla iki gün içerisinde tüketilmesine dikkat edilmesi lazımdır.