Dolce Sonno

Dolce Sonno

Dolce Sonno, kolay temizlenen su geçirmez kedi ve köpek yatağını üretmektedir. İçeriğinde bulunan silikon elyaf ile birlikte yastıklar çıkarılarak makinede yıkanabilir ve suyu içerisine en az şekilde geçirecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı ebatlarda üretilen Dolce Sonno ürünleri köpek ve kedilerin şıklığı ve sağlamlığı ilk tercihiniz olacaktır. Kedi ve köpeklerin gün içerisinde dinlenmeleri için gerekli olan yatak modelleri, hayvanların sağlıkları açısından önemlidir.

Kedi ve köpek yatakları sevimli hayvanların sağlıklı bir yaşam geçirebilmesi açısından önemlidir. Hayvanlar doğası gereği sokak veya ormanlarda yaşasalar da hayvanların sağlığı için yumuşak ve rahat ortamlar hayat kalitesine doğrudan etki eder. Aynı durum evcil hayvanlar için geçerlidir ve günün bir kısmını dinlenerek ve uyuyarak geçiren kedi ve köpeklerin yattığı alanlar önemlidir. Bunun dışında hayvanların derisine zarar vermeyecek ve onların daha rahat etmesini sağlayacak olan Dolce Sonno ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yıkanabilir kedi ve köpek yatak modelleri yumuşak dokulu ve tamamen konforlu yapısıyla içi elyaf doludur. Bu sebeple kolay yıkanabilir özelliktedir ve kişiler düzenli olarak yıkayabilir, temizleyebilirler. En büyük dağıtıcı kurye mama garantisi ile sunulan Dolce Sonno ürünleri tüm kedi ve köpekler için gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Kedi ve Köpek Yatağı Nasıl Olmalı?

Kedi ve köpek yatakları nasıl olmalı konusunda ilk seçimler arasında bulunan Dolce Sonno ürünleri hayvanların konforlu bir şekilde dinlenmesini sağlar. Bunun dışında yıkanabilir olan kedi ve köpek yatağı seçimi de önemlidir aksi takdirde hayvanların gelişimlerine ve günlük yaşamlarına karşı olumsuz etkileri bulunabilir.

Kedi ve köpek yatakları iç ve dış mekânda kullanılmasına göre tercih edilebilir. Bunun dışında tamamen dayanıklı özellikleri bulunan Dolce Sonno ürünleri etrafı hava akımlarına karşı dayanıklı ve korunakladır. Birçok hayvan sahibi evcil hayvanları için hasır yatakları tercih eder fakat bu tarz ürünleri zamanla yıpranır ve hayvanların cildine zarar verir. Buna ek olarak hayvanların yattığı yerde hava akımına neden olur bu sebeple hasır dışında kaliteli materyallerden üretilen Dolce Sonno yatakları kullanılabilir.

Kedi ve köpek yatakları bir lüks değildir ve evcil hayvanlar için sağlıklı bir yaşam adına gereklilik olduğu bilinmelidir. Özellikle köpekler tüylerinin az ve ince olduğu bölgelerinden dolayı çok üşür ve kediler de aynı şekilde patileri ve karın bölgelerini korumak için çaba gösterirler. Bu sebeple evcil hayvan yatak ihtiyaçları için sıcaklığı içine hapsetmesi ve hayvanların sağlıklı kalması açısında önemlidir. Bu sebeple Dolce Sonno ürünlerinin tümü gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Dolce Sonno Ürün Avantajları

Kedi ve köpekler doğaları gereği temiz ve rahatına düşkün canlılardır, bu konuda hayvanları destekleyen Dolce Sonno ürünleri, uzun süreli temiz bir koruma sağlayarak kedi ve köpeklerin rahatını destekler. Seçici olan ve her yerde yatmayı sevmeyen hayvanlar için Dolce Sonno ürünleri tüm hayvanların severek kullandığı ürünler olarak tercih edilebilir. Dolce Sonno ürünleri, farklı renk avantajları ile tamamen su geçirmez olan yatak çeşitlerini sunmaktadır. Bunun dışında %100 yün kedi ve köpek minderi ile farklı boyutlarda ürünleri de bulunmaktadır.

En büyük dağıtıcı kurye mama avantajı ile sunulan tüm Dolce Sonno ürünlerine en uygun fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza daha rahat ve konforlu bir yatış alanı sunmak ve sevimli dostlarınızın daha sağlıklı bir şekilde gelişimini desteklemek için su geçirmez olan yatak, minder modellerini seçebilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen Dolce Sonno ürünleri arasından farklı renkte bulunan ürünleri tamamen zevkinize göre tercih edebilirsiniz.