Nd Farmina Mama

Nd Farmina mama içerikleri tüm kedi ve köpekler için hassas dengelerle üretilmiştir. Kedilerin ve köpeklerin sağlıkları ve gelişimlerinin korunması adına mama seçimi büyük bir önem taşımaktadır.

Sırala
Filtrele
Toplam 237 ürün görüntüleniyor.

N&D Farmina Mamalar


Her kedi ve köpeğin besinsel ihtiyaçları gözetilerek doğal içeriklerle hazırlanan Nd Farmina yavru köpek mamaları birçok yaş grubu ve sağlık sorunları açısından özel şekilde hazırlanır. Nd markası genel olarak doğal içerikleri ve çeşitli besin maddeleri ile özel şekilde üretilmiştir. Nd mamaları kedi ve köpeklerin yaşları, kiloları, ırkları, sağlık durumları ve gıda alerjileri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Nd mama kategorisinde yer alan tüm mama içerikleriyle birlikte köpek ve kedilerin sağlıkları ve gelişimlerine en uygun şekilde besleme imkânı sağlar.

Nd Farmina mamalarına bakıldığı zaman her kedi ve köpeğin sağlık durumlarına göre üretilen içerikleriyle birlikte tüm mama çeşitleri birçok özel veya farklı koşullardaki hayvanlara da hitap edecek şekilde gruplandırılır.


Nd Farmina mama içerikleri kedi ve köpeklerin sağlıklı beslenme düzeni adına ihtiyaç duydukları tüm bileşenleri bir arada sunar ve yüksek protein içerikli olan bu mama içerikleri tahıllı ve tahıl içermeyen mamalar olarak sunulur.

Markanın mama seçenekleri arasında günlük kullanıma uygun olan kuru ve yaş mama çeşitleri de bulunur. Bunun ışında tüm kedi ve köpeklerin gün içerisinde sağlıklı beslenmesi adına doğal ve lezzetli olan içeriklerini destekler. Tüm mama çeşitleri GDO içermeden hazırlanır ve yüksek oranda hayvansal içerikli olan ham maddeler barındırmaktadır. Yavru kedi ve köpekler, yetişin ve yaşlılık dönemleri ile beraber tüm cinslere ve ırklara uygun şekilde Nd Farmina mama çeşitleri tüketime uygundur.

Nd Farmina Mama Özellikleri

Nd Farmina mama özellikleri bakıldığı zaman hayvanların genel olarak kas ve kemik gelişiminin düzenli ve doğru şekilde devam edebilmesi adına özel mamalar tüketime sunulmaktadır. Doğru beslenme tüm kedi ve köpekler için önemlidir ve yavruluk döneminde olan hayvanların sağlıklı gelişimleri desteklenirken özel hassasiyeti olan köpeklerin de doğal içerikli ve yüksek besin değerine sahip olan mamaları tüketime uygundur. Hassas köpek ve kediler için de üretilen N&D mama içerikleri tüm hayvanlar için uygundur ve tüm hayvanların günlük enerji miktarını dengelerken sağlığını da önemli derecede korur. Nd Farmina mama özellikleri bakıldığı zaman,

  • Nd mamaları doğal antioksidanlar, vitamin ve mineralleri bulunur ve özel paketleme sistemleriyle birlikte tüm hayvanların tamamen taze şekilde mama tüketmesini sağlar.

  • Her kedi ve köpeğin severek tüketeceği vitamin oranlarıyla beraber hayvanların en sağlıklı şekilde beslenmesi göz önünde bulundurulur ve çeşitlendirilmektedir. Bu sebeple kedi ve köpeklerin sağlıklı mama tüketimlerini sağlamak için lezzetli ve doğal içerikler arasından tercihleri yapılabilir.

  • Nd markası İtalyan markasına ait olan Farmina markasına ait bir kedi ve köpek maması üreticisidir ve İtalyan bir aile tarafından kurulan Nd mamaları kedi ve köpekler için özel olarak formüle edilmiştir.

  • Nd mamaları oldukça fazla çeşitte bulunur ve tüm kedi ve köpekler için formüle edilen bir marka olarak en iyi içerikleri mamalarda yer almaktadır.

Nd Farmina Mama İçeriğinde Ne Var?

Nd Farmina mama içeriklerine bakıldığı zaman dengeli besin değerleri ile üretilmiştir. Tüm kedi ve köpeklere özel şekilde üretilen Farmina mamaları en ideal besin değerlerine sahiptir. Yavru dönemlerinde, yetişkin ve yaşlı dönemlerine uygun olarak hazırlanan bu mamalar köpeklerin ve kedilerin gelişimlerini dengeli şekilde sağlar. Nd tarafından üretilen tüm mamalar sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayarak vitamin ve mineraller sağlayarak kedi ve köpeklerin bünyesine doğal içerikleri katmaktadır.

Tamamen taze içeriklerle hazırlanmış olan Nd Farmina kedi maması  çeşitleri yüksek kaliteli meyve ve sebzelere sahip bir içeriği bulunur. Bunun dışında köpek ve kedilerin tüketimine uygun olan içeriklerle hazırlanmış Nd mamaları kaliteli ve protein değeri yüksek olan et içerikleriyle hassas değerlerde üretilmiştir. Özel olarak formüle edilen köpek ve kedi mamalarından biri olan Nd içerikleri tüm hayvanların günlük olarak ihtiyaç duyduğu içerikleri destekler.

Yavru köpek ve kediler için mineral ve vitamin değerleri arttırılmıştır. Yetişkin hayvanlar için sağlıklı bir bağışıklık, kemik ve kas gelişimini sağlarken yaşlılık döneminde olan hayvanlar için de özel içerikleri hazırlanmıştır.Kısırlaştırılmış, sindirim hassasiyeti olan, tüy dökme sorunları yaşayan kedi ve köpekler için formüle edilen Nd Farmina yavru kedi mamaları tahıl içermeyen veya düşük tahıllı mamaları sağlamaktadır. Tüm yaş gruplarına uygun olarak üretilmiş Farmina içerikleri taze şekilde formüle edilmiştir.

Nd Farmina Mama Nasıl Seçilir?

Nd Farmina mamaların seçilmesi konusunda kedi ve köpeklerin ırkı ve yaşı göz önüne alınarak seçilmelidir. Köpek ve kedi mamaları çeşitli ırklara ve cinslere göre üretilir. Her ırk ve cinse göre üretilen bu mamaların seçilmesi kedi ve köpeklerin sağlıklı bir yaşam sürmesi adına önemlidir. Kedi ve köpek mama seçimlerinde çeşitli içeriklerle hazırlanmış olan Nd Farmina mama içerikleri tercih edilebilir.


Nd Farmina mama nasıl seçilir konusunda,

  • Köpekler ve kedilerde çeşitli hassasiyetler olabilmektedir, bunun dışında kısırlaştırılmış, sindirim hassasiyeti, tüy dökme ve çeşitli alerjiler olabilir. Bu sebeple mama tercihinde bu hassasiyetler büyük rol oynar.

  • Kedi ve köpek mamasını tercih ederken tam olarak hayvanların hassasiyetlerine tam olarak hâkim olmak gerekir. Bu sebeple veteriner tavsiyesi de almak çok doğru bir yaklaşım olur. Eğer köpeklerin ve kedilerin özel bir hassasiyeti varsa bu durumda yanlış bir mama tercihi zarar verebilir. Bu sebeple veteriner tavsiyesi alınarak mamalar arasından tercih yapılabilir.

  • Kedi ve köpeklerin hassasiyetleri dışında hayvanların yaş durumu da özel olarak üretilmiş mamalar tercih edilebilir. Genel olarak kedi ve köpek mamaları yavru, yetişkin ve yaşlı olarak 3 farklı yaş grubuna ayrılmıştır.

  • Fiziksel aktivite durumlarına bakıldığı zaman özel olarak formüle edilen köpek ve kedi mamalar ideal şekilde üretilmiştir. Bu sebeple hayvanlar için mama alırken fiziksel aktivite göz önüne alınarak formüle edilir.

Nd Farmina Mama Nasıl Saklanır?

Nd Farmina mama içeriklerinin saklanması tazeliğini son ana kadar sağlaması açısından önemlidir. Kedi ve köpek mamalarını saklamak için serin ve kuru yerler tercih edilmelidir. Nd Farmina köpek mamaları genel olarak 38 derece altında, serin ve kuru yerde saklanması gerekilir. Sıcak ve nemli ortamlarda saklanan mamalarda vitamin kayıpları, bakteri üretimleri, küflenme ve sertleşme gibi durumlar görülebilmektedir. Tüm bu olumsuzlukları önlemek adına kesinlikler sıcak ve nemli ortamlarda mamaların bırakılmaması gerekir.

Evlerdeki kilerlerde veya insan gıdaları ile beraber karışmayacak dolaplarda kuru ve serin olan evin her yerinde mamalar saklanabilir. Yaş mamaların saklanması için de buzdolabı kullanılabilir. Alınan konserve kedi maması ambalajını açmadığınız sürece serin ve kuru yerde muhafaza etmelisiniz. Kuru ve yaş mamalarda olduğu gibi açılmamış olan konservelerin evlerin kilerlerinde, yüksek dolaplarda serin ve kuru yerlerde muhafaza edilmektedir. Yaş ve konserve mamalarını açıldıktan sonrasında bozulmaması adına buzdolabı içerisinde saklamanız gerekir. Buzdolabı yeterli soğukluk derecesinde olduğu sürece tazeliğini rahatlıkla korur ve tüm kedi, köpekler için tamamen taze içeriklerini son ana kadar korur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.