Genia

Genia

Evlerin birer ferdi ve vazgeçilmez birer parçaları haline gelen kedi, köpek, kuş ve başka bir ya da birkaç evcil hayvanlar sahipleri için çok önemlidir. Onları hayatlarını eşlik eden bir arkadaş, bakımlarına muhtaç birer çocuk olarak görmektedirler. Bu yüzden evcil hayvanlarına sağlayabilecekleri en iyi koşulları sağlamaya çalışmaktadırlar. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için her şeyin en kalitelisini, en iyi içeriklere sahip ürünlerini almak istemektedirler. Hayvan sahipleri en büyük dağıtıcı kurye mama üzerinden en kaliteli mamalara, en iyi vitaminlere, en güvenli oyuncaklara ve birçok ürünün en iyisine ulaşabilmektedirler. 

Hem sokak hayvanlarının hem de evcil hayvanların tuvaletlerini saklama ihtiyaçları bulunmaktadır. Sokakta bu durum kolaylıkla yapılabilirken evde işler değişmektedir. Evde büyük bir alanı kuma, toprağa çevrilemeyeceği için ek malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Birçok markanın bu ihtiyaca yönelik çözümleri bulunmaktadır. Bu çözümlere ulaşmak ve sizde evcil hayvanlarınız için almak isterseniz kurye mama üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Hayvanların bu ihtiyaçlarının farkında olan Genia markası da kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını giderirken, bunu olabildiğince doğal ortamlarındaymış gibi hissettirerek yapmaları için otomatik kedi tuvaleti geliştirmiştir.

Genia Nedir?

Evcil hayvanlarının tuvaletlerini yapabilmesi için çözüm yolları arayan hayvan severler, Genia markası ile karşılaştığında Genia nedir? Sorusunun cevabını merak etmektedirler. Bu yüzden de araştırma içerisine girmektedirler.

Genia markasının genel merkezi ABD’de bulunmaktadır. Genia markası kedilerin evde rahat bir şekilde tuvaletlerini yapmalarını ve sahipleri için de koku ve temizleme gereksinimleri duymamasını sağlamaktadır. Bu sayede de hem kediler hem de sahipleri rahat etmektedir. 

Genia Otomatik kedi tuvaleti geliştirilirken hem kedilerin ihtiyaçları ve rahatları düşünüldü. Hem de sahiplerinin konforu düşünülmüştür. Otomatik kedi tuvaleti patentli olarak ve satışa sunulmadan önce bütün kalite kontrollerinden geçirilmiş olarak satışa sunuldu. 

Genia markasının amacı; kedi severlerin hayatlarını kolaylaştırarak, kedilerle beraber uzun yıllar geçirmelerini sağlamak için üretilmiştir. Genia kalite ve güvenilirlik açısında kendini kanıtlamış ve aynı zamanda da kedilerin daha sağlıklı, hijyenik ve kolay bir hayat sunmak istemişlerdir.

Genia otomatik kedi tuvaletine kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurye mama her konuda hayvan severlere kolaylık sağlamak istediğindedir. Bu yüzden evcil hayvanınızın bütün ihtiyaçları için kurye mamayı ziyaret edebilirsiniz. Yapmanız gerekenler de çok kolaydır. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetinize gidip, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her konuda olduğu gibi ödeme konusunda da kurye mama kolaylık sağlamaktadır. Siparişiniz tamamlandıktan sonra siparişiniz kısa zaman içinde elinize ulaşacaktır.

Genia Otomatik Kedi Tuvaleti Özellikleri

Hem kedinize kolay ve rahat bir deneyimi sunmak istiyor hem de kendiniz rahat etmek istiyorsanız Genia otomatik kedi tuvaleti tam size göre bir üründür.  Kediniz tedirgin olmadan tuvaletini yaparken, siz de daha sonrasında temizleme ve koku açısından kolaylık sağlayacaksınız. Bu ürünün bu kadar pratik olmasının yanı sıra Genia otomatik kedi tuvaleti özellikleri şunlardır;

  • Ağır kum torbalarını evinize taşımaya gerek yok
  • Kumu siz temizlemezsiniz
  • Her şey atık su gideri ile kanalizasyona gider
  • Kedileriniz daha hijyenik bir şekilde tuvaletini yapar

Özelliklerine sahip olmakla birlikte evinizin içinde ve soluduğunuz hava da kedi kumu tozu oluşmaz. Hijyenik bir ortamda kedinizle vakit geçirmenin keyfini sürersiniz. 

Genia otomatik kedi tuvaletine kurye mama üzerinden en uygun fiyatlar ile sipariş verebilir, siparişiniz güvenle ve kısa bir zamanda da size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca da Genia ürünlerinin yanı sıra evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarına yönelik birçok ürüne de ulaşabilirsiniz.