Cleapet

Cleapet

Cleapettüm kedi ve köpeklerin deri problemleri ve tüy dökülmelerini ve koku problemlerini kaldıran ürünlerini üretmektedir. Deri hastalıkları, tüy dökülmesi ve kötü kokuların genel sebebi bakteri ve çeşitli virüslerdir. Bu sebeple Cleapet, nano havlu ve sprey gümüş ürünlerinin eşsiz antiseptik özelliği ile kedi ve köpeklerde meydana gelen cilt sorunlarını iyileştirir ve problemlerinin oluşmasını engeller. Tüy dökülmesi, koku gibi çeşitli problemleri ortadan kaldırır ve cilde, tüylere, kulaklara, gözlere ve patilere hiçbir zararı olmadan tam kapsamlı şekilde temizleme ve koruma sağlar.

Cleapet İçerikleri Nedir?

Cleapet içerikleri etken madde olan KolloidalNano gümüş iyonları olmaktadır. Bunun yanı sıra gümüş doğal antiseptik özelliğinden dolayı tüm köpek ve kedilerin her döneminde kurtarıcı elementidir. Sağlık çalışmalarında kullanılan içerikleriyle birlikte günümüzde bakterilerin antibiyotiklere geliştirmiş olduğu direnci gümüşe karşı geliştirememelerinden dolayı Nano teknoloji bakterilere karşı ideal bir içeriktir. Nano teknoloji ile geliştirilen Cleapet ürünleri hayvan sağlığı için büyün oranda yararlıdır.

Cleapet spreyderi problemleri, tüy dökülmesi ve koku problemleri gibi sorunların temel kaynağı olan bakteriler ve virüslerdir. Cleapet etken maddesi olan nano gümüş iyonları zararlı mikroorganizmaların dna’larına etki eder on onları hızlı bir şekilde ortadan kaldırır. Böylece problem kökünden çözülür ve dostunuzun sağlıklı kalmasını sağlarsınız.

Cleapet nano sprey ve havlular ileCleapet mendilin gümüş iyonları 15 gün boyunca dışardan gelmeye çalışan yeni zararlı mikro organizmalara karşı bir kalkan oluştur. Cleapet ile yaratılan antiseptik özellik ve koruma seviyesinde zararlıların yarattığı doku tüy dökülmesi ve cilt problemlerini zahmetsizce ortadan kaldırır.

Cleapet Ürün Özellikleri

Kedi ve köpekler genel olarak yıkanmayı sevmezler üstelik yıkanma durumu derilerinde bulunan yağ tabakasını incelterek cilt sağlığını olumsuz bir şekilde etkiliyor. Bu tarz durumlarda Cleapet ürünleri hayvanlarda gerçek bir temizliği destekliyor. Cleapet ürün özellikleri ile beraber ürün özellikleri onları sağlıkla sarıyor ve mikroplar yok olurken sağlıklı olmasını ve daha iyi kokmasını destekliyor. Kediden veya köpeklerinizden kötü kokular alıyorsanız kötü kokunun sebebi olan zararlı bakteri ve virüsleri yok eden Cleapet ürünleri zararlı olan mikroorganizmaları yok eder. Cleapet ürün özellikleri,

  • Cleapet nano havlu ve nano sprey içerikleriyle birlikte zararlı olan mikroorganizmalar yok edilir.
  • Antiseptik özelliğe sahiptir, içeriğinde alerjen madde bulunmaz ve doğaya zararsızdır.
  • Herhangi bir yürüyüşe çıkıldığı zaman kedi ve köpekler sürekli yıkanmak zorunda değildir ve kişiler Cleapet mendil ve havluları kullanarak 15 gün boyunca bakteri ve virüslere karşı koruma sağlar.

Neden Cleapet Ürünleri?

Hayvanlar ve doğa için çalışan ekibin üretimi ile Cleapet ürünleri tüm dünyada geçerli olan vegan sertifikasına sahiptir. Çevre dostudur ve %99 oranında parçalanma özelliği bulunur. Neden Cleapet bakıldığı zaman üretiminde hayvanlara zarar verilmemiştir ve hiçbir insana da zarar vermemektedir. Tüm dünyada geçeli olan hayvan dostu bir ürün olduğu belgelenmiştir.Cleapet kedi kumuspreyler ve havlu gibi ürünlerinin tümü tamamen doğal içeriklerle hazırlanmıştır, içeriğinde alkol, parfüm, paraben, alerjen madde gibi içerikleri bulunmaz.

Katkı maddeleri bulunmayan Cleapet ürünleri, antiseptik özelliğe sahiptir ve köpek, kedilerin derisinde bakteri ve virüs oluşumuna müsaade etmez. Temas ettiği oramda, bakterileri, virüsleri ve mantar gibi oluşumları saniyeler içerisinde yok eder. En büyük dağıtıcı kurye mama garantisi ile üretilen bu ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Türkiye’de ve tüm dünyada kendini kanıtlayan Cleapet ürünleri köpek ve tüm kediler için hijyeni desteklemiştir.