Diazyme

Diazyme

Diazymeürünleri hayvanlar için sindirim düzenleyici genel bir takviyedir. Kanatlı hayvanlar ile kedi, köpekler için üretilen probiyotikler sindirim sistemini düzenler, mamadan yararlanmayı arttırır, bağışıklık sistemini güçlendirir. Diazyme ürünleri aynı zamanda sindirilmemiş atılımını önler, zararlı bakteri faaliyetlerini engelleyerek hayvanların tüylerine parlaklık verir, sağlıklı deri görünümüne kavuşturarak kötü kokuların tümünü giderir.

Tüm hayvanlar için zaman zaman gerekli olan ve sindirim sistemlerine katkı sağlayan Diazyme ürünleri, bağışıklık sistemini güçlendirirken hastalıklara karşı da direnci arttırır. Bunun dışında mide, bağırsak florasını devamlı olarak fizyolojik denge içerisinde tutar, hastalık yapıcı bakterilerin çoğalarak kolonileşmesine engel olur. Bağırsak içerisinde bulunan yararlı mikroorganizmaları arttırırken mikropların rezistans oluşturmasını engeller. Bunun dışında yeni doğan köpeklerde ve diğer hayvanlarda güçlü bir bağırsak sistemini oluşturarak sindirim sistemi patojenlerine karşı direncini arttırır. Diazyme probiyotik içeriği sayesinde her kullanımda hayvanların ihtiyaç duyduğu içerikleri destekler ve dışkı yapısını sağlayarak ek bir takviye olarak kullanılabilir.

En büyük dağıtıcı Kurye Mamaavantajı ile üretilen Diazyme ürünleri tehlikeli enfeksiyonların oluşumunu engeller ve hayvanların sindirim sistemine katkı sağlayarak kullanıma uygundur. Bunun dışında tehlikeli hastalıklara neden olan bakterilerin üremesini durdurur, performansı arttırır, gelişmeyi ve büyümeyi hızlandıran ürünlerdir. Bağışıklık sistemini güçlendiren, hastalıklara karşı direnci arttıran bu ürünler yem ve mamalardan maksimum derecede fayda alınmasını destekler. Bunun dışında hayvanlarda stresi önleme, ishali önleme gibi birçok duruma karşı avantaj sağlayarak hastalıklara yakalanmasının önüne geçer.

Diazyme Ne İşe Yarar?

Diazyme probiyotik ve multienzim takviyeleri ile ilaç değildir ve gıda takviyesidir. Diazyme kullanımının amacı hayvanların sindirim sorunlarının önüne geçmek, hastalıkları önceden engellemesi ve tedavilere gerek kalmadan kuşları korumaya almaktır. Sindirim düzenleyici de denilebilen bu ürünlerin kullanılması önemli olan Diazyme ürünleri tamamen doğal vitaminler içerir ve hayvanların bünyesine zararlı değildir. Diazyme ne işe yarar konusunda,

  • Benzersiz probiyotik ve multienzim formülü ile tüm hayvanların ihtiyacı olan sindirim sistemini düzenler.
  • Diazyme faydaları açısından bakıldığı zaman bağışıklık sistemlerini güçlendirir ve Diazyme ürünleri bağırsaklarda bulunan yararlı bakterileri arttırarak ölümcül hastalıklara neden olan enfeksiyon etkenlerinin üremesini durdurur.
  • Diazyme ürünleri mide bağırsak florasını devamlı olarak fizyolojik ahenk içerisinde tutar, hastalık yapıcı olan bakterilerin üremesine engel olur.
  • Diazyme ishal durumlarını önler ve aynı zamanda ıslak alttık problemlerinin de önüne geçerek ihtiyaç duyulan protein ve enerji değerlerini arttırır.
  • Hayvanlarda yumurta ve döl verimliliğini arttırır, hastalık ve strese karşı etkili bir koruma sağlar bu sebeple üreme konusunda sorun yaşayan hayvanlar içinde yararlıdır.

Diazyme Nasıl Kullanılır?

Diazyme içeriği ile birlikte suya eklenerek verilebilir ve her hayvan için farklı bir kullanım şekli bulunur. Diazyme ürünleri düzenli kullanımlarda hayvanların bağırsak sağlığını destekler, sindirimlerini kolaylaştırır, kalsiyum ve fosfordan yararlanmayı sağlayan ürünler arasındadır. Bunun dışında her türlü sindirim sistemi problemleri için kullanıma uygun olan Diazyme içerikleri bakteriyel diare ve konstipasyon vakalarında tedavilerde yardımcıdır. 

Diazyme nasıl kullanılır Ciddi kullanımlarda veteriner önerisi alarak bir kullanım sağlanabilir. Bunun dışında kullanımlarda su ve mamaya karıştırarak kilo durumuna göre kullanılabilir. Bunun dışında ürün çeşitlerine göre de ambalajda belirtildiği gibi kullanılması önerilir. Böylece hayvanların genel sistemine katkı sağlayarak hastalık yapıcı olan bakterilerin üremesini tamamen engeller.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile satışa sunulan tüm Diazyme ürünlerine site üzerinden ulaşabilir ve en uygun fiyat avantajları ile rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ardından tamamen taze ve son kullanma tarihi geçmemiş olan ürünleri hayvanlarınızın tüketimi için rahatlıkla sunabilirsiniz.