N & D

N&D

Evlerinizin vazgeçilmez birer parçası olan kedi, kuş, kaplumbağa, köpek gibi evcil hayvanlar, sahipleri için oldukça çok kıymetlidir. Yaşadığı evin vazgeçilmez bir parçası haline gelen evcil hayvanların bakımının en iyi şekilde yapılmasından da hayvan sahipleri sorumludur. Bu yüzden de hayvan sahipleri, evcil hayvan bakımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlamaya çalışmaktadır. En iyi, en kaliteli mamalar ve vitaminler ile besleyerek; ek olarak da en iyi gıdalar verilmelidir. En iyi mamalar ve en iyi vitaminler de en büyük dağıtıcı kurye mama tarafından uygun fiyatla ve hızlı şekilde hayvan sahiplerine teslim edilmektedir.

Evcil hayvanların beslenmesi kadar sokak hayvanlarının beslenmesi de bir o kadar önemlidir. Aşırı yaşanan hava durumlarında ya da dağ başlarında yaşayan hayvanların yemek bulması oldukça zordur. Bu yüzden de hayvanseverler, sokak hayvanlarını da ellerinden geldiği kadar beslemektedir. N&D marka mama da hem kedi hem de köpek maması olarak yaygın bir şekilde tercih edilen mamadır.

N&D markası hem kedi hem de köpekler için gıda maddeleri üretmektedir. Kedi ve köpeklerin gelişimlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için beslenmesi gerekir düşüncesinden yola çıkarak N&D markası onlar için mama üretimi yapmaktadır.

N&D Nedir?

Kedi ve köpekleri olan hayvan sahipleri, hayvanları için mama araştırması yaparken N&D markası ile mutlaka karşılaşmıştır. Bunun sonucu olarak da N%D nedir? Sorusunun cevabını araştırmıştır.

N&D markası 1965 yılında Francesco Russo tarafından kurulmuş olan Russo Mangimi S.P.A bünyesinde üretim yapan GDO’suz hayvan mama markası durumundadır. N&D markasının ürünleri Brezilya, Sırbistan ve İtalya’daki fabrikalarda üretilmektedir. Russo Mangimi S.P.A ise İtalya merkezlidir.

N&D Tahılsız ürünü kedi ve köpeklerin doğalarına göre bilimsel yollar ile geliştirilmiş doğal içerikli bir seridir. N&D ürünleri yüksek kaliteli içeriklerden oluşur. Ve yüzde 98’in üzerinde de hayvansal protein içermektedir.

N&D markasının ürünlerine kurye mama üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurye mama birçok kolaylık sunmaktadır. Bu kolaylıkların başında da arayüzü ile kullanım kolaylığı gelmektedir. Bu kolaylığı sayesinde de her yaştan kullanıcı için kolay bir kullanım sunmaktadır.

Kurye mama arama kısmına N&D yazarak, bütün N&D ürünlerini görebilirsiniz. Bu ürünlerden almak istediğinizi sepete ekleyerek, istediğiniz zaman ürünlerin alımını tamamlayabilirsiniz. Çünkü kurye mama 7/24 hizmet vermektedir. Almak istediğiz zaman gelip, sizi sepetinizde bekleyen ürünlerin ödemesini yaparak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kurye mamanın hızlı teslimatı sayesinde de siparişiniz kısa bir zaman içinde elinize ulaşır.

N&D Kedi ve Köpek Maması Nasıl Kullanılır?

N&D markası hem kedi hem de köpekler için mama üretimi yaptığında bu mamayı kullanan hayvan sahipleri N&D kedi ve köpek maması nasıl kullanılır? Sorusunun cevabını araştırmaktadır.

 

N&D köpek maması kullanılırken köpekte obezite ya da benzerleri hastalıklara neden olmaması için aynı zamanda da köpeğin vücut ihtiyaçlarını da uygun bir miktarda karşılayabilmesi için köpeğin kilosuna göre bir hesaplama yapılarak, günlük ne kadar mama tüketeceği belirlenmelidir. Belirli bir düzene bağlı olarak günde iki öğün verilmelidir.

 

N&D kedi maması kullanılırken kedinin ağırlığına göre mama miktarı belirlenir. Kedinizin ağırlığı 1,5 – 2,5 kg arasında ise 20 – 30 gr, ağırlık 2,5 – 4,5 kg arasındaysa 30 – 50 gr ve ağırlık 4,5 – 6,5 kg arasında ise 50 – 70 gr günlük mama verilmelidir.

N&D ürünlerini kurye mama üzerinden en uygun fiyatlar ile sipariş verebilir ve siparişiniz güvenle size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kurye mamada evcil hayvanlarınızın bütün ihtiyaçlarını da bulabilirsiniz.