Dalis

Dalis

Dalis ürünleri tüm evcil hayvanlar için üretilen künye ve tasmalarıyla birlikte hem kedi hem de köpekler için özel tasarımlarını barındırmaktadır. Tüm hayvanlar için özel tasarımlarıyla birlikte lisanslı ürünleri tüm evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Tasma tasarımları ve künye tasarımları evcil hayvanlar için destek sağlayan ürünlerdir ve olası kaybolma durumlarına karşı olarak üretilmektedir.

Köpek,kedi kayboldum tasması ile birlikte kedilerin yapısına uygun şekilde üretilmiştir. Bunun dışında özellikle hayvanların dışarıda vakit geçirme sırasında kayıp olmaması için önlem alınması gerekir. Bu tarz durumlarda hayvanların kayıp olması durumunda künye tasarımları ile hayvanların daha kolay bulunması açısında destek sağlar. Oldukça işe yarayan yöntemlerin başında gelen tasma ve künye tasarımları ile en büyük dağıtıcı Kurye Mamagüvencesi ile rahatlıkla tercih edilebilir.

Dalis köpek künyesive kedi künyesi çeşitleriyle birlikte farklı model ve eğlenceli tasarımlardan oluşan ürünler tercih edilebilir. Bunun dışında hayvanların olası kaybolma durumlarında uygun olan ve bulunmasını kolaylaştıran ürünleri ile hayvanların güvenliği açısından ve bulunması açısından bilgilerin yazılabilecek alanları mevcuttur. Bunun dışında tasma ve künye modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir bu sebeple rahatlıkla tercih edilebilir.

Dalis Tasma Çeşitleri 

Her 3 evcil hayvandan bir tanesi hayatı boyunca en az bir kez kaybolur bu sebeple her iki hayvandan bir tanesi de asla bulunmamaktadır. Evcil hayvan künyelerini ve tasmalarını kullanmak hayvanların kaybolma süresi boyunca en büyük yardımcı araçlardan biridir. Dalis tasma çeşitleri, evcil hayvan künyeleri genel olarak kimlik görevi görür ve üzerine dostunuzun adı ile sizlere ulaşabilecek telefon numarası yazılabilir. Tamamen hayvanlara özel olarak hazırlanan ve çeşitli renkli tasarımları ile bulunan Dalis ürünleri asla paslanmayan ürünlerden üretilmiştir.

Köpek kedi künyesi tasarım modelleri ile kullanımı ve faydası açısından en yararlı olan tasmalar hayvanların eve dönüş biletidir. İsimli olan tasmalarda halk arasında madalyon kedi tasması veya künyeli kedi tasması da denir. Kedi boyun tasması kedilerin cinsine, yaşına ve boyutlarına göre çeşitleri bulunur ve farklı renkteki ve farklı özelliklerde bulunan tasmalar kedi sahiplerinin beğenisine sunulur. Kedi boyun tasmaları veya köpek boyun tasmaları ile farklı görünümlerde tasarlanan ürünler kedi ve köpeklerin rahatlıkla dışarıda gezinmelerini sağlar ve nerede olduklarına karşı ipucu veren çıngıraklı tasmalar bulunur.

Dalis Özel Tasarım Ürünleri

Dalis özel tasarım ürünleri ile birlikte özet tasarım modelleri ile geniş ürün yelpazesi üzerinden tercih edilebilir. Bunun dışında kedi göğüs tasmalarının aksine kedi boyun tasması da kedilerin dışarda gezmesi için uygun ürünler arasındadır. Özel tasarım kedi tasma sıve köpek tasması evcil hayvanlarınızın vücut yapısına göre üretilen ürünleri kedi ve köpeklerin boyuna, cinsine ve yaşına uygun şekilde üretilmiş çeşitli tasarım ve boyutlarda birçok seçenek barındırır. 

Kedi ve köpek tasmalarının paslanma yapmayan toka kısımları bulunur, bu sebeple hayvanların boynuna göre ayarlanması ve takılması oldukça kolaydır bunun dışında künye tasarımları da her tasma için uygundur. Kedi ve köpeklerin bel kısımlarına takılmış olan tasma çeşitleri onların canını acıtmadan ve herhangi bir zarar vermeden kontrolün sizde olmasını sağlayan ürünlerdir. Sokakta, parkta veya alışveriş merkezinde kedilerinizi bu tarz tasmalarla güvenle dışarıya çıkartabilirsiniz böylece aranızdaki bağ kuvvetlenir ve tasmalarında daha şık duracak çeşitli renk ve modeldeki tasmalar tercih edilebilir. En büyük dağıtıcı Kurye Mama garantisi ile en uygun fiyatlarda satışa sunulan bu ürünleri tamamen zevkinize ve kullanımınıza göre tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.