Econature

Econature

Econature Türkiye’nin ilk üretimi olan bir mama markası olarak besleyiciliği özelliğiyle dikkat çekmektedir. Tüm yavaş evrelerine ve ırklarına yönelik özel geliştirilen formasyonlarına sahip olan Econature kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle birlikte Türkiye’nin en çok tüketilen mamalarından biridir.Uzun seneler boyunca birçok hayvanın beslenmesine katkı sağlamış bir kurumsal firma olan Econature, hayvan sevgisine verilen önemle beraber tüm ürünlerini büyük bir titizlikle üretmektedir.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile satışa sunulan Econature ürünlerinin tümü en kaliteli ve sağlıklı ürünlerini sağlıyor. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz mama çeşitlerini kedi ve köpeklerinizin cins ve ırk özellikleri, yaş ve çeşitli ihtiyaçlarını göz önüne alarak satın alabilirsiniz. Yaşamın temel gerekliliği olan beslenme, insanlarda olduğu gibi hayvanların sağlıklı gelişimleri için de önemlidir. Sağlıklı beslenmenin öncülerinden olan ve sektörde önde gelen markalardan olan Econature, hayvanların beslenmesi ile alakalı bilgi birikimi ve bilimsel araştırmalarını göz önüne alarak yeni nesil üretim stratejisi ile fark yaratan bir markadır.

Econature kedi maması ve köpek maması çeşitleri uzmanlar tarafından hazırlanmıştır ve bunun yanı sıra hayvanların yemekten sevdiği tüm içerikleri destekleyen mamalardır. Çeşitli et içerikleri ile hazırlanan mamalara kolay şekilde ulaşabilir ve çeşitli yaş aralıklarına göre uygun olan mama seçenekleri arasından sağlıklı ve kaliteli mamalara ulaşabilirsiniz. Büyüyen yavrular için mama seçenekleriyle, yetişkin ve daha yaşlı hayvanlar için beslenme düzeni oluşturabilir.

Econature Mamalar Nasıl Üretilir?

Econature mama fabrikası içerisinde üretilen tüm kedi ve köpek mamaları hayvanların beslenmesiyle alakalı bilgi birikimini, bilimsel araştırmalar ile harmanlayarak kalite açısından öne çıkan marka olarak yeni nesil üretim stratejilerini kullanmaktadır. Üretimin ilk aşamasında malzeme seçimi bulunur ve ham madde seçiminde sadece onaylanan maddeler ham madde depolarında gelerek gerekli olan koşullarda muhafaza edilir. Farklı aşamalardan geçerek malzemeler hassas pişirme ile pişirilir ve pişirme işlemi ardından ürünler steril şartlar altında paketlenerek farklı alternatiflerle kullanıcılara sunulur.

Econature Kedi & Köpek Mama Çeşitleri

Econature markanın ürün çeşitliliği arasında kedi ve köpek maması olmak üzere iki farklı şekilde yer almaktadır. Tüm yavru kedi ve köpekler ile birlikte yetişkinlik döneminde olan hayvanların bünyelerine göre özel üretilen mamalar bulunur. Econature kedi maması içeriği genel olarak hayvanların gelecek sağlıkları açısından protein, vitamin ve mineral bakımından dengeli olan içerikleri, hayvansal yağlar, tuz ve mineraller gerekli besin değerlerini karşılayarak köpek gelişimine olumlu katkı sağlar.

Aynı durum kedi beslenmesini karşılayan mamalar sayesinde hayvanların sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Markanın lezzeti, kaliteli ve sağlıkları ile öne çıkan mamalara göz atabilir ve kendi evcil hayvanınızın beslenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Econature köpek maması ve kedi maması çeşitlerine ulaşabilir ve hayvan beslenmesini destekleyebilirsiniz.

Tüm Econature Ürünleri Kurye Mama’da

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile satışa sunulan tüm Econature ürünlerine ulaşabilir ve çeşitli besin içerikleri konusunda destek alabilirsiniz. Yaş ve kilo ayrımının yanı sıra ırk ayrımı da beslenme şekli önemlidir bu sebeple çok çeşitli olan Econature ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kediler ve köpekler mama konusunda oldukça hassas davranan hayvanlardır. Bunun dışında Kurye Mama üzerinde bulunan birçok ürün seçeneği arasından tercih yapabilir ve güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Mama sektöründe sağlıklı ürünleri ile öne çıkan tüm Econature ürünleri adresinize teslim edilmektedir. Tüm Econature ürünleri ve diğerler evcil hayvan ürünleri için Kurye Mama sitesini ziyaret edebilirsiniz.