Dophin

Dophin

Dophin, kedi ve köpek su şelalesi ve mama kabı ürünleri motor ve filtre yardımı ile kaptaki suyun devir daim etmesini ve süzdürülmesini sağlayan bir alettir ve mamaları da daha taze tüketmeyi sağlar. Kedi su pınarı, suyun daha taze ve temiz kalmasını sağlar ve özellikle durağan su yerine akan sudan içmeyi tercih eden kediler ve köpekler için de su pınarı onları daha mutlu eder. Su pınarı bu açıdan onları mutlu eder ve özellikle musluk açmak zorunda kalan birçok hayvan sahipleri için de destek sağlayarak ihtiyaçlarını karşılar.

Su pınarı veya su şelalesi, kedi ve köpekleri içmeye teşvik eder ve onların sağlıkları açısından önemli rol oynar. Su sürekli olarak taze olduğu için hayvanların su tüketimini arttırır ve bu durum özellikle böbrek sağlığı açısından çok önemlidir. Dophin mama kabı ve otomatik su şelalesi ürünleri otomatik sebil sistemleri ile bir arada bulunur. Düşük güç tüketimi bulunan Dophin ürünleri kolay beslenme ve su sebilinin üzerine yerleştirilen mama haznesi ile tüm kedi ve köpekleriniz için düzenli olarak taze ve içilebilir su ve yemek sağlar.

En büyük dağıtıcı kurye mama güvencesi ile üretilen bu içerikler en uygun fiyat avantajı ile satın alınabilir. Piyasada en sık şekilde bulunan Dophin ürünleri motor ve filtre yardımı ile kaptaki suyun devir daim etmesini sağlar. Bununla birlikte normal su kapları ve mama kapları gibi temizlenebilen modeliyle beraber birçok avantajı bulunuyor.

Dophin Ürünleri Ne İşe Yarar?

Dophin ürünleri su içmeye ve mama tüketimine teşvik etmesi ve mama ile suyun daha temiz tutulabilmesi açısından uygun ürünlerdir. Bununla beraber hem kedileri hem de köpekler mutlu eden ürünler olarak evin her yanında kullanılabilir. Dophin ürünlerinde bulunan su filtreleri, ile su akış hızı ayarlanabilir, bakteri azaltan yapısıyla birlikte laboratuvar testleri ile onaylanmış ürünlerdir. Filtre olarak kolay erişilebilir olan bu ürünler, temizliği ve kurulumu olarak kolaydır. Bunun dışında Türkiye’de en sık şekilde kullanılan su pınarları arasında yer alıyor.Dophin mama kabı ve su şelalesi ürün özellikleri,

  • Mama ve su kabı, otomatik sebil sistemi ile bir arada sunulmaktadır.
  • Düşük güç tüketimini sağlar ve daha güvenli ve daha rahat kullanımı destekler.
  • Kolay beslenme açısından içerisine su sebilinin yerleştirildiği mama haznesi bulunur.
  • İkisi bir arada bulunan otomatik su sebilleri kedi ve köpekler için tamamen güvenilirlik sağlar bunun dışında suda bulunan tüyler ve partikülleri süzerek suyun daima taze ve temiz kalmasını sağlar.
  • Ürün düşük çalışma voltajı ile güvenli bir kullanım imkânı sunmanın yanında geniş tasarlanan su haznesi sayesinde hayvanlar için oldukça önemli olan ideal su tüketimi amaçlanmıştır.
  • Farklı litrelerde bulunan su kapasite özelliği ile farklı kilolarda bulunan mama kapları, daha sağlıklı bir içerik sağlayarak kedilerin ve köpeklerin beslenmesini sağlar.

Dophin Ürünleri Özellikleri

Dophin ürün özellikleri açısından bakıldığı zaman kedi ve köpekler için güvenli bir kullanım sağlar ve yeniden tasarlanmış olan pompa motoru ile sesiz çalışma şelale tasarımı ile evcil hayvanların su içme isteğini arttırır. Karbon filtresi ile dış ortamdan gelecek olan istenmeyen maddeleri süzerek şelaleden akan suyun sürekli olarak temiz olmasını sağlar. Bunun dışında mama kapları içeriğinde güvenle mama saklamayı destekler ve her öğününde rahat şekilde beslenmesini sağlar. Kurye Mama üzerinden satın alabileceğiniz Dophin ürünleri ve daha fazlasına güvenle ulaşabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.