Plastik Köpek kauçuk oyuncaklar

Sırala
Filtrele
0
M-Pets
151,95 TL
0
M-Pets
80,45 TL
0
M-Pets
90,87 TL
0
M-Pets
70,02 TL
0
M-Pets
210,23 TL
0
M-Pets
101,68 TL
1
M-Pets
154,55 TL
0
M-Pets
70,08 TL
0
M-Pets
81,94 TL
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

Evcil hayvan ebeveynleri, köpeklerinin çiğnememeleri gereken şeyleri bile çiğnediğini gördüklerinde asla şaşırmazlar. Bu yüzden yavrularımızı meşgul etmek için plastik kauçuk oyuncakları satın alıyoruz.

Ne yazık ki, tüm köpek oyuncakları eşit yaratılmamıştır ve bazıları aslında köpeklerimizin sağlığına tehdit oluşturmaktadır. Köpeğinizin terliklerinizi kemirmesini önlemek için bir oyuncak almak için mağazaya acele etmeden önce, ne tür oyuncakların güvenli ve hangilerinin güvenli olmadığı konusunda bilgilendirilmeniz önemlidir.

Plastik kauçuk oyuncaklar sayesinde çok avantajlı olursunuz, köpeğiniz için dayanıklı ve bazı çeşitlerinde oldukça faydalı olan bu tip oyuncaklar hakkında ayrıntılı bilgiyi sayfamızın sonunda bulabilirsiniz.

Plastik ve Kauçuk Çiğnemeler

Piyasada bazen evcil hayvan ebeveynlerini tamamen güvenli olduklarına ikna edebilen bir ton plastik ve kauçuk çiğneme oyuncağı var. Ancak, bu oyuncaklar tamamen dayanıklı değildir ve köpeğiniz yeterince sert çiğnerse kırılma noktasına kadar kemirilebilir.

Plastik kauçuk oyuncaklar sürekli çiğnemek, oyuncağın parçalarının zayıflamasına ve kırılmasına neden olarak köpeğinizin bunları yutmasına neden olabilir. Bu olursa, köpeğiniz tıbbi bir acil durumla karşı karşıya olabilir. Köpeğin vücudu plastiği parçalayacak şekilde tasarlanmamıştır, bu nedenle plastik kauçuk oyuncaklar köpeğinizin bağırsaklarına yerleşebilir ve tıkanıklıklara, bağırsak sorunlarına ve daha fazlasına neden olabilir.

Bununla birlikte, köpeğinizin plastik bir oyuncağı yok etme veya çiğneme riski, onu vermenizi engellememelidir. Bu sadece oyuncağın aşındığında dikkatli olunması ve sağlık açısından tehlike arz ediyorsa elinden alınması gerektiği anlamına gelir. Köpeğiniz oyuncağı aldığında, zamanla görünümünü yakından takip edin. Yıpranmış veya gevşekçe sarkan kenarların yanı sıra yutulabilecek kadar küçük çiğnenmiş oyuncaklara bakın. Bunlar en kısa zamanda kaldırılmalıdır. Ek olarak, sağladığınız oyuncağın boyutuna dikkat edin. Bir köpek yavrusu için tasarlanmış küçük bir oyuncak, büyük bir köpeğe asla verilmemelidir, çünkü onu parçalayabilir ve kolayca yutabilir.

Doğru Çiğneme Oyuncağını Seçmek

Köpeğiniz için bir çiğneme oyuncağı seçmek zor olmak zorunda değildir - sadece köpeğinizin çiğneme stiline ve boyutuna dikkat etmeniz yeterlidir.

Bir oyuncak ararken, biraz esnek olanı bulun. Verilmeyen son derece sert oyuncaklar dişlere zarar verebilir. Ek olarak, köpeğinizin ağzına sığabileceğinden daha büyük bir oyuncak satın alın, böylece köpeğinizin onu yutma riski yoktur.

Köpeğinize hangi çiğneme oyuncağını verdiğinizden bağımsız olarak, hasar görmediğinden ve köpeğinizin güvenle çiğneyebildiğinden emin olmak için kullanımdan önce ve sonra daima kontrol edin. Köpeğinizin zarar görmesini önlemek için çok küçük, parçalanmış veya hasar görmüş oyuncakları her zaman atın. Sonuçta, yeni oyuncaklar veteriner maliyetlerinden çok daha uygundur.

Plastik Kauçuk Oyuncaklarının Faydası

Sevgi dolu köpek sahipleri olarak bir numaralı önceliğimiz köpeklerimizi mutlu etmektir. Yiyecekleri, veteriner bakımı, günlük egzersizleri ve daha fazlası söz konusu olduğunda genellikle evcil hayvanımız için en iyisini sağlarız.

Öyleyse neden köpeklerimiz için oyuncaklar söz konusu olduğunda sık sık topu düşürüyoruz? Köpeklerimiz için uyarıcı, dayanıklı ve hepsinden önemlisi güvenli köpek oyuncakları seçmek en büyük öncelik olmalıdır.

Sayfamızda yer alan plastik kauçuk oyuncaklar oyuncaklarının faydaları çok geniştir. Piyasadaki diğer köpek oyuncakları gibi kansere neden olduğu bilinen kimyasallarla yüklü değildirler, zamana karşı dayanıklıdırlar ve köpeğinizi eğlendirmek ve mutlu etmek için çeşitli tarzlarda mevcutturlar. Plastik kauçuk oyuncaklarının neden yavrularınız için yatırım yapacağınız oyuncaklar olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için kauçuk köpek oyuncaklarının en önemli faydalarına bir göz atalım.

Kauçuk Köpek Oyuncakları Süper Dayanıklıdır

Plastik kauçuk oyuncaklarının köpeğiniz için mükemmel bir seçim olmasının bir nedeni, dayanıklılıklarıdır. Kauçuk, en agresif çiğneme makinenizin bile aşınmasına ve yıpranmasına gerçekten dayanacaktır. Kauçuk, aşırı dayanıklılık sağlarken, dişleri ve diş etleri üzerinde çok sert olmamasına yetecek kadar verir.

Plastik kauçuk oyuncakları parçalanmayacak veya küçük parçalara ayrılmayacaktır. Bu dayanıklılık, yavrularınız için boğulma tehlikesi veya mide tıkanıklığı riski oluşturmayacakları anlamına gelir. Aslında kauçuk köpek oyuncaklarımızın dayanıklılığından o kadar eminiz ki ömür boyu garanti veriyoruz.

Kauçuk Köpek Oyuncakları, Köpek Diş Hijyenini Teşvik Eder

Köpeğinizin dişlerini temiz tutmak, bir köpek sahibi olarak önemli bir görevdir, ancak itiraf etmeliyim ki, köpeğimin dişlerini fırçalamak çoğu zaman bir kenara atılan bir görevdir. Neyse ki, köpeğinizin dişlerini temiz tutmanın başka bir yolu da çiğnemektir.

Doğal kauçuk köpek oyuncaklarını çiğnemek, özellikle ulaşılması zor olan arka azı dişlerinde plak ve tartar oluşumunu gidermeye yardımcı olur.

Kauçuk, Daha Güvenli Köpek Oyuncağı Tasarımı Sağlar

Ne zaman köpek için güvenli bir oyuncak seçerken, materyaller ve şekli dikkate almanız gerekir. Kolayca parçalanan ya da keskin kenarları olan köpek oyuncakları her türlü güvenlik tehdidi oluşturabilir. Boğulma tehlikelerinden olası mide tıkanıklıklarına, ağız hasarlarına kadar.

Kauçuktan yapılmış köpek oyuncakları ile oyuncaklar her zaman daha yumuşak, yuvarlak kenarlara sahip olacaktır ve parçalanmayacaktır. Dayanıklılık, daha güvenli oyuncak tasarımında da rol oynar.

Kauçuk Köpek Oyuncakları Stil Ve Şekil Açısından Çok Yönlüdür

Bütün köpekler aynı tür oyuncağı sevmez. Bu, kauçuk köpek oyuncaklarının bir başka faydasıdır. Malzeme, çok çeşitli eğlenceli ve ilginç şekillerde yapılabilir. Kauçuk toplar, çiğneme/çekme çubukları, Frizbiler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Kauçuk Köpek Oyuncakları Zararlı Kimyasallardan Arındırılmıştır

Plastik kauçuk oyuncaklarının göze çarpan avantajı, aslında tamamen doğal olmalarıdır. Doğal kauçuk, kauçuk ağaçlarından salgılanan sütlü özsuyu toplayarak yapılır. Bu öz daha sonra kauçuğa dönüştürülür ve farklı şekil ve türlerde doğal kauçuk köpek oyuncakları oluşturmak için kullanılır.

Doğal kauçuğun insan yapımı kauçuk, plastik veya diğer sentetik muadillerinden çok daha üstün olmasının nedeni, zararlı, kansere neden olan kimyasallar içermemesidir. İnsan yapımı kauçuklar ve plastikler, tümü insanlarda kanser veya organ hasarı ile bağlantılı olan BPA'lar, PFOA'lar ve ftalatlarla yüklü olabilir.

Bugün piyasadaki köpek oyuncaklarının çeşitliliği ile ilgili sorun, düzenleme eksikliğidir. Köpek oyuncaklarını evcil hayvanlarıyla birlikte kullanan insanların güvenliği için yalnızca FDA tarafından düzenlenir. Bu, yasa dışı kimyasalların ve toksinlerin üretime veya denizaşırı ülkelerden gönderilen oyuncaklara kaymasına ve potansiyel olarak yavrularınızı riske atmasına izin verir. Doğal kauçuk köpek oyuncaklarına yatırım yapmak, tüm tahminleri ortadan kaldırır. Doğal kauçuk oyuncaklar asla zararlı kimyasallar ve toksinler içermez.

Köpekler için çiğneme oyuncakları seçerken, hedeflerinize bağlı olarak birçok seçenek vardır. Köpeğiniz agresif bir çiğneme yapıyorsa ve daha sert bir oyuncağa ihtiyacı varsa, dikkatli seçim yapmanız gerekir. Çok sert oyuncaklar zamanla dişleri aşındırabilir ve hatta bir dişi kırabilir. Sert oyuncakların yeterince yumuşak olması iyi bir genel kuraldır, böylece tırnağınızı onlara bastırıp bir girinti bırakabilirsiniz.

Köpekler kauçuk oyuncakları sever. Ne de olsa, birçok köpek ürününde yaygın olarak bulunan canlı ve heyecan verici içerikle sevilmeyecek ne var? Birçok köpek ürünü kauçuktan yapılırken, bu oyuncakların şaşırtıcı bir kısmı aslında geleneksel sentetik kauçuktan yapılmıştır. Bu ürünler köpeğiniz için tehlikeli olabilir ve kaçınılmalıdır. Köpeğiniz için en güvenli kauçuk oyuncaklar %100 doğal kauçuktur. Sayfamızda her türlü plastik kauçuk oyuncakları bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.