Episcent

Episcent

Episcentcilt ve tüy bakım solüsyonu çeşitleri doğal bitki özlerini içeren özel bir dermo kozmetik bakım formülüdür. En hassas kedi ve köpek ciltleri tarafından bile çok iyi şekilde tolere edilebilen ve her cins ve ırk köpek, kediler için güvenle kullanılabilen bir bakım ürünü olarak kullanılabilmektedir. Episcent kedi ve köpekleriniz için genel bir koku düzenleyicidir, düzenli ve devamlı kullanımlarda kedi ve köpeklerin devamlı kullanımında hayvanların kötü kokmasını engeller.

Hayvanların kötü kokmasının sebebinden bazıları çiftleşme, yer belirleme ve benzeri amaçlarla salgılanması gereken kokulardır. Bu sebeple Episcent ürünleri tüm hayvanların doğal yapısını düzenlerken cildin vücut için bariyer görevini de en iyi şekilde yerine getirmesini sağlar. Cildin terleme ve nem düzeyini optimal seviyelere getirerek köpek ve kedilerin genel sağlığının en önemli göstergesi ve koruyucu olan cilt sağlığını temin eder .Özellikle yaz mevsimi, tüy köklerini beslediği için doğal tüy dökme mevsimleri haricinde tüylerin dökülmesini azaltır ve daha parlak çıkmalarını sağlar.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajları ile satışa sunulan Episcent ürünleri hayvanların en büyük problemi olan tüy dökülmesi sorunları ve kepeklenmesinin önüne geçen ürünlerdir. Episcent ürünleri ile tüm ırk ve cins kediler için rahatlıkla kullanıma uygundur. Bunun dışında üreme, hamilelik ve süt verme dönemlerinde de güvenli şekilde kullanıma uygun içerikleri bulunur.

Episcent Cilt ve Tüy Bakım Formülü Nasıl Kullanılır?

Episcent cilt ve tüy bakım formülü nasıl kullanılır konusunda ilk kullanımda 8 hafta uygulanması tavsiye edilir. Her hafta 1 tüp deri üzerine dökülmelidir bunun dışında 8 hafta sonrası en az 2 haftada bir olacak şekilde bir tüp kullanılması ve her mevsimde en az 6 hafta kullanılması tavsiye edilmektedir. Kullanmadan önce tüpü çalkalamanız gerekir ve tüpü dik olarak tutup açmalısınız. Kedilerinizin veya köpeklerinizin derisine kolay şekilde uygulayabilirsiniz. Özellikle Episcent formülünün özel yapısı sayesinde hayvanlar silkelense bile solüsyonu üzerinden atmaz.

Episcent kullanımı kediler ve hayvanlarda farklı şekilde kullanılır bunun dışında ambalajda bulunan kullanım yönergelerine uyum sağlayarak kullanabilirsiniz. Episcent ürünlerini serin ve kuru yerde saklamanız gerekiyor. Direkt olarak güneş ışığında bırakmayın ve çocukların ulaşacağı yerlerde bırakmamanız gereklidir.

Episcent Cilt ve Tüy Bakım Formülü İçerikleri

Episcent cilt ve tüy bakım formülü içerikleri doğal yağlardan üretilmiştir. İçeriğinde keten tohumu, ısırgan otu, badem yağı, mersin yağı, sarı kantaron ekstresi gibi çeşitli doğal içerikleri bulunuyor. Hayvanların deri ve tüy bakımı açısından gerekli olan tüm içerikler tamamen hayvanların fizyolojik yapısına uygun şekilde üretilmiştir. Köpek ve kedilerin tüy bakımı hem sağlıklı olması hem de daha iyi bir görünüm açısından önemlidir. Bazı durumlarda hayvanlarda tüy dökme gibi sorunlar meydana gelebilir bu sebeple tüm kedi ve köpeklerin bakımı için Episcent cilt ve tüy bakım formülleri aynı zamanda hayvanların tüy ve deri bakımını sağlar.

Episcent Ürünleri Kurye Mama’da

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile üretilen Episcent ürünlerine ulaşabilir ve kedi köpeklerinizin deri bakımlarını sağlayabilirsiniz. Deri ve tüy bakım ürünleri arasında bulunan Episcent içerikleri tüm hayvanlar için etkili bir temizlik sunar. Bu sebeple gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve popüler marka olan Episcent ürünlerini tercih edebilirsiniz. Siteden satın alacağınız %100 taze içerikli ve orijinallik garantisi sağlayan ürünleri patili dostlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

Köpekler ve kediler için deri bakım ürünü olarak üretilen Episcent ürünlerini en uygun fiyatlarla Kurye Mama üzerinden satın alabileceksiniz.