Citikitty

Citikitty

Citikittytuvalet eğitim seti, dünyada en fazla satılan ve kedilere tuvalet eğitimi vermede başarılı bir şekilde kullanılan ürünler arasındadır. Kedilere tuvalet alışkanlığı kazandırma konusunda destek sağlayan tuvalet eğitim seti kesinlikle işe yarayan ve dışkılama konusunda hijyen sağlayan ürünler arasındadır. Özellikle pahalı kedi kumu masraflarınızı kısa sürede sıfırlayacak olan Citikitty ürünleri her klozete uyum sağlar ve tüm kedilerin kullanımı açısından uygundur.

Kediler tuvalet alışkanlığı olan evcil hayvanlardır fakat bu tarz konularda birçok hayvan sahibi çeşitli sorunlar yaşayabilirler. Bu durumda hayvan sahiplerini huzursuz şekilde etkiler, bunun dışında kedi kumu kullanmak istemeyen veya koyacak yeri olmayan kedi sahipleri için de avantaj sağlayan Citikitty ürünleri en büyük dağıtıcı kurye mama tarafından sunulan ürünlerdir.

Citikitty Ürün Özellikleri

Citikitty kedi tuvalet eğitim klozet  içerisine yerleştirilen bir aparattan oluşur. Aparatın halkası ilk hafta tamamen kapalıyken haftalar ilerledikçe birer seviye ulaşarak daha büyük bir halka seviyesine ulaşır. Dördüncü haftanın sonunda ise neredeyse normal bir klozete tuvaletini yapıyor olan kediler için tuvalet eğitimi tamamlanır. Citikitty ürün özellikleri bakıldığı zaman,

  • Tüm yuvarlak ve oval tuvaletler için uygundur.
  • Kuma harcadığınız paradan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Eviniz daha sağlıklı ve temiz olur.
  • Kumdan kurtularak bir daha temizlemek zorunda kalmazsınız.
  • Kendiniz ve çevre için daha iyi bir kullanım sağlar.
  • Tüm kediler için uygundur.

Citikitty Ürün Kullanımı

Citikitty ürün kullanımı için alışma döneminde tuvaletin kapağına az bir kum ile yerleştirin, kediler doğal bir eğilim olarak yeni kum kutusunu kullanmaya başlar. Eğitim setinden her hafta bir halka çıkararak kedilerin tuvalete uyum sağlamasını ve aşamalı şekilde olarak daha az kum kullanmasını sağlayın. Bunun dışında eğitim tamamlandığı zaman eğitim setini tuvaletten çıkartabilirsiniz. Ekstra olarak hiçbir aparat kullanmadan tüm oval ve yuvarlak klozetlere uyum sağlayan Citikitty, ekonomik ve bütçe aşımına uğramadan bütçenizi sarsan pahalı kedi kumu masraflarından kurtulabileceksiniz.

Sağlıklı içerikleri bulunan Citikitty ürünleri ortalıkta duran kedi kumu ve dışkısının yol açabileceği tüm hastalık risklerini ortadan kaldırır, kötü kokuları yok eder. Kedi dışkısının özellikle yazın yol açmış olduğu kötü kokular Citikitty ile beraber tamamen yok olur. Evinizde birden fazla kediniz varsa bu durumda ürünleri 1’den fazla kedi kullanabilir. 3 aylıktan itibaren her yaş grubundaki kedilerin kullanımı için uygundur hatta büyük kediler için kullanabilir ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Neden Citikitty?

Citikitty ürününün kullanımı çok basittir ve kolay 4 adımla birlikte tüm kedilere tuvalet alışkanlığı kazandırılabilir. Citikitty ürünlerini klozetinizin üzerine yerleştirin ve üzerine kedilerinizin tuvalet kumundan koyarak eğitim vermeye başlayabilirsiniz. Tuvalet eğitim seti kedilerinize evinizdeki standart klozet kullanmayı öğretir ve evinizi daha temiz ve sağlıklı tutmanıza yardımcı olur. Kediler içgüdüsel olarak tuvalet ihtiyaçlarını topraklı veya kumlu alanlarda giderme eğilimi içindedirler. Hayvanların bu ihtiyaçları için evde kum bulundurmak pratik bir çözüm olsa da ekstra masraf yaratmasının yanı sıra evlerin sağlık ve hijyeni açısından bir sorun oluşturabilir.

Kedi tuvalet kapağı olarak eğitim amaçlı hazırlanan tuvalet eğitim kiti, 3 ay ve üzeri tüm yaştaki kediler için kullanılabilir. Bunun dışında kedilerine tuvalet eğitimi vermek isteyen tüm kedi sahipleri en büyük dağıtıcı kurye mamaavantajı ile Citikitty ürünlerini tercih edebilirler. Saniyeler içerisinde takıp çıkartılabilen bu ürünler mevcut klozette hiçbir değişiklik gerektirmez, montaja ihtiyacı yoktur, kolay kullanımı bulunur ve kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını klozette gidermeye devam etmeyi sağlar.