DogCatPlus

DogCatPlus

DogCatPlus ürünleri tüm kedi ve köpekler için Elizabeth yakalık çeşitleri ile köpek oyun topu, oyun halkası gibi ürünlerini sunmaktadır. Elizabeth yakalıkları veya diğer adı ile kedi köpek yakalıkları hemen hemen her ameliyat sonrasında hayvanların boyunlarına takılması zorunlu olan ürünlerdir. Bunun dışında köpeklerle hayvan sahiplerinin beraber eğlenceli vakit geçirecekleri olan oyun topu gibi ürünlerle hayvanların hareket etmesi sağlanır ve genel fizyolojik ve bedensel sağlığı için de uygundur.

DogCatPlus Elizabeth kumaş yakalık özellikle son dönemde üretilen çeşitli ürün modelleri ile kumaş ve şeffaf modelleri piyasaya sürülmüştür. Bu sayede çoğu zaman çevresini bile göremeyen, rahatça yemeğini ve suyunu tüketemeyen hayvanlar için de yeni nesil ve daha konforlu olan yakalıklar sunuluyor. Köpek ve kedi yakalığı kullanımındaki en önemli kural yakalığın hayvanların boynundan çıkarılmaması gerektiğidir. Bu konudaki en basit ihmal bile yara veya dikişlerin zarar görmesine ve tedavinin uzamasına gibi kötü sonuçlara yol açabilir. Köpeklerin mizacı ve operasyon türüne göre en uygun yakalığı seçerek veteriner hekiminizin belirttiği süre boyunca kullanabilirsiniz.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajı ile üretilen DogCatPlus ürünleri kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına göre ürün içeriklerini en uygun fiyatlarla sağlıyor. Bunun dışında çeşitli köpek oyuncakları ile de köpeklerin günlük aktivitelerine destek sağlıyor ve eğlenmesini destekleyen dayanıklı ve kaliteli oyuncakları da DogCatPlus ile sunuluyor. Kurye Mama sitesinde yer alan her ırk ve boyuttan köpek, kediler için birçok çeşit arasından ürünleri tercih edebilirsiniz.

DogCatPlus Elizabeth Yakalık Çeşitleri

DogCatPlus Elizabeth yakalık çeşitleri tüm hayvanların konforunu ve sağlığını destekleyen ürünlerdir. Ameliyat gibi operasyonlardan geçen hayvanların kullanımı için gerekli olan yakalıklar birçok farklı renk ve çeşitte sunulmuştur. Özellikle şeffaf yapılı olan yakalıklar hayvanların görme alanını kısıtlamaz ve yumuşak yapısı, esneyebilme özelliği sayesinde evcil hayvanların yemek yeme ve su içme gibi temel ihtiyaçlarını yapmasını kısıtlamaz. Sert ve plastik yakalık modellerinin aksine, DogCatPlus ürünleri şeffaf yakalık ürünleriyle yumuşak yapısı hayvanların hareket alanını kısıtlamaz. DogCatPlus yakalık çeşitleri özellikleri,

  • Hayvanların ameliyat sonrası plastik Elizabethlerin yaratmış olduğu psikolojik bozukluğuna engel olacak şekilde rahat bir materyalle tasarlanmıştır.
  • Ayarlanabilir olan boyun ipi ve ayarlanabilir boyun bağı sayesinde 2 emniyet mekanizması sayesinde hayvanların boynundan çıkmasını engeller.
  • İple sabitleme, ayarlanabilir kilit sistemi bu iki sistemin amacı plastik ürünlerin kullanımında oluşan tahribatı önler.
  • Ürünlerin yumuşak dokusu sayesinde hayvanların boynunda tahribat yaratmaz, evcil hayvanların boynuna rahat takabilmek için yan tarafında bulunan ayarı sayesinde kullanım sağlarken size ve hayvanınızda rahatsızlık yaratmaz.
  • İstenildiği zaman tasma ayarı sayesinde hayvanların tasmasına rahatlıkla sabitlenir ve bu ayarlar ortalama tüm tasmalara uygun şekildedir.

DogCatPlus Oyuncak Çeşitleri

DogCatPlus oyuncak çeşitleri arasında bulunan köpek oyun topu ile birlikte köpek oyun halkası köpeklerin seveceği şekilde üretilmiştir. Oyuncakların dayanıklı yapısıyla beraber bahçe, parklar ve evlerde kullanıma uygundur. DogCatPlus oyun topu köpeklerin eğlence ihtiyaçlarını karşılayan bu ürünler aynı zamanda köpeklerin eğitimlerine ve sağlıklı gelişimlerine önemli katkılar sağlar. Oyuncak çeşitleri her köpek için uygundur böylece kişiler eğlenceyi doruklara çıkartan oyuncakları tercih edebilirler.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile uygun fiyatlarla sunulan tüm DogCatPlus ürünleri hayvanların yapısına özel olarak üretilmiştir. Bu sebeple tüm evcil hayvan sahipleri rahatlıkla DogCatPlus ürünlerini tercih edebilir ve sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunabilirler. Yakalık modelleri, oyuncak modelleri ve daha fazlası için siteyi ziyaret edebilir ve uygun fiyatlı ürünleri tercih edebilirsiniz.