Dreamis

Dreamis

Dreamis ürünleri mama konusunda oldukça seçici olan hayvanlar için özel olarak üretilen içerikleri hayvanların en sevdiği atıştırmalıklar arasındadır. Hayvanların en sevdiği atıştırmalıkları bünyesinde barındıran Dreamis mamaları dışı çıtır içi yumuşak dolgularla kaplanmış olan mamalar tamamen sağlıklı ve lezzetli mamalar sunulmaktadır. Özellikle kedilerin yaş, kilo, cins ve özel durumlarını geliştirmek amacıyla üretilen bu marka son derece kaliteli mamalar sunmaktadır. Tüm sevimli dostlar için üretilen bu mamalar farklı içerik çeşitleri ile öne çıkıyor.

Kolay tüketim imkânı ile dışı çıtır, içi yumuşak dolgu ile kaplanan ödül mamaları kedilerin daha kolay tüketimi için desteklenir ve kedilere ödül mamasını verdikten sonra serin, kuru yerde saklayarak sonraki kullanım için hazır halde bekletebilirsiniz. En büyük dağıtıcı Kurye Mamaimkânı ile satışa sunulan sağlıklı içerikleri sayesinde tüm kedilere gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Dışı çıtır içi yumuşak mamaları, düşük kalorili ve çeşitli vitamin ve mineral içerikleri hayvanların sağlıklı beslenmesini sağlar. Her cins kediye uygun yapısı sayesinde kedilerin cinsi ne olursa olsun hiç düşünmeden verilebilir. İçeriğinde yapay tatlandırıcı bulunmaz, tamamen doğal tatlandırıcı içerikleri en iştahsız kedileri bile kendine çeker.

Dreamis İçeriğinde Ne Var?

Dreamis içeriğinde ne var konusunda içeriğinde yer alan ek vitamin ve mineraller genel olarak faydalı bir yapıya sahiptir bu sebeple hayvanlarınıza ödül maması olarak verebilirsiniz. Aynı zamanda içeriğinde bulunan doğal besin maddeleri ile kedilerin daha hacimli ve daha parlak tüylere sahip olmasına yardımcı olur. Kalori açısından düşük olan ve aynı zamanda düşük kalsiyum değeri ile tüm kedilerin bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi güçlendirilir. Böylece kişiler sindirim sistemini güçlendirerek daha konforlu bir yaşam sürmesine yardımcı olur.

Dreamis Özellikleri

Dreamis markası evcil hayvanlar için lezzetli ve sağlıklı mamalarını sunuyor. Özellikle İngiltere’nin popüler markalarından olan Dreamis ödül mamaları içeriğinin lezzetli ve zengin oluşu ile tüm kedilerin ilgisini çeker. Mamalarının dışının sert, içinin ise yumuşak dolgulu olması kediler tarafından oldukça beğeniliyor ve birbirinden lezzetli olan içerikleri kedilerin değişen damak zevkine göre ödül mamaları olarak üretiliyor. Dreamis özellikleri bakıldığı zaman,

  • Ödül mamaları sadece kedileri pozitif davranışlara teşvik etmez, aynı zamanda en seçici olan kedilerin bile mamaya alışmasını sağlar.
  • Dreamis farklı damak zevki ve seçici davranan kediler için sağlıklı ve lezzetli içeriğe sahip olan mamaları sunar. 
  • Kedilerde ağız kokusunu önler ve aynı zamanda kedilerin ağız temizliğini gerçekleştirecek tasarıma sahiptir.
  • Kedinize lezzetli bir atıştırmalık sunmak, pozitif davranışlara teşvik etmek, stres ve korku gibi olumsuz durumları yenmek için ödül mamaları çok büyük bir yardımcıdır.

Neden Dreamis?

Dreamis mamaları tüm kediler için lezzetli bir atıştırmalık sağlar, pozitif davranışlarına katkı sağlayarak beslenmeyi kediler için eğlenceye çeviren özel içeriği büyük bir beğeni kazanıyor. Ödül mamalarının doğru boyutta olması, kedileri beslenmeye teşvik etmesi ve içeriğinde bulunan sağlıklı yağlar, proteinler, vitaminler ve minerallerle birlikte kedilerin sağlıklı yaşam sürmesi ve gelişmesi için gerekli olan değerli besinleri barındırır. Böylece kediler daha sağlıklı diş, tüy, bağışıklık ve sindirime sahip olur.

Dreamis markası, sunduğu birbirinden lezzetli ve besleyici olan ödül maması ile kedi sahiplerinin ilk tercihleri arasındadır. Uzun süreli tazeliğini koruyan mamalar lezzetinden ödün vermez ve farklı birçok içeriği tamamen kedilerin damak zevkine hitap eder. Kediler için lezzetli ana yemeğini tamamlayıcı olan Dreamis ürünleri En büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajları ile tüm kedi sahiplerine sunuluyor.