Felicia

Felicia

Felicia son zamanların en gözde köpek ve kedi mamalarından biridir. Düşük tahıllı içerikleri ve çeşitli formülleri ile sağlıklı bir yaşam için tüm hayvanlara destek sağlanır. Sağlıklı bir yaşam açısından zararlı olan GDO, patates, buğday ve çeşitli kimyasal aromalar bulunmaz. Bununla birlikte Felicia mamaları genel olarak hayvanların bağışıklık sistemlerini güçlendirir bunun dışında dışkı kokusunun giderildiği ve köpeklerde, kedilerde sindirim bozukluklarının düzene girdiği gözlemlenmiştir.

En fazla tercih edilen mama markalarından olan Felicia kedi maması ve köpek mamaları tüm canlıların ihtiyaçlarına özel şekilde formüle edilmiştir. Özel formülleri sayesinde hayvanların gündelik besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olacaktır. Böylece Felicia mamaları tercih edilerek dostunuzun sağlıklı bir hayata kavuşmasını sağlamanız mümkündür.

Yerli bir marka olan ve en büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajları ile satışa sunulan Felicia ürünleri, dostlarınız için özel olarak tasarlanarak oluşturulmuş mamaların besin değerlerinin ve içeriğinin sağlıklı olması göz önünde bulundurulduğu zaman birçok evcil hayvanının tercih ettiği ürünler arasındadır. Felicia mamalar ile beraber sağlıklı ve düzgün bir biçimde beslenmesi tüm evcil hayvanların daha sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamalarını sağlar.

Felicia İçeriğinde Neler Var?

Felicia içerik konusunda tamamen kaliteli ve sağlıklı bir içeriğe sahiptir. Birçok kritere özel olarak üretilen ve formüle edilen Felicia mamaları köpeklere ve kedilere uygun içerikleriyle beraber zengin besin değerlerine sahip mamalardır.Evcil hayvanların sağlıkları gözetilerek hazırlanan kedi köpek mamaları optimum seviyede protein, yağ ve karbonhidrat dengesiyle dostlarınızın sağlıklı ve dengeli şekilde büyümesi için uzmanlar tarafından özel olarak formüle edilmiştir. Sağlıklı bir metabolizma ve kemik gelişimini desteklemek için Felicia ürünleri temel vitamin ve mineraller ile içeriği zenginleştirilmiştir. 

Felicia Kedi & Köpek Mama Çeşitleri

Felicia kedi köpek mama çeşitleri yavru, yetişkin ve yaşlı mamalar olarak ve çeşitli ırk ve cinslere özel şekilde üretilmiştir. Yavru, yetişkin ve yaşlı köpek ve kedilerin ihtiyacı olan besin ve protein kaynaklarının tümünü barındıran Felicia ürünleri tüm hayvanların severek tüketeceği lezzetlerde üretilmiştir. Ürün çeşitliliği açısından çok geniş bir içeriği olan Felicia modelleri köpek mamaları, kedi mamaları, kuş yemleri ve çeşitli hayvan aksesuarları bulunan mamaları barındırıyor. Hayvanlarınızın severek yediği bu mamalarla tüm evcil dostlarınızın sağlıklı mutlu ve yaşam kalitesini yükselten içerikleri bulunmaktadır.

Felicia köpek maması ve kedi mamaları genel olarak çeşitli mineral ve vitaminleri barındıran içerikleri barındırmaktadır. Bu sebeple tamamen evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını gözeterek tercih ettiğiniz Felicia mamalarını tercih edebilir ve tüm hayvanlar için en uygun mama içeriklerini Kurye Mama avantajı ile sepetinize ekleyerek anında sahip olabilirsiniz üstelik uygun fiyat avantajları ile bulunan Felicia ürünlerini satın alabilirsiniz.

Felicia Mamalar ile Daha Sağlıklı Hayvanlar

Tüm Felicia içerikleri ve ürün çeşitleri ve en büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Yüksek et oranlı içeriği ve çok çeşitli olan mamalar, doğal ve %100 taze şekilde sizlere gönderilmektedir. Kaliteli paketleme, gününde kargo imkânı, kolay ödeme yöntemleri ve müşteri memnuniyeti için beğendiğiniz Felicia ürünlerini Kurye Mama üzerinden sepetinize ekleyebilir ve alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Geniş bir ürün yelpazesini barındıran Felicia mamaları ve daha birçok petshop ürünlerine Kurye Mama üzerinden ulaşabilir ve yerli bir marka olarak üretilen bu mamaları pet sektöründe kullanabilirsiniz. Kedilerinizin ve köpeklerinizin mutlulukla yediği ve çeşitli içeriklerle beslendiği Felicia ürünleri sipariş ettikten sonra Kurye Mama tarafından sizlere en taze şekilde gönderilmektedir.