Orijen

30 yılı aşkın bir süredir ORIJEN, ​​köpekleri ve kedileri doğanın istediği gibi besleyerek biyolojik potansiyellerini açığa çıkarmalarına yardımcı olmaktadır. Biyolojik olarak uygun beslenmenin en eksiksiz ifadesi olan ORIJEN diyetleri, köpeğinizin ve kedinizin yemek için doğduğu protein açısından zengin mamayı sağlayan eşsiz miktarda WholePrey hayvansal içerik içerir. Vücudunuzun en iyi malzemelerle beslenmesini sağlarsınız ve evcil hayvan besleyip onları sevdiğiniz için onlar için de en iyisini istersiniz. Evcil hayvanınız birlikte tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olan besleyici yiyeceklerle besleyerek hayattan aldığınız zevke yatırım yapın ve ardından birlikte maceraya doğru yola çıkın.

Yemek felsefelerine baktığımızda;

  • Biyolojikolarak uygun beslenme
  • Dünyanın en iyimalzemeleri
  • Gerçekmutfaklar
  • Evcil hayvan beslenme uzmanlığı olarak sıralanabilir.

ORİJEN ÜRÜNLERİ

Orijen Orijinal Kedi Mamaları; En iyi beslenmeyi sağlayan, protein açısından zengin tariflerin gücüyle kedinizin gelişmesine yardımcı olunuz. Doğanın bir sonucu etoburlar olarak, modern kediler ataları gibi inşa edilmiştir ve çeşitli hayvansal içeriklerden elde edilen protein ve yağ açısından zengin biyolojik olarak uygun bir diyetle gelişmeye devam ederler. Orijinal Kedi diyeti, taze veya çiğ, serbest dolaşan tavuk ve hindi, serbest avlanmış balık ve kafessiz yumurtalarla yapılır. Organlar ve kemik gibi WholePrey hayvansal bileşenlerle dolu olan ORIJEN mamaları, kedilerin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlamak için avın en yoğun besleyici, sulu kısımlarıyla yapılır. %90 kaliteli hayvansal içerikler ve dondurularak kurutulmuş karaciğer kaplaması ile bu diyet kıyaslanamaz. 

İlk 5 bileşen, kümes hayvanları ve balık dahil her zaman taze veya ham protein ürünleridir. %90 protein açısından zengin hayvan kaynakları, %10 meyve, sebze ve besinler ve ilave tahıl içeriği, soya, mısır, buğday veya tapyoka yoktur. Otantik WholePrey diyeti, kedinizin atalarının vahşi doğada tükettiklerini taklit etmek için kümes hayvanları veya balık, organlar ve kemik gibi avın en etli kısımlarını içerir. Kedinizin içgüdüsel olarak can attığı bir ham lezzet patlaması için dondurularak kurutulmuş kaplamalardır. Dünyanın en iyi malzemeleriyle ABD'de üretilmiştir.

Tüm büyük cins köpek yavruları, biyolojik olarak uygun bir diyette en iyisini yapmaktadır. En üst düzeyde gelişmeyi desteklemek için kaliteli hayvansal bileşenlerden protein ve yağ açısından zengin olan bir diyet olarak karşımıza çıkmaktadır. ORIJEN Puppy Large tarifi, serbest dolaşan tavuk ve hindi, serbest avlanan balıklar ve kafessiz yumurtalar gibi %85 kaliteli hayvansal malzemelerle paketlenmiştir. Sonuç, köpek arkadaşınız için karşılaştırmanın ötesinde bir diyet ve sağlıklı beslenme konusunda büyük bir adımdır.

Köpeğinizin yemesi gereken protein destekli diyeti sağlar. Güçlü bir temel protein, vitamin ve mineral kaynağı sağlayan %85 kaliteli kümes hayvanları ve balık malzemeleri içerir.

ORIJEN Guardian 8, kaliteli içeriklerle 8 yaygın kedi rahatsızlığını gidermek için özel olarak formüle edilmiş besleyici bir mamadır. Bu diyette bol miktarda taze ve çiğ WholePrey hayvansal içerik bulunduğundan, kedinizin sağlığını bir ömür boyu desteklemek için daha az takviye gerekir. %90 birinci sınıf hayvansal içerik ve bunların 2/3'ü taze ve çiğ olan Guardian 8, 8 fayda ile kedinizin genel sağlığını desteklemeye yardımcı olan besleyici bileşenler içerir. Bu faydalar, Bağışıklık desteği, Sindirim sağlığı desteği, Sağlıklı cilt ve tüy desteği, Kas bakımı, Kalp sağlığı, Eklem sağlığı, Beyin ve bilişsel işlev ve Göz sağlığını içerir. 

İlk 5 bileşen, taze veya çiğ kümes hayvanları ve balık malzemeleridir. Taze malzemelerimiz tek koruma yöntemi olarak soğutma kullanır ve ham malzemelerimiz en yüksek tazeliklerinde dondurulur. Kuru hindiba kökü ve bütün balkabağı, kara lahana, bütün elma ve armuttan elde edilen doğal lif kaynakları gibi prebiyotiklerle kedinizin sindirimini desteklemeye yardımcı olur. Bu markanın ürünlerini en büyük dağıtıcı kurye mama sitesini ziyaret ederek görebilirsiniz.