Felix

Felix

Felix, en bilinen markalardan biri olarak tüm kediler için sağlıklı beslenmeyi sağlıyor. Minik dostlarınızın gelişimine uygun olarak üretilen Felix kedi maması çeşitleri hem kuru hem de yaş mama olarak üretilmektedir. Tamamen hayvanların yaşına ve fiziksel durumlarına göre uygun şekilde tasarlanmış bu besinlerle gelişimlerine destek olabilirsiniz. Bir yaş altında olanlar ve kısırlaştırılmış kediler için de yüksek besleyicilik özellikleri bulunan tüm Felix mama içeriklerine ulaşabilir ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz.

Kuru mamalar yaş olanlara nazaran daha yüksek miktara sahip olarak paketlenir bu sebeple tüm mini dostlarınızın ihtiyaç duydukları besinler yeterli oranda alınabilir. Kedilerin ihtiyaç duyduğu kalsiyum, protein ve birçok vitamini dengeli olarak içeren Felix markasına ait mamaların birçok farklı tatta üretilen çeşitleri bulunur. Tavuklu, balıklı veya kuzu etli gibi birçok farklı tatta üretilen bu mamalar sayesinde kedileriniz afiyetle öğünlerini tüketebilir. Kediler farklı ağırlıklarda üretildiklerinden dolayı baktığınız kedilerin sayısına göre uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Felix markasının ürettiği tüm ürünlere en büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajı ile ulaşabilirsiniz. Mamaların içeriğinde olan protein ve vitaminler sayesinde sadece kedinizin karnını doyurmakla kalmaz aynı zamanda tüy, diş, sindirim sistemi sağlığına da destek olabileceksiniz. Mama içeriğinde yer alan tüm vitaminler kedilerin yapısına uygun olarak dengeli bir şekilde eklenir. Bu sayede en fazla ne eksik bir şekilde kedilerinizin ihtiyaçlarını karşılamış olursunuz.

Farklı Tat ve Farklı Çeşitlerde Kedi Maması Çeşitleri

İyi beslenen bir kedi daha rahat şekilde hareket edebileceği için oyun oynamaya daha hevesli olur ve akşamları daha da rahat bir şekilde hareket eder. Evde baktığınız kediler için üretilen Felix ürünleri arasında birçok mama çeşitlerine ulaşabilir ve kedilerin hem yapısına hem de damak tadına uygun olan ürünlere ulaşabilirsiniz .Her yaştan kedinin gelişimine uygun şekilde üretilen Felix markasının mamaları birçok farklı et türü içeren çeşitlere sahiptir. Felix sığır eti, balıklı, kuzu etli, tavuklu ve daha birçok farklı et içeriği olan mamalara ulaşabilirsiniz.

Felix mama içerikleri tamamen her yaş grubu için özel olarak üretilen içerikleri ile tam olarak bünyelerine göre üretilmiştir. Mama içeriğinde ortalama olarak 14 hayvansal protein olan bu mamalar hayvansal proteini ve yağ içeriğindeki etten alan bu besinler gün içerisinde tek öğün veya iki öğün olarak verilebilir. Islak mamaların yanı sıra konserve olarak da satılan Felix ürünlerinin sindirimi kolaydır ve kedilerin vücudunu yormayarak kolay şekilde çiğnemesini ve hazmetmesini sağlar.

Felix Kedi Maması Özellikleri

Felix kedi maması özellikleri ile öne çıkan tüm içerikler kedilerin bağışıklık sistemini destekleyerek hastalıklara yakalanma oranını düşürür, tüylerin daha parlak ve daha gür olmasına yardımcı olan Felix mamaları aynı zamanda içeriğinde bulunan protein sayesinde dişleri ve kemikleri de korur. Bu sebeple kedi mamalarını kolay şekilde tüketerek sonrasında rahatlıkla oyun oynayan kediler haline dönüşebilirler. Felix kedi mamaları nasıl iyi mi sorularına karşılık olarak seneler boyunca önerilen bu ürün çeşitleri içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri tercih edebilirsiniz.

Tüm Felix Ürünleri Kurye Mama’da Sizleri Bekliyor

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile üretilen Felix mama çeşitlerine ulaşabilir ve uygun fiyat avantajları ile satın almaya başlayabilirsiniz. Felix protein ağırlıklı olan besinler sayesinde kedilerinizin fiziksel gelişimlerini destekleyecek ve uygun fiyatlı olan ürünleri tüm kedileriniz için tercih edebileceksiniz. Hızlı kargo avantajları ve taptaze ürünleri kampanyalar dahilinde Kurye Mama üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.