Ever Clean

Ever Clean

Ever Cleanen iyi kedi kumu markaları arasında yer alıyor Tüm kedilerin sağlıklı gelişmeleri açısından üretilen Ever Clean ürünlerinin rakipsiz topaklanma gücü ile yüksek kaliteli Premium kilden üretilmiştir. Aktif karbon teknolojisi maksimum koku kontrolü sağlıyor bu sebeple kedilerin daha rahat dışkılayabilmelerini sağlıyor. Her zaman öncelik kediler olan Ever Clean kedi kumu evinizde uzun sürek ferahlığı hissettirir.

Eviniz, kedilerin yaşam alanıdır ve her kedinin sağlıklı yaşayabilecekleri ve gelişim açısından da hijyen sağlayacak olan Ever Clean kedi kumu ürünleri her kedinin sağlıklı ve huzurla dışkılayabilmeleri sağlanıyor. Genel olarak topaklanmayan ve topaklanan çeşitlerin ahşap ve kâğıt bazlı, kil ve silika esaslı türleri olmak üzere üç temel kedi kumu türü bulunur. En fazla tercih edilen bentonit kili topraktan elde edilen doğal bir malzeme olduğu için kedilerin atıklarını kazdıkları yere saklaması nedeniyle onlarda daha doğal bir his yaratır.

Sıvıyı hapsetmede çok etkili olan bu malzemenin kullanımı da kolay olup kedilerin atıklarını kazdıkları yere saklamacı nedeniyle onlarda daha doğal bir his yaratır.En büyük dağıtıcı Kurye Mama tüm Ever Clean ürünlerini bünyesine barındırıyor. Kedi kumundan tasarruf sağlamak ve en kaliteli kedi kumu atıklarıyla birlikte avantaj sağlayan Ever Clean ürünlerini tercih edebilir ve kedinizin daha hijyenik şekilde dışkılamasını desteklerken evinizde oluşacak kedi kumu sorununun önüne geçebilirsiniz.

Kedi Kumlarında Her İhtiyaca Tek Çözüm Ever Clean

Ever Clean kedi kumu çeşitleri ile evcil kediler için önemli bir yere sahip olan kedi kumu ihtiyaç duyduğunuz önemli malzemeler arasında yer alıyor. Kediler içgüdüsel olarak temizlenmeyi severler ve tuvalet ihtiyaçları da onlar için önemlidir. Özellikle ev kedilerinin daha rahat dışkılamalarını sağlayan kedi kumları zengin marka ve ürün çeşitliliği ile kedilerinize uygun ürünleri rahatlıkla tespit etmenize yardımcı olur. Ever Clean kum çeşitleri kötü kokuları hapsederek lavanta ve okyanus esintisi gibi kokuları etrafa yayan kumlar kediler için sağlıklı bir ortam oluşturur.

Ever Clean Kumları Nasıl Kullanılır?

Ever Clean kum ürünleri kullanımı konusunda daha az kedi kumu ile daha uzun süreli kullanmaya mümkündür. Topaklanan kum, kediniz kum kabını kullandıktan sonra nemi tamamen emer ve kumu sızdırmaz plaklara dönüşür. Bu topaklar alınır ve çöp kutusuna atılır. Üstelik kumlarınız kirletilmemiş kumu kapta bırakmanız ve üstünü taze kumla tamamlamanıza imkân sağlar. Pratik hijyenik ve kokuları kontrol etmek için mükemmel bir üründür.

Kediniz kum kabını kullandıktan sonra kirlenen ve topaklanan kısımları toplayın ve ev çöpünüzle beraber atın. Kumu tuvaletinize dökmeyin çünkü kapta kullanılmayan kedi kumları kalır. Bu sebeple sadece topaklanan yerleri kedi kumu küreği ile alabilirsiniz. Ever Clean kedi kumu yorum olarak oldukça sevilen ve yüksek kaliteli içeriklerle üretilen kumlar birçok kedi sahibi tarafından olumlu yorumları almıştır.

Tüm Ever Clean Ürünleri Kurye Mama’da

Ever Clean ürünleri tüm ev sahiplerinin aradığı kedi kum markaları arasındadır. En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile tüm Ever Clean ürünlerini güvenli alışveriş garantisi ile satın alabilirsiniz. Kediler için özel olarak üretilen yenilikçi ürünleri ile öne çıkan Ever Clean kedi kumu çeşitleri birçok avantajı da beraberinde getirir. Yüksek koku emme gücü, iyi topaklanma ve toz yapmama gibi birçok olumlu etkisi ile sevilen kedi kumu üretimlerini gerçekleştirir. Tercih ettiğiniz Ever Clean ürünlerinizi sepetinize ekleyin ve hemen sipariş oluşturun. Daha birçok pet shop ürünlerine Kurye Mama sitesinden ulaşabilirsiniz.