CleanStep

CleanStep

CleanStep, tüm kedi ve köpekler için sunduğu çeşitli ürünleriyle hijyenlerini desteklemektedir. Evin en sevilen ferdi olan kedilerin bazı problemleri olabilir, özellikle kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını giderdikten sonra tuvaletin dışına taşımış olduğu kum taneleri istemeden de olsa eve yayması da bunlardan biridir. En büyük dağıtıcı kurye mama güvencesi ile küçük dostunuzun bu tip durumları ile daha etkili baş edebilmeniz için CleanStep ürünlerini keşfedebilirsiniz.

CleanStep kedi tuvaleti önü paspas ürünleri ile daha temiz patiler, hijyenik tuvalet saatleri vaat etmektedir. CleanStep’in kıvrımlı yapısı, kedilerin patilerinde kalan kum taneciklerini toplayarak içerisine hapsediyor ve kedilerinizin her tuvaletten sonra temiz patilerle yanınıza geri dönmektedir. Böylelikle tuvaletteki kirli kumlar evinizde dolaşmaz ve bu tarz bir durumda evin temizliğini daha rahat şekilde sağlayabileceksiniz. Kolayca temizlenen tuvalet seansını temiz bir sonla bitiren Clean step ürünleriyle içiniz daha rahat olacaktır.

CleanStep Ürünleri Nelerdir?

CleanStep ürünleri, tuvalet önü paspası ve çeşitli renkleriyle birlikte çeşitli boyutlarda bulunmaktadır. CleanStep ürünlerini tuvalet önüne koyabilir ve kedi paspasıyla beraber kedi kumlarının dağılma derdine son verir ve tüm kedi kumu çeşitlerini içerisine hapsederek özel katmanlı yapısı sayesinde dağılmasının önüne geçer. CleanStep ürünleri kedilerin tuvalet sonrası ayağına yapışan kumları paspasta tutar. Özel petek şeklindeki yapısından dolayı ile kumlar birikecek ve kişiler tekrardan kedi kumuna boşaltabilecekler. 

Kedi tuvalet önü paspası olarak üretilen CleanStep, yıkanabilir özelliktedir ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Üst katman sert ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir ve tüm tuvalet kaplarının önü için uygun niteliktedir.

Kedi Tuvalet Paspasları Nasıl Kullanılır

Kedi tuvaleti ürünlerinden olan kedi tuvalet paspasları CleanStep tarafından üretilmiş etkili ürünlerden biridir. Tuvalet paspasları kedilerin tuvalet kabından çıkarken patilerine yapışan kumları temizler ve diğer alanlara da taşınmasını engeller. Kullanımı için paspasın kedi kum kabından çıktığında ilk adımı attığı yere koymanızı tavsiye ederiz. Diğer bir çeşidi ise elekli olarak tasarlanmıştır ve delikli olan üst kısmı kumu alt tabakaya aktarır. Böylece iki kat arasındaki kum çıkartılarak tekrardan kullanılabilir. Kedi tuvalet paspasları özellikleri ve avantajları bakıldığı zaman,

  • Kedi kumu kokusunu hapseder ve kedi paspasları temizlik açısından önemli yardımcılardır.
  • Kedilerin ayak hijyenini sağlar ve kumların temizlenmesini destekler.
  • Birçok renk avantajı ile üretilen kedi tuvalet paspasları ile kedi kumu kabına uygun renk seçeneklerini tercih edebilir ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir.
  • Temiz kedi kumlarını bünyesinde toplar ve böylece tekrardan kuma eklenebilir.
  • Kedi kum kabı önüne koyacağınız kedi paspası kedi kumunun ev içerisine yayılmasını engeller ve paspasın plastik lifli yapısı kedilerin ayağına yapışmış olan kumların paspasta kalarak ev içi temizliğine yardımcı olunur.

Neden CleanStep Ürünleri?

Kediler, tuvalet eğitiminin en kolay olduğu hayvanlardır ve kediler için tasarlanmış olan birçok kedi tuvaletleri ve ürünleri kedilerin bakımını kolaylaştırır. Hem kedilerin ihtiyaçlarına hem de sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilmiş çok çeşitli kedi tuvaleti ürünleri bulunuyor. Kuma tuvaletlerini yapan kediler için üretilen kedi kumu kapları ile birlikle kedi tuvalet ürünü paspası tüm kedilerin bünyesine ve ihtiyaçlarına uygundur. Bunun dışında temizlemekte oldukça kolay bir sistemi olarak pis kumu veya temiz kumu eler ve filtreleyen bir sistemden oluşur. 

CleanStep ürünleri, kedi kumunun etrafa dağılmasını önler ve bu sebeple ortam daha hijyenik olur. Bunun dışında eğitim aşamasında olan kediler için de kullanım kolaylığı sağlayan ve kolay bir kullanımı olan kumları özel şekilde filtreler. Kedi tuvaleti ürünlerinin en önemlilerinden olan kedi paspasları kedilerin tuvaletinden çıkarken patilerine yapışan kumların daha kolay temizlenmesini sağlar.