Exclusion

Exclusion

Exclusion tüm kediler için hazırlanmış olan mama içerikleri ile birlikte tüm kedilerin besin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanan özel bir mama markasıdır. Hem doyurucu hem de vitamin ve benzeri ihtiyaçlarını karşılayan bu mamalar kedilerin doğru beslenmeleri açısından özel şekilde üretilmiştir. Kedilerin yaşına kilosuna ve cinsiyetlerine göre hazırlanan tüm kedi mamalarının farklı aroma ve besin değerine sahip birçok çeşidi bulunur. Özellikle yavru ve genç kediler için proteini ve yağ oranı yüksek mamalar üretilmektedir.

Zengin ve faydalı bir besin içeriğine sahip birçok kuru kedi mamaları kedilerin günlük ihtiyaç duyduğu mineralleri barındırır ve kedilerin genel bağışıklık sistemini güçlendirerek enerji düzeylerinin desteklenmesine yardımcı olur. Tüm Exclusion ürünleri farklı aroma ve besin değerlerine göre birçok farklı çeşitte üretilmiştir. Kedi maması alırken tercih edebileceğiniz Exclusion ürünlerini en büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajları ile tercih edebilir ve yüksek besin değerleri ile kedilerinizi besleyebilirsiniz.

Exclusion mama yorum olarak en sevilen ve sıkça önerilen ürünleri seçerken kedilerin sağlıklı ve uzun ömürlü olması açısından tercih edebileceğiniz şekilde önerilmektedir. Özellikle sağlıklı ve dengeli beslenme, kedilerin yaşamsal fonksiyonlarını eksiksiz şekilde yerine getirmelerine yardımcı olur. Tüm minik dostlarınızın tüketimi için özel olarak üretilen Exclusion ürünlerini tercih ederek özel işlemlerle üretilen mamaları rahatlıkla tercih edilebilir.

Exclusion Kedi Mamaları Nasıl Üretilir?

Exclusion kedi maması çeşitleri içeriğinde vitamin, yağ ve amino asit gibi birçok besin maddesi bulunduran kedi mamaları çeşitlerine göre farklı içeriklere sahiptir. Hazırlanırken uygulanan basınç ve pişirme gibi işlemler sırasında mamaların bozulma özelliklerine karşı bazı besin maddeleri sonradan eklenir. Örnek olarak et içerikleri ve diğer sebze meyve içerikleri taze, mevsiminde üretilmektedir bu sebeple hassas değerlerde işlem gören tüm içerikleri köpek ve kedilerin tüketimine uygundur. Üstelik Kurye Mama avantajı ile tüm mama içeriklerini taze şekilde satın alabilirsiniz.

Kediler için seçebileceğiniz profesyonel mama kedilerin yaşına, ırkına, cinsiyetlerine, kilosuna göre seçilmelidir. Kediler yavru veya genç ise protein ve yağ oranı yüksek kaliteli mamalar tercih edilebilir. Kedilerin yaşı ilerledikçe tercih edebileceğiniz Exclusion ürünleri ideal bir besin değeri olarak dengeli ve ideal bir mama içerikleri kedilerin günlük beslenme ihtiyaçlarının tümüne eksiksiz yanıt verir.

Yaşam Evrelerine Göre Exclusion Mama Ürünleri 

Exclusion Türkiye olarak bilinen kedi maması markası, genel olarak kedilerin bünyesine göre üretilmiştir. Özellikle kediler tüm yaşam evrelerinde dışarıdan karşılaması gereken bazı vitamin ve minerallere ihtiyaç duyarlar bu sebeple Exclusion ürünleri tüm kediler için daha sağlıklı içeriklerini desteklerken kedilerin sağlıklı gelişimini sağlar. Hayvan gıda endüstrisinde saygın markalardan biri olan bu ürünler yavru, yetişkin ve yaşlı kedilerin beslenmesini sağlar, kedilerin beslenmesine uygun şekilde üretilen Exclusion ürünleri tüm kedilerin yaş ve cinsine göre uygundur.

Tüm Kedileriniz İçin Exclusion Ürünleri Kurye Mama’da

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile satışa sunulan Exclusion ürünleri tamamen doğal ürün içeriği ile hem çok sağlıklı hem de çok besleyici bir üründür. Bu sebeple güvenilir ödeme yöntemleri ile adresinize sipariş edebilirsiniz. Tamamen doğal ve taze mama gönderimi yapan Kurye Mama, bünyesinde tüm Exclusion mama ürünlerini barındırıyor. 

Sadece Exclusion kedi mamaları değil diğer birçok mama markasının da ürünlerine Kurye Mama üzerinden ulaşabilirsiniz. Diğer markalardan farklı olarak kedi cinslerine özel olarak üretilen Exclusion mama kedilerin özellikleri doğrultusunda en doğru mamayı bulmanıza yardımcı olacak canlı desteğe bağlanabilir ve ürünler konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.