Gimdog

Gimdog

Evlerinizin vazgeçilmez bir unsuru haline gelen kedi, köpek, kuş, kaplumbağa ve başka bir ya da birkaç evcil hayvan, sahipleri için evlatlar kadar kıymetlidir. Yaşadığı evin bir üyesi olan evcil hayvanın bakımının en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Bu yüzden de sahipleri, onlar için en iyi şekilde bakımlarının yapılmasını sağlamaktadır. En iyi, en kaliteli mamalarla besleyerek; ek olarak da en iyi vitaminler verilmelidir. Bu en iyi ve en kaliteli mamalar ve vitaminlere en büyük dağıtıcı kurye mama tarafından güvenle ve hızlı şekilde hayvan sahiplerine teslim edilmektedir.

Evcil hayvanların beslenmesi ne kadar önemli ise sokak hayvanlarının beslenmesi de bir o kadar önemlidir. Aşırı soğuk ve sıcak zamanlarda ya da insanlardan uzak yaşayan hayvanların yemek bulması oldukça zordur. Bu yüzden de hayvanseverler, kendi evcil hayvanlarını beslemenin yanı sıra sokak hayvanlarını da beslemektedir. Gimdog mama da köpek maması olarak yaygın bir şekilde tercih edilen mamadır. Evcil hayvanlarınıza ve sokak hayvanlarına Gimdog köpek mamasını da en güvenli yol olan kurye mama üzerinden alabilirler.

Gimdog markası köpekler için birçok ürün üretmekle beraber köpek maması üretimi de yapmaktadır. Köpekler insanlar arasında yaşamaya adapte olmuş ve bunu da çok iyi bir şekilde sürdüren hayvanlardır. Ancak besin bulmakta zorlanabilmektedir. Bu yüzden de hayvanseverler sokak köpeklerini beslemektedir. Bu durumda da kurye mama uygun fiyatlı mamalarıyla hayvanseverlerin yanındadır.

Gimdog Ne İşe Yarar?

Gimdog markasını duyan hayvanseverler, Gimdog ne işe yarar? Sorusunu araştırmaktadır.

Gimdog, 1855 yılında Heinrich Von Gimborn tarafından H Von Gimborn Gmbh bünyesinde kedi macunları ve tabletleri ürünleri ile üretime başlamıştır. Gimdog ürünlerinin 40’tan fazla ülkeye satışı yapılmaktadır. 2016 yılında Hong Konglu Hillhouse Capital Group tarafından H Von Gimborn Gmbh ürünleri artık Almanya’da üretilmektedir. Gimcat ve Biokat’s ürünleri de H Von Gimborn Gmbh bünyesindedir.

Gimdog markası köpeklerin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler üretmektedir. Gimdog köpek macunu içinde bulunan besinsel katkılar sayesinde köpeğinizi daha sağlıklı bir hale getirirken, tüylerine de canlılık kazandırmaktadır.

Gimdog ürünlerini en güvenilir yol olan kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz. Arayüzü ile müşterilerine kolay bir kullanım sunan kurye mamadan Gimdog ürünlerini satın almak için arama kısmına Gimdog yazarak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, daha sonra da sepetinize giderek siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Arayüzündeki kolaylık, ödeme işleminde de devam etmektedir. İstediğiniz ürünün ödeme işlemini de yaptıktan sonra işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Kurye mama tarafından siparişiniz en kısa zamanda kuryeye verilerek, ürünün size en kısa zamanda gelmesi sağlanır.

Gimdog Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Köpeği için Gimdog markasını kullanmak isteyen hayvan sahibi Gimdog ürünleri nasıl kullanılır? Sorusunun cevabını aramaktadır.

Gimdog Vitality paste, köpeğinizin ağırlığına göre verilecek miktar belirlense de genel olarak 0,5 gr ürünün direkt olarak suya ya da yemeğe katılarak verilmesi önerilir. Bu ürünün oda sıcaklığında saklanması önerilmektedir.

Gimdog Multi Vitamin paste ise köpeğinizin her bir kilogramı için 0,5 gr ürün direkt olarak tüpten olarak köpeğe tükettirilir. Ya da köpeğin mamasına katılarak verilir. Gimdog Multi vitamin paste yüksek vitamin içeriği ile köpeğinizdeki vitamin eksikliklerini önler ve köpeğinizin performansının artırır. Ayrıca olarak da içerdiği E vitamini ile hücreleri koruyarak, vücudun savunmasını artırır.

Gimdog köpek ürünlerine kurye mama üzerinden en uygun fiyatlar ile sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gimdog köpek ürünlerinin yanı sıra evcil hayvanınızın birçok ihtiyacına da kurye mama üzerinden ulaşabilirsiniz.