EZYDOG

EZYDOG

Ezydog tüm köpeklerin dışarıda güvenle gezmesini sağlayan tasma çeşitlerini tüm köpek sahipleri için sunuyor. İnsanlara yol arkadaşlığı yapan hayvanlar sahipleri ile gezintiye çıkmaktan ve yürüyüş yapmaktan hoşlanan hayvanlar için Ezydog, teknolojinin tüm yeniliklerini, kalitesi v güvencesi ile buluşturarak hayvanların sağlıkları ve rahatı için gereken malzeme ve materyalleri dizayn eder. Köpeklerin ihtiyacı olan ürünler, boyutlarına, tüy yapılarına, cinsiyetlerine ve yaş gruplarına göre farklılık gösterir.

Ezydog Türkiye markası, her cinsten köpeğin sağlıklı ve verimli şekilde kullanabileceği geniş ürün skalası ile her kullanıcının ihtiyacına karşılık vermeyi başarır. Köpek sahipleri için oldukça fonksiyonel olarak dizayn edilen birçok ürünü barındıran marka tüm sevimli köpeklere keyifli ve huzurlu vakit geçirmeyi sağlar. Köpeklerin tüylerini ve derisini deforme etmeyen göğüs tasmaları, can yeleği, boyun tasmaları ve benzeri tasarımlar birinci sınıf kalitede malzeme ve materyallerle hazırlanır.

Köpek sağlığı ve güvenliği baz alınarak üretilen tüm Ezydog ürünlerini En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile satın alabilirsiniz. Köpeğinizi hem bağımsız bırakmanızı hem de kontrol altında tutmanızı sağlayan tasma çeşitleri tüm köpekler için geniş bir hareket alanı sağlar. İdeal ölçülerde olan kayış uzunlukları, köpeğinizle aranızdaki mesafeyi dengede tutar ve bu sayede hayvan sahibinin ve köpeklerin hareket alanı genişler.

Farklı Tasarımları ile Ezydog Ürünleri

Farklı tasarımları ile Ezydog boyun tasması modelleri ünlü bir marka olarak kullanıcılarının işlerini kolaylaştırır ve tasarladığı ürünlerde çok daha pratik ve hızlı bir bakım sürecinin oluşumunu destekler. Ailenizin bir üyesi olan bu canlılar eve ve çevreye adapte olma açısından belli bir eğitime ihtiyaç duyar. Özellikle hava gezintilerinde, çevresel faktörler ve diğer canlılar köpeklerin güvenliği ve sağlığı açısından sorun teşkil edebilir. Hayvan sahiplerine büyük bir rahatlık sağlayan Ezydog ürünleri kaliteli bir model olarak güçlü koruma sağlayan ürünleri bulunur.

Ezydog tasma tasarımları hayvan sahiplerine büyük bir rahatlık sağlar ve göğüs tasması olarak adlandırılan bu ürün çeşidi yaygın olarak dış mekanlarda kullanılır. Göğüs tasmaları özel tasarım rahatlığını uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Yavru veya yetişkin olan tüm yaş gruplarına uygun olan Ezydog, Ayarlanabilir askıları ile tüm evcil hayvanlarınızın bedenine uygun şekilde üretilen tasma çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Evcil Havanlarınıza Keyifli Vakit Geçirmenizi Sağlayan Tasma Tasarımları

Her köpek günlük yaşamında en az bir kez dışarı çıkma ihtiyacı duyar ve hayatlarının da sağlıklı şekilde devam ettirebilmeleri adına gerekli olan bu aktivite, canlıların fiziksel gelişimlerine pozitif etki eder.  Hayvanlara dış çevrede nasıl davranacağının eğitiminin doğru ve zararsız şekilde verilmesiyle kayış, tasarımlarla çok daha kolay bir hale gelir. Tüm Ezydog modelleri köpekleri yakın mesafede takip ederek gözetim altında tutmanıza imkân tanır. Dayanıklı ve esnek materyallerle hazırlanan kayışlar canlıların olası tehlikelere karşı korunmasına ve hayvan sahiplerine büyük bir kolaylık sunması açısından önemlidir.

En Uygun Fiyatlarla Ezydog Ürünleri Kurye Mama’da

En uygun fiyatlarla Ezydog ürünlerine kavuşmak için En büyük dağıtıcı Kurye Mamav güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Özel tasarımlarla hazırlanan kayışlar ile köpeklerin bedenine zarar vermeden onu yönlendirmenizi sağlar ve şok emici, esnek ve güçlü ürünler sayesinde daha rahat bir şekilde kullanım imkânı sağlar.

Tüm evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyduğu malzemeler ve tasarımlarla birlikte ürün özellikleri, ebatları ve tasarımları açısından farklılık gösteren çeşitli pet shop ürünlerine Kurye Mama üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat avantajı ile satılan Ezydog ürünleri ile arzu ettiğiniz tüm ürünlere site üzerinden ulaşabilirsiniz.