GardenMix

GardenMix

Evinizde sizinle beraber yaşayan kedi, köpek, kuş ya da başka bir hayvan ya da hayvanlar gün geçtikte ailenizin bir ferdi haline dönüşür. Sizin için de vazgeçilmez bir aile ferdi olar. Anneleri için çocukları için ne ise evcil hayvanlarda sahipleri için aynı anlamı ifade etmektedir. Anne çocuğuna nasıl özen, titizlik gösteriyor ise sahipleri de evcil hayvanlarına aynı özen ve titizliği gösterir. Çünkü hayvan sahipleri için onlar evlattır. Bu yüzden de her şeyin en kalitelisine en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden sipariş verebilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza en iyi mamalara, en iyi kumlara ve en iyi vitamin takviyelerine kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sokak hayvanlarını besleyen hayvanseverler de en güvenilir ve en sağlıklı ürünleri yine kurye mama ile ulaşabilir.

Hem evcil hayvanların hem de sokak hayvanlarının ihtiyaçları denince akla ilk olarak beslenme gelmektedir. Ancak hayvanların en önemli ihtiyacı beslenme olsa da bunun yanında tuvaletlerini yapmak için kum, rahat bir şekilde uyuyabilmeleri için yatak, eğlenmeleri için oyuncaklar ve sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için de mamalar dışında vitamin takviyelerine de ihtiyacı vardır. Tüm bu ürünlere de kurye mama ile uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 

GardenMix markası da bu ihtiyaçların farkında olarak kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını en iyi şekilde gerçekleştirebilmeleri için kedi kumları üretmektedir. Ve birçok da seçenek sunmaktadır.

GardenMix Vizyon ve Misyonu

GardenMix, Türkiye’de pet sektörünün lider markasıdır. 1993 yılında iki girişimci ortağın hayali sonucunda kurulan GardenMix, uzman hekimler tarafından kediler için özel olarak kedi kumu üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda sektörün ihtiyaçlarına yönelik de doğru, çağdaş ve yenilikçi çözümler üretmektedirler. 

GardenMixvizyon ve misyonu da ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmiştir. Vizyonu,  sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ve müşterilere hizmet etmek odaklı sunumuyla en çok tercih edilen satış ve dağıtım şirketi olmaktır. Misyonu ise sektörün gereksinimleri ve bekleri doğrultusuna gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinerek, her müşteriye en yüksek kalitede hizmet vermek ve uzun süreler devam edecek ilişkiler kurarak ve bu ilişkileri de devam ettirmek için çabalamaktır.

GardenMix markası bu vizyon ve misyonla kediler için en kaliteli, en güvenilir ve kediler için en rahat kumları üretmektedir. Bu kumlara da en güvenli yol olan kurye mama üzerinden uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Kurye mama sitesi üzerinden kolaylıkla GardenMix kedi kumu ürününü bulup, sepetinize ekledikten sonra da güvenli ve uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra GardenMix kedi kumunuz en kısa zamanda ve zararsız bir şekilde teslim alabilirsiniz.

GardenMix Kedi Kumu

İyi bir kedi kumu tozlanmayarak, kedinizin patilerinin arasına girmeyecek şekilde olmalıdır. Kediler tarafından kolayca eşelenebilir durumda olmalıdır. Çok ince kumlar da havada uçuşup, solunum yollarına zarar verebileceğinden tercih edilmemelidir. GardenMix kedi kumubu durumlar göz önünde tutularak, kedinizin rahatı için üretilmiştir. 

GardenMix kedi kumları çeşitli kokuları ya da kokusuz kumları ilekalın ya da ince taneli kumlar oluşuyla, pudralı ya da pudrasız yapıya sahip olmasıyla ve bazı kumların aktif karbon şeklinde olmasıyla evcil hayvan sahiplerine birçok seçenek sunmaktadır.

Birçok seçeneği olan GardenMix kedi kumlarına da kurye mama üzerinden en uygun fiyatlar ile sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. GardenMix kedi kumu yanında evcil hayvanınızın birçok ihtiyacına da kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz.