Ecopet

Ecopet

Ecopet ürünleri tüm kedi ve köpekler için kullanıma uygun olan içerikleriyle birlikte leziz mamalarını sağlıyor .Köpeklerin bağışıklık sistemini korumak ve ideal oranda vitamin ve mineralleri almasını destekleyen Ecopet ürünleri içeriğinde optimum seviyede protein içerir. Hayvanların sağlıklı şekilde büyüyebilmelerini ve günlük besin ihtiyaçlarını alabilmeleri açısından tüm besin içeriklerini destekler .Bunun yanı sıra köpek ve kedi şampuanı seçenekleri ile öne çıkan bir marka olarak tüm hayvanların seveceği şekilde üretilmiştir.

Özenle seçilen ve sağlıklı tekniklerle pişirilmiş, beslenme uzmanları tarafından sıkı kontrollerle takip edilen tüm içerikler hayvanların ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. Tüm Ecopet ürünleri, ailenizin parçası olan patili dostlarınızın mutlu hissetme ve günü enerjik şekilde geçirmezi için uygun olan içerikleriyle vitamin, mineral desteğini sağlıyor. Hayvan refahının sağlığı açısından uygun olan Ecopet ürünleri paketleme anında bile büyük bir titizlikle yürütülür ve bu teknoloji insan gıdasına dayanıklı şekilde kullanılır. Yapılan bilimsel araştırmalarla birlikte tüm besinsel içeriklerin korunmasını ve dayanıklı olmasını sağlar.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama ile satışa sunulan tüm ürünler sağlıklı ve dayanıklı olan ürünler arasındadır. Tamamen taze içerikleri ile üretilen Ecopet ürünleri, çeşitli klinik bulgularla hazırlanmıştır. Veteriner kontrolünde üretilen tüm Ecopet ürünleri hayvanların bilimsel içerikleri ile birlikte sağlıklı büyüyebilmeleri ve günlük besin ihtiyaçlarını alabilecek düzeyde içerir. Bu sayede köpeklerin daha sağlıklı olmasını sağlar ve aynı zamanda günlük ihtiyaç duydukları tüm besinleri destekler.

Köpek Dostlarınıza Özel Mama Ürünleri

Köpek dostlarınıza özel köpek mama ürünleri ile birlikte hayvanların sağlıklı şekilde büyüyebilmeleri ve günlük besin ihtiyaçlarını alabilmeleri açısından özel şekilde üretilen mamalarla köpekleriniz daha mutlu şekilde karnını doyurabilir. Evcil hayvanlarınızın sağlıkları için her zaman onlara özel, kolay yiyip sindirebilecekleri tercih etmeniz gerekiyor. Evcil hayvan maması seçimi sırasında ekstra özenli davranmak gerekir ve işte bu noktada bulunan Ecopet ürünleri hayvanların sağlığı göz önüne alınarak üretilmiş bir mamadır. 

Mamanın kalitesine göre üst standartlarda bir mama olarak bulunan Ecopet ürünleri, hassas sindirim sistemine sahip olan hayvanların sağlıklı gelişimleri ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemek üzere formüle edilmiştir. Hayvanlarınıza yaşamı boyunca enerji ve canlılık vermek üzere optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile özel olarak formüle edilmiştir.

Ecopet İçeriğinde Ne Var?

Hayvanları sahiplendiğiniz andan itibaren hayatınız aynı olmaz ve evinizle beraber kalbinizi açtığınız dostlarınızın beslenmesi ve sağlıklı gelişimi önemlidir. Temel ihtiyaçlardan olan mamaların içerikleri tüm hayvanların beslenmesi için vitamin, mineral ve proteini bünyesine alması açısından önemlidir. Çeşitli içeriklerden üretilen Ecopet ürünlerini değerlendirebilir ve hassas şekilde üretilen tüm mamaları köpeklerin düzenli tüketimine sunabilirsiniz.

Ecopet mama içeriklerinde yüksek protein oranı, kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, demir ve daha birçok mineral barındırır. Aynı zamanda vitamin açısından da zengin olan mamalarda çeşitli vitaminler sıkça kullanılmaktadır. Hayvanların bağışıklık sistemi işleyişine yardımcı olmak açısından kullanılan içerikleri hassas değerlerde üretilmiştir ve içeriklerinin tümü taze ürünlerle birleştirilmiştir.

En Beğenilen Ecopet Ürünleri Kurye Mama’da

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile satışa sunulan Ecopet ürünleri veteriner gözetiminde üretilmiş ve onaylanmış ürünlerdir. Hayvanların yaşına, cinsine ve zevkine en uygun mama içerikleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Kalite ile uygun fiyatı bir araya getiren Ecopet, geniş ürün yelpazesi ve köpek mamalarındaki indirimleri ile yararlanabileceğiniz tüm ürünler Kurye Mama’da bulunuyor. Beğendiğiniz Ecopet ürünlerini sepetinize ekleyerek güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanabilir ve hızlı kargo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.