Crystalin

Crystalin

Crystalin ürünleri tüm hayvanlar için ileri teknoloji kullanılarak üretilen bir yara bakım antiseptiğidir. Özellikle yara bakım solüsyonu olarak üretilen Crystalin ürünlerinde alkol, antibiyotik, iyot, bitkisel yağ ve hiçbir kimyasal madde içermez. İleri teknoloji üretilerek hazırlanmış olan bu ürünleri mikroorganizmalara karşı 1 dakikadan daha kısa sürede etkili, CE ve FDA onaylı bir antiseptik üründür. Yara bölgesinde zararlı bakterileri etkisiz hale getiren ve aynı zamanda yaraların iyileşmesini ve doku yenilenmesini destekleyen ürünleri bulunmaktadır.

Crystalin spreyve solüsyon ürünleri ile bakteriler, virüsler ve mantarların duvar yapısında bulunan ve hayvanların tüm yaşamsal fonksiyonlarına etki ederek saniyeler içerisinde öldürür. Mikroorganizmaların antibiyotiklere direncinde etkili olan ve bakterileri yok eden içerikleriyle birlikte zarar vermez, hücrelerin çoğaltıcı etkisi ile beraber yaraların iyileşme sürecini destekler. Memeli canlıların da cilt dokusu ile uyumlu olarak dengeli bir ph değerine sahiptir.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajı ile üretilen sprey ve solüsyonlar ile beraber kedi köpekler için göz, kulak ve ağız bakım solüsyonlarını da en uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Crystalin ürünleri bakıldığı zaman ileri teknoloji kullanılarak formüle edilmiştir ve yeni nesil bir yara bakım antiseptiği olarak tercih edilebilir.

Crystalin Ne İçin Kullanılır?

Crystalin ne için kullanılır konusunda hayvanların cildinde meydana gelmiş yaralar için antiseptik özellikteki ürünler olarak kullanıma uygundur. Sağlıklı dokulara zarar vermez ve bakterileri kısa sürede öldürerek yaranın hızlı şekilde iyileşmesini sağlayan içerikleri bulunur. Birçok yara türü için uygulanabilir özellikle akut ve kronik yaralar, enfekte olmuş açık yaralar, yara bölgesindeki deri kalıntılarının temizlenmesinde, yara bölgesini nemlendirme, kokuları azalmada, çizilme durumundan dolayı oluşan yaralarda, jinekolojik muayeneler sonrasında meydana gelen yaralarda, memelerde meydana gelen siğillerde ve daha birçoğunda doktor önerisi ile uygulanabilir. Crystalin ürün özelliklerine bakıldığı zaman,

  • Crystalin sprey ne için kullanılır konusunda her türlü yaranın yıkanmasında düzenli şekilde kullanılabilir ve ölü dokuları temizler.
  • Bir açık yarada bulunan yapancı cisimler, hasarlı veya enfekte dokular, cerrahi olarak tamamen çıkartılması ve yara temizliği sırasında güvenle uygulanabilir.
  • Crystalin ne işe yarar konusunda tüm hayvanların yara bölgesinde optimum iyileşme koşullarını sağlamak ve aynı zamanda bugüne kadar kullanılan ürünlere göre ileri teknoloji kullanılarak geliştirilen önemli bir alternatiftir.
  • Crystalin etkili olduğu kadar da son derece güvenli bir üründür. Bugüne kadar yapılan tüm klinik ve laboratuvar çalışmalarında yan etkilerle karşılaşılmamıştır.
  • Herhangi bir reaksiyona yol açmaz ve yara iyileşmesinde önemli bir sorun olan sağlıklı dokularda meydana gelebilecek hasarlara neden olmaz.

Crystalin Nasıl Kullanılır?

Crystalin ürünleri hayvanlarda meydana gelen tüm yaralar için etkili bir kullanım salar. Tahriş edici olmadığı kanıtlanmıştır ve klinik reaksiyonlarda kullanıma uygun şekilde onaylı ürünlerdir.  Açık yara üzerinde uygulandığı zaman acı veya yanma hissi yaratmaz, herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yıkama gerektirmez. Crystalin nasıl kullanılır konusunda uygulayan kişilerin herhangi bir koruma önlemi almasına gerek yoktur ve veteriner hekimin önerdiği şekilde kullanılması önerilir. Yara bakımlarında uygulanacak olan bölgenin özelliğine göre püskürterek, dökerek, gaz bez ıslatılarak veya boşluk içerisine enjekte edilerek uygulanabilir.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajı ile en uygun fiyatlarla sunulan Crystalin ürünlerini satın alabilir ve evcil hayvanlarınızın sağlıkları açısından kullanabilirsiniz. Çeşitli rahatsızlıklar için kullanılan Crystalin ürünlerini tamamen doğal içerikleriyle beraber tercih edebilirsiniz. Sadece kedi ve köpekler için değil aynı zamanda kümes hayvanları ve besi hayvanları içinde doktor önerisinde kullanılabilir.