Dermoscent

DERMOSCENT

Dermoscent ürünleri tüm kedi ve köpekler için çok fonksiyonlu olarak üretilmiş kedi ve köpek ve aynı zamanda küçük ırk hayvanlar için üretilen çok fonksiyonlu deri bakım ürünleridir. %100 doğal aktif içeriklerle formüle edilen Dermoscent ürünleri özellikle kedi ve köpeklerde meydana gelen tüy dökülmesi, koku, tahriş, kepeklenme, yara ve çeşitli enfeksiyon problemlerine karşı kullanılan deri ve tüy bakım solüsyonları ile birlikte tüm kedi ve köpeklerin normal florasını etkilemeden ihtiyaç duyduğu bakımı destekler. 

Dermoscent köpek ve kedi ürünleri düzenli bir kür uygulaması ile kötü kokuları gidererek daha güzel ve aynı zamanda daha kalıcı bir koku sağlar ve hayvanların tüylerini güçlendirirken tüy dökülmesini azaltır, tüy büyümesini destekler. Hipoalerjenik olan ürünler tamamen doğal ürünlerdir ve hiçbir şekilde alerjik reaksiyonlara yol açmazlar. Organizmalardan koruyucu bir bariyerdir ve deri, tüy için zararlı olan organizmaları engelleyerek bakım ve koku sağlar.

Dermoscent Ürünleri Nelerdir?

Dermoscent Essential ürünleri kedi ve köpekler için çok fonksiyonlu deri bakım ürünlerini sağlıyor. Üstelik kaşıntıya ve alerji hassasiyeti olan kedi ve köpekler için de deriyi yatıştırarak sakinleşmesini sağlayan ürünleri, kaşıntı ve tahrişin azalmasını sağlayarak nemlendirici özelliğe sahip deri bakım ürünleri de bulunuyor. Dermoscent ürünleri aynı zamanda meydana gelen kötü koku sorunlarının önüne geçiyor ve tamamen doğal bir etkili çözüm sunan 1 numaralı ürünler arasındadır. Bunun dışında düzenli şekilde kullanılabilecek bakım şampuanları, sabun içermeyen yüksek toleranslı temizleme sağlayarak kepek gibi sorunları ortadan kaldırır.

Dermoscent şampuan ürünleri özellikle donuk ve kırılgan bir tüy örtüsü bulunan, kuru ve yağlı tüyler, kötü koku ve benzeri özellikleriyle birlikte parfüm içermeyen konsantre formülü bitkiden elde edilen esansiyel yağ asitleri ile üretilmiştir. Tamamen kedi ve köpeklerin fizyolojik yapısına özel üretilmiş ve geliştirilmiştir.

Dermoscent Özellikleri

Tüm kedi ve köpeklerin hijyenik bakımını destekleyen Dermoscent  kedi ve köpek ürünleri hem sağlığı destekleyecek hem de daha sağlıklı bir tüy desteği sağlayacak ürünleri bulunmaktadır. Bunun dışında kedi ve köpeklerin alerjiye hassas derileri açısından yatıştırıcı ve nemlendirici spreyleri ve şampuanları bulunuyor. Dermoscent ürünlerinin özellikleri,

  • İçeriklerinde bulunan esansiyel yağları ve çeşitli vitaminler ilave edilerek zenginleştirilmiş ürünleri güvenle kullanılabilir ve istenmeyen etkilere neden olmaz.
  • Köpek ve kedilerde kuru veya aşırı yağlı deri, kötü koku, donuk ve kırılgan tüy örtüsü, tüy dökülmesi gibi durumları engelliyor.
  • Dermoscent ürünleri, deriyi nemlendirerek yatıştırmayı, kepeklenmeyi ve tüy kaybını azaltmak amacıyla haricen kullanılabilir.
  • Kedi ve köpeklerin derisini temizler ve irritasyondan korunmasına yardımcı olarak daha sağlıklı bir deri oluşumunu sağlar, antioksidan etkilere sahip ürünlerdir.

Dermoscent İçeriğinde Neler Var?

Dermoscent içerikleri kedi ve köpeklerin sağlıklı deri gelişimi için birçok vitamin ve mineral takviyelerini barındırır. Özellikle Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerinden zengin içeriğine kadar deriyi rahatlatır ve derinin bariyer fonksiyonunu destekler. Parfüm içermeyen bileşeni içeriğinde çeşitli sağlıklı bitki özleri bulunur. Bazı ürünlerde biberiye yağı, lavanta yağı, karanfil tohumu yağı, nane yağı, zerdeçal kökü yağı, kekik yağı gibi çeşitli içerikleri bulunuyor.

Doğada kolay şekilde bulunan içerikleri tamamen doğaldır ve tüm içerikleri veteriner hekim gözetiminde yürütülen klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Kedi ve köpekler için tüylerde parlaklık, deri dengesi, koku giderici etki, tüylerdeki kepek varlığını azaltması ve daha parlak olmasını sağlar. En büyük dağıtıcı kurye mama güvencesi ile en uygun fiyatlarla üretilen kedi köpek hijyen bakım ürünlerine site üzerinden ulaşabilirsiniz.