Dougez

Dougez

Dougez oyuncakları tüm kedi ve köpeklerinizle birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz, eğlenirken aynı zamanda eğitim sağlayabileceğin ürünlerdir. Özellikle yavru hayvanların sağlıklı gelişimi açısından önemli olan Dougez ürünleri kedi ve köpeklerin gelişimine destek sağlayarak birçok farklı çeşitte ürünlerini sunmaktadır. Bunun yanı sıra köpek diş temizleme oyuncakları, tüy toplama rulosu, karton tırmalama ve yatak ürünleri, mini oyun çadırı gibi birçok farklı ürün skalası bulunuyor.

En büyük dağıtıcı kurye mama ile sunulan özel tasarım ve kaliteli oyuncak içerikleriyle birlikte evcil hayvan sahiplerinin vakit geçirmesine ve enerjilerini atmalarına olanak sağlıyor. Kediler için tırmalayabilecekleri veya kovalayabilecekleri, köpekler için yakalayıp getirecekleri oyuncaklar öne çıkıyor. Evinizin neşesi olan köpek ve kedilerle birlikte en iyi oyuncak içeriklerini tüm evcil hayvanlarınız için sağlayabileceksiniz.

Neden Dougez?

Köpek ve kedilerin keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak olan Dougez kedi oyuncağı ve köpek oyuncaklarıyla birlikte egzersizlerini yapmaya devam edebileceksiniz. Hayvanların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek olan oyuncaklarla birlikte tüm hayvan besleyenler için tavsiye edilir. Kedi ve köpek oyuncakları çeşitli olduğu için kişiler oyuncak seçerken geniş ürün skalasından yararlanabilirler. Tamamen kedi ve köpeklerin güvenliği için üretilen bu ürünler zararlı değildir ve hatta boğazda takılabilir.

Kedi ve köpeklerin ruhsal, fiziksel ve zihinsel gelişimleri için faydalı olan bu ürünler aynı zamanda köpeklerin diş çıkarma döneminde de tercih edilebilen kemirme oyuncakları da hem kemirme ihtiyaçlarını giderecek hem de eğlenceli vakitler yaratacaktır. Dougez köpek diş temizleme oyuncağı çeşitleri ile birlikte tüm köpeklerin ve kedilerin ihtiyaç duyacağı tünel ve minder yataklar eğlenceli tünel tarzı yatak modelleri hem eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak hem de dayanıklı oyuncaklarla uzun süre kullanılabilecek.

Köpekler İçin Oyuncak Çeşitleri

Her yaştan köpeklerin ağız bakımını sağlayan oyuncaklar en fazla tercih edilen çeşitlerdir. Köpeklerin genel olarak diş, bağırsak ve mide sağlığını koruyan bu oyuncaklar köpeklerin dişlerini topa geçirerek diş temizliklerini yapmasına olanak sağlar aynı zamanda köpeklerin dişlerine de masaj yapar. Köpekleriniz egzersiz yapmayı sevsin veya sevmesin enerjilerini bir şekilde dışarı atmak zorundadırlar. Bu sebeple köpekler için oyuncak çeşitleri birçok farklı modelleriyle birlikte köpekleri oynamaya teşvik eder. Köpekler için üretilen Dougez ürünleri içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmaz.

Kediler İçin Oyuncak Çeşitleri

Kediler için oyuncak çeşitleri öne çıkanlar arasında özellikle kedilerin tırmalama ihtiyaçlarını gideren oyuncaklar bulunuyor. Tüm kediler için üretilmiş olan oyuncak çeşitleri ilgi çekici renk ve yapı özellikleri ile hazırlanmıştır. Kedi oyuncakları kategorisinde kedilerin alışkanlıkları incelenerek hazırlanmış olan oyuncaklarla beraber enerjilerini atabileceği ve zaman geçirmeyi seveceği ürünlerdir. Kedilerin yavruluktan itibaren hayatı öğrenmesi ve çevreyi keşfetmesi için önerilerin oyuncaklarla kedilerin fiziksel ve ruhsal sağlığına katkı sağlayan oyuncaklar bulunur.

Kedi ve Köpek Oyuncakları Nasıl Seçilir?

Kedi ve köpekler için oyuncak seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur, bulduğunuz her oyuncağı kedi ve köpeklerinize vermek onların sağlık ve gelişimi açısından uygun olmayabilir bu sebeple tamamen hayvanların bünyesine özel üretilen oyuncak içerikleri onların bünyelerine göre üretilmiştir. Bunun dışında çok kolay parçalanabilen ve dayanıklı olmayan oyuncaklarla hayvanların parçaları yutmasına neden olabilir. Bu sebeple tamamen dayanıklı ürünleri barındıran Dougez içerikleriyle birlikte tüm hayvanların ırkına ve yaşına uygun içerikleri Kurye Mama’da bulabilirsiniz.

Kedi ve köpekler için tünel ve minder yatak modelleri, ısırma çubukları, tırmalama minderleri ve daha birçok modelle her amaca uygun ürünleri Türkiye’nin 1 numaralı online petshop markası olan Kuryemama üzerinde bulabilirsiniz.