Flexi

Flexi

Flexi, otomatik tasmanın mucidi olarak bilinen ve kalite, ince işçilik, yenilikçi tasarımları ve kullanışlı modelleri ile tüm köpeklerinizi güvenle tutmak için tasarlanan tasma modelleri bulunuyor. Son kaite de üretilen Flexi ürünleri köpekler için ilk geri çekilebilir uzatma tasmayı geliştirmesinden bugüne kadar sürdürdükleri araştırma ve gelişme çalışmaları sonrası en sık tercih edilen tasma markası haline geldi. Ürünlerin aynı zamanda yenilikçi yapısı her cinse ve kiloya uygun köpek tasmaları ile köpeklerin rahat bir gezinti yapmaları hedeflemiştir.

Flexi tasma modellerine ilişkin sunduğu seçenekler aynı zamanda birbirinden farklı renk çeşitlerine de yer vermektedir. İlk geri çekilebilir uzatma tasmayı gelişen Flexi markası köpek kontrolü ve hareket özgürlüğünü hedefleyerek üretimini gerçekleştiriyor. Köpekler rahat hareket edebilirken hakimiyeti sağlayabilmektedir ve her evcil hayvanın bakım koşulları farklıdır. Bu sebeple Flexi markası tüm köpekler için çeşitli ürünlerini sunuyor.

En büyük dağıtıcı Kurye Mama avantajı ile satışa sunulan Flexi makası geliştirmiş olduğu tasmalarla birlikte köpeklerin hareket özgürlüğünü odak noktasına alır ve kontrol güvenlik, rahat kullanım ve yenilikçi tasma kavramlarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu çekilebilir tasmalar köpek hareket ettikçe ayarlanır ve bu köpeğe keşfetmek için alan sağlarken kullanıcısını da durmak zorunda bırakmamaktadır. Aynı zamanda markanın birden çok koleksiyonu bulunur ve markanın deri koleksiyonu da bunlardan biridir.

Flexi ile Daha Mutlu Köpekler

Flexi ile daha mutlu köpekler ve tasma modelleri şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Kullanıcıya birçok çeşitli renk skalası ile sunulan Flexi tasma modelleri tümüne Kurye Mama üzerinden ulaşabilirsiniz. Markanın köpekler ve sahipleri için sunduğu çeşitli tasma modellerinin fren kontrol sistemi sayesinde rahat bir tutuş sağlamaktadır. Aynı zamanda bu tasarımlarda atık torbası ve yiyecek kutuları da bulunmaktadır ve bu tasmalar aynı zamanda LED aydınlatma sistemine de sahiptir ve birçok farklı koleksiyon arasından ideal ürünlerinizi seçebilirsiniz.

Flexi Tasmaları ile Güvenli Gezinti İmkânı 

Flexi tasma modelleri ile güvenli gezinti imkânı tüm müşteriler tarafından denenmiş ve onaylanmıştır.Flexi tasma büyük ırk ve küçük ırk köpeklere özel modellerle birlikte ekstrem hava şartlarına uyum sağlayan tasma modelleri bulunuyor. Sıcak, soğuk, nemli, yağışlı hava şartları ne olursa olsun Flexi tasmalar özellikleri korur. Bunun dışında dayanıklı iç yay ile muhteşem özgünlüğü sağlayan iç yayı defalarca testten geçirilmiştir. Yıllara meydan okuyan fren mekanizması, uzun kullanımlar sonucunda bozulmaz ve işlevini kaybetmez.

Marka 3 metreden 10 metreye kadar farklı uzunluklarda tasma modellerini üretiyor. Flexi tasma seçimisırasında tamamen köpeklerinizin ırkına ve cinsine özel seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Bu tasmalar maksimum 20 kilogram ağırlığına sahip olan köpekler için uygundur. Bunun dışında gezdirme tasması modelleri hem köpeklerin güvenliğini hem de sahiplerinin hakimiyetini korumak amacı ile geliştirildi. Oldukça işlevsel olan bu ürünler kaliteli fren sistemiyle tüm köpeklerin rahat bir gezinti yapmasını sağlıyor.

Her Köpeğe Özel Çözümler Kurye Mama’da 

En büyük dağıtıcı Kurye Mama güvencesi ile en kaliteli Flexi tasma modelleri en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Hızlı sipariş ve hızlı kargı seçenekleri ile seçebilir ve istediğiniz ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Kurye Mama üzerinde her an ulaşabileceğiniz canlı müşteri destek ile ürünler konusunda bilgi alabilir ve ürünler konusunda destek alabilirsiniz. Hızlı şekilde adresinize kargolanan  Flexi ve diğer ürünler için rahatlıkla destek alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarla adrese pet shop ürünlerini Kurye Mama üzerinden sipariş edebilir ve Flexi ürünlerinin geniş ürün yelpazesi arasından istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.