Drsacchi

Dr.Sacchi Türkiye Ürünleri Nelerdir?

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri, petshop ürünleri olarak yılların tecrübesi ile üretilmektedir. Bu nedenle, kedi ve köpek bakımı konusunda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sunmaktadır. En uygun köpek maması şadanlar distribütörlüğünde satışa sunulan Dr.Sacchi Türkiye ürünleri, resmi web sitesinden ya da Şadanlar web sitesi üzerinden temin edilebilmektedir.

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri, kedi ve köpeklerin bakım ihtiyacını karşılayan ürünlerdir. Bu ürünler arasında mama ve oyuncak çeşitleri yer almaktadır. Kaliteli ham maddelerden üretilen birinci sınıf kedi maması kedi ve köpeklerin fiziksel gelişimini destekler. Köpek ve kedi oyuncakları ise, oyun gelişimine yardımcı olmakta ve hayvanların daha canlı olmalarını sağlamaktadır. Özellikle de yavru köpek ve kediler, bu tür oyuncaklara ihtiyaç duymaktadır.

 

Eğer hayvanlarınız tek başlarına büyüyorsa, mutlaka oyun oynama eksikliği duyarlar. Çünkü kedi ve köpekler, yavru dönemlerinde avlanma ve oyun gibi uğraşlarla meşgul olurlar. Ancak evde bakımı yapılan evcil hayvanlar, bu tür ihtiyaçlarını gideremez. Elbette oyun ihtiyacını gidermek mümkündür. Bunun için, çeşitli petshop oyuncakları ve aksesuarları yer almaktadır. Bunlardan bazıları da Dr.Sacchi Türkiye ürünleri içerisinde yer almaktadır. Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki çeşitlere göz atabilirsiniz.

 

Dr.Sacchi Türkiye Ürünleri Çeşitleri

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri çeşitleri genel olarak şöyledir:

 

 • Kedi maması
 • Köpek maması
 • Yaşlı kedi maması
 • Yetişkin kedi maması
 • Yetişkin köpek maması
 • Yavru köpek maması
 • Köpek oyuncağı
 • Plastik kemik
 • Mama kabı
 • Konserve kedi ve köpek maması

 

Yukarıdaki çeşitlerden de görüldüğü üzere, Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında hem mama hem de oyuncak ürünleri yer almaktadır. Aynı zamanda, Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında mama kabı da yer almaktadır. Eğer yeni evcil hayvan sahiplendi iseniz, bu tür ihtiyaçlarınızı Dr.Sacchi Türkiye ürünlerini alarak karşılayabilirsiniz.

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri çeşitleri olarak şu tür ürünleri sıralamak mümkündür:

 

 • Dr.Sacchi Premium Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması 10 Kg
 • Dr.Sacchi Premium Sensitive Salmon Yetişkin Kedi Maması 15 kg
 • Dr. Sacchi Premium Natural Beef Yetişkin Köpek Maması 15kg
 • Dr. Sacchi Puppy Large Lamb Büyük Irk Yavru Köpek Maması 15kg
 • Dr.Sacchi Premium Sensitive Salmon Yetişkin Köpek Maması 15kg
 • Dr.Sacchi Konserve Kedi Kuzu Etli 400gr
 • Dr.Sacchi Konserve Kedi Sığır Etli 400gr
 • Dr.Sacchi Konserve Kedi Tavuklu Hindili 400gr
 • Dr.Sacchi Konserve Köpek Kuzu Etli 400gr
 • Dr.Sacchi Konserve Köpek Tavuklu Hindili 400gr

 

Yukarıdaki ürünler, Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında en çok tercih edilenlerdir.

 

Dr.Sacchi Türkiye Ürünleri Özellikleri

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında çeşitliliğe göre ürün özelliklerinden bahsetmek mümkündür. Örneğin, ilk olarak konserve ürünlerin özelliklerinden bahsedelim:

 

 • Dr.Sacchi Türkiye ürünleri içerisinde yer alan konserve mamalar, özel et çeşitlerinden üretilmektedir. Somon, tavuk, kuzu ya da sığır konserve mamalar, kedi ve köpeklerin temel besin ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda uzun süreler boyunca saklama imkanı sunmaktadır.

   
 • Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında yer alan oyuncaklar ise, köpek ve kedilerin oyun ihtiyaçlarını giderir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, yavru köpek ve kediler özellikle aktif ve oyunsever olurlar. Bu nedenden dolayı bu tarz oyuncaklara ihtiyaç duyarlar.

 

Dr.Sacchi Türkiye Ürünleri Nasıl Kullanılır?

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında yer alan mamaların kullanım tavsiyeleri şunlardır:

 

 • Mama değişimi yapılacaksa, her iki mama birlikte kullanılmalıdır. Önceki mama ile yeni mama arasında değişim yaparken, oranları değiştirilerek yeni mamaya geçilmelidir. Bu sayede evcil hayvanlarınız daha dengeli ve sağlıklı bir şekilde yeni mamaya alışacaktır.

   
 • Ani mama değişiklikleri, kedi ve köpeklerde sindirim sıkıntılarına neden olabilir. Bu nedenle değişiklik sırasında en azından 1 haftalık süreyi göz önünde bulundurmak gereklidir.

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında yer alan konserve ürünlerin kullanım tavsiyesi şöyledir:

 

 • Konserve ürünleri, su ihtiyacını karşılama konusunda idealdir. Bu nedenle, kuru mamaların yanı sıra, belirli aralıklarla konserve ürünlerinin kullanılması önemlidir. Konserve ürünleri, kuru mama ile yarı yarıya karıştırılarak da verilebilir. Bu sayede kedilerin su ihtiyacı karşılanacaktır.

   
 • Et oranı yüksek konserve ürünleri ile et oranı düşük konserve ürünleri arasında büyük bir fiyat farklılığı söz konusudur. Bu nedenle, mutlaka daha az gramaja sahip olsa da, yüksek oranlı et içeren ürünleri tercih etmek gerekmektedir. Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında yer alan konserve ürünleri, kaliteli ve yüksek oranlı et içermektedir.

   
 • Dr.Sacchi Türkiye ürünleri arasında yer alan konserve ürünler, kedinizin gelişimi için çok önemlidir. Bu nedenle, sadece kuru mama tüketimi yerine, ara sıra konserve ürünlerini tercih etmeniz gerekir. Haftada bir defa dahi olsa, mutlaka konserve ürünlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

 

Neden Dr.Sacchi Türkiye Ürünleri Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

 

Bu soruyu çeşitli maddeler halinde açıklayalım:

 

 • Dr.Sacchi Türkiye ürünleri, sadece kedinizin zengin et ihtiyacını karşılamaya yaramaz, aynı zamanda dengeli bir şekilde beslenmesini sağlar. Bu durum, evcil hayvanların gelişimini de pozitif bir yönde etkiler. Bu nedenle gerekli oranlarda veya veteriner hekimin size önerdiği oranlarda evcil hayvanlarınıza Dr.Sacchi Türkiye ürünleri vermelisiniz.

   
 • Dr.Sacchi Türkiye ürünleri içerisinde yer alan konserve ürünleri, uzmanların araştırmalarına göre kedilerde ve aynı zamanda köpeklerde tabiatları gereği suya karşı problemlerini çözmek için en uygun gıda seçenekleri arasındadır. Çünkü Dr.Sacchi Türkiye ürünleri içerisinde yer alan konserve ürünleri, kuru mamalara göre çok daha yüksek oranda sulu şekilde üretilirler bu durum kedi ve köpekleri su ihtiyaçlarını karşılaması için yeterli gelmektedir.

   
 • Dr.Sacchi Türkiye ürünleri, et ve balık gibi protein oranı yüksek olan gıdalarla elde edilir. Diğer marka mamalara kıyasla içerisinde daha az karbonhidrat bulunur ve bu da sindirimi oldukça kolaylaştırır.

 

Dr.Sacchi Türkiye Ürünleri Fiyatları

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri fiyatları, sıradan bir mama ile karşılaştırıldığında daha yüksek görünebilir. Ancak bu durum, içerisinde yer alan yüksek ve taze etten ileri gelmektedir. Yüksek et oranı ile beslenen kediler, daha güçlü ve sağlıklı olur. Aynı şekilde, yüksek et değerine sahip konserve ya da kuru mama tüketen köpekler de hızlı ve güçlü bir şekilde gelişmektedir. Yapılan araştırmalar, yüksek et değerine sahip ürünleri düzenli olarak kullanan kedi ve köpeklerin daha sağlıklı ve hastalıklara karşı daha dirençli olduğunu göstermektedir.

 

Dr.Sacchi Türkiye ürünleri fiyatları, yukarıda anlattığımız durumdan dolayı bir miktar daha yüksektir. Ancak bu noktada daha geniş bir kıyaslama yapmak gerekir. Mesela, 100 gram düşük protein ve yüksek karbonhidrat değerine sahip bir mama, kedinizi doyurmayabilir. Ancak 80 gram yüksek et değerine sahip Dr.Sacchi Türkiye ürünleri, kedinizin daha zengin ve iyi bir şekilde doymasını sağlar. Aradaki fark, karbonhidrat ile protein arasındaki farktan ileri gelmektedir.

Eğer evcil hayvanlarınız yüksek et oranı içeren mamalarla beslenirse, daha az mamaya ihtiyaç duyarlar. Yani fiyat konusunda aynı değerleri yakalamak söz konusudur. Bu durumu, Dr.Sacchi Türkiye ürünleri içerisinde yer alan mamalardan uygun olanı satın alarak test edebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında da benzer durumla karşılaşan evcil hayvan sahiplerine denk gelebilirsiniz.