Diafarm

Diafarm

Diafarm ürünleri kedi ve köpek için sindirim sistemi ve temel fonksiyonlarını desteklemek amacı ile üretilen çeşitli ürünleri barındırıyor. Bu ürünleri göz temizleme solüsyonu, kulak temizleme solüsyonları, macun, mineralli kedi enerji macunları, idrar yolları sağlığı ek besinler, kepek önleyici köpek ve köpek şampuanları, bağışıklık destekleyici pasta, eklem koruyucu ürünler gibi tamamen kedi ve köpek sağlığı için üretilen ürünlerdir.

Kedi ve köpeklerin sindirimini destekleyen macunlar, köpek ve kediler için bağırsak sistemlerini düzenleyerek bağırsakların düzgün çalışmasına yardımcı olur ve sindirim sistemi fonksiyonlarının sağlıklı şekilde çalışmasını desteklemek amacı ile kullanılan macundur. Bunun dışında mineralli enerji verici macunlar ve ek besin takviyeleri tüm hayvanlar için ek besin olarak kullanılabilmektedir. En büyük dağıtıcı kurye mama garantisi ile sunulan Diafarm ürünleri tüm kedi ve köpekler için uygun fiyatlarla sunuluyor.

Diafarm Ürün Çeşitleri

Diafarm ürün çeşitleri, kedi ve köpeklerin genel hijyen ve sağlıklarını desteklemek için üretilmiştir. Diafarm vitamin minera lürünleri çeşitli içerikleriyle birlikte tamamlayıcı bir yemdir. Bunun dışında bitkisel yem katkı maddeleri olarak vitaminler, provitaminler, farklı vitamin içerikleri, demir, çinko, bakır, mangan, kalsiyum gibi içerikleri bulunur. Tüm kedi ve köpekler için ideal sağlık ve tüy kalitesini desteklemek ve hayvanların enerji ihtiyaçlarını karşılamak, iştah kaybı durumları için uygun içerikleri düzenli kullanımlara uygundur.

Evcil hayvanlar arasında bulunan kedi ve köpekler ev ortamında büyüyebilen ve yaşayabilen canlılardır bununla beraber doğumdan itibaren özenli bir bakım sürecine ihtiyaç duyulan kedi ve köpeklerin bakımı için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyulur. Kedi ve köpeklerin bakımı için üretilen Diafarm ürünleri, hayvanların daha konforlu ve huzurlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Kedi ve köpek sağlık ürünleri arasında kişisel bakım, beslenme, takviye gıdalar, tüy toparlayıcı, kulak-göz- ağız bakım ürünleri gibi çeşitli ürünleri kullanabilirsiniz.

Diafarm Nasıl Üretiliyor?

Diafarm tüm ürünleri tamamen kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilmektedir. Kedi ve köpeklerin yapısına göre ve sağlığına zarar vermeyen materyallerle üretilen bu ürünler ihtiyaç duyulan alanlarda takviye ürünlere ulaşabilirsiniz. Tamamen sağlıklı içeriklerle üretilen Diafarm içerikleri tüm hayvanların bakımı için kişisel bakımdan takviye gıdalara kadar çok çeşitli ürünleri bulunur. Bunun dışında kedi ve köpek bakımında dikkat edilmesi gereken durumlardan biri tüylerin bakımıdır. Kedi ve köpeklerin fizyolojik özelliklerinden dolayı sık tüy yapısına sahiptir ve bu tüyler dökülmeye meyillidir.

Kedi köpeklerin daha sağlıklı bir tüy yapısına sahip olması açısından ve tüy dökülmesini engelleyen çeşitli vitamin ürünleri ve gıda takviyeleri ile dökülmenin önüne geçilir ve düzenli bir tüy bakımını destekleyerek hayvanları bit ve pire gibi sorunlardan kurtarır. Bunun dışında kendini temizleyen kediler için Diafarm Malt ürünleri de kedilerin tüylerini daha kolay sindirmesini sağlar.

Diafarm Özellikleri

Diafarm ürün özellikleri tüm kedi ve köpeklerin genel sağlık ihtiyaçlarına göre üretilmiş çeşitli içerikleri bulunuyor. Kedi ve köpek bakımı sağlık ürünleri arasında ek gıdalar da mevcuttur. Bu ürünler arasında bulunan kedi maltı ve multivitamin çeşitleri kedilerin beslenmesinde takviye edici gıda olarak kullanılan besinler arasında bulunur. Multivitaminler içerisinde diyet lifleri içeren ürünlerde bulunur ve tüm diyet lifleriyle beraber çeşitli vitaminler hayvanların vücut fonksiyonlarını güçlendirici etkiler sağlar ve dış faktörlere karşı dayanıklılığını arttırır.

Kediler ve köpekler için üretilen Diafarm kedi vitamini ve köpek vitaminleri, bağışıklık sistemi destekleyici macunlar, kedi ve köpek şampuanları ve daha fazlası için Kurye Mama sitesini ziyaret edebilir ve çeşitli hayvan bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz.